• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ریش و سبیل حرفه ای

کاشت ریش و سبیل حرفه ای

کاشت ریش و سبیل حرفه ای موضوعی است که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد. گاهی افراد به دلایل مختلفی مجبور می شوند که به کاشت مو در ناحیه خود روی بیاورند. این مورد البته برای آقایان صادق است زیرا آن ها ریش و سبیل را نماد مرد بودن دانسته و برایشان مهم است که ریش و سبیل آن ها بی عیب و نقص باشد. گاهی افراد در اثر یک بیماری، به طور مادر زادی و یا در اثر یک زخم یا سوختگی بر اثر یک حادثه ممکن است تمام یا بخشی از ریش و سبیل های خود را از دست بدهند.

اما نگران نباشید همیشه راهی وجود دارد. با پیشرفت علم و مرور زمان ابتدا عده ی بسیاری توانستند به کاشت موی طبیعی روی بیاورند در این بین پزشکان به این فکر افتادند که فکری هم برای کاشت ریش و سبیل کنند. بنابراین با بکارگیری تکنولوژی به این خواسته دست یافتند و توانستند کاشت ریش و سبیل حرفه ای را انجام دهند. در این مقاله ما قصد داریم شما را بیشتر با کاشت ریش و سبیل حرفه ای آشنا سازیم.

کاشت ریش و سبیل حرفه ای در کلینیک مدرن و هزینه های آن

کلینیک مدرن از خدمت گذارن در زمینه پوست و مو است. افراد متخصص زیبایی و جراحی پلاستیک با پرسنل خوش اخلاق و با استفاده از دستگاه های استاندارد آماده اند تا کاشت ریش و سبیل حرفه ای را برای شما هموطنان عزیز با بالاترین کیفیت انجام دهند. عوامل مختلفی در قیمت کاشت ریش و سبیل تاثر دارند که این عوامل برای کلینیک مدرن نیز مستثنی نیست. کلینیک مدرن در یکی از گران ترین مناطق شهر وجود دارد و پزشکان فعال در این کلینیک یا متخصص پوست هستند یا جراح پلاستیک که فیلتر های زیادی را رد کرده اند تا وارد این کلینیک شده اند بنابراین ما نمی گوییم که کاشت ریش و سبیل در کلینیک مدرن ارزان است اما کیفیت و دوام کار را برای شما تضمین خواهیم نمود.

کاندیدای مناسب کاشت ریش و سبیل حرفه ای و ورش های کاشت

اگر بخواهیم در یک گروه بندی از افراد بگویییم چه کسی می تواند ریش و سبیل بکارد، باید بگویم تمام مردان. تمام آقایانی که قسمتی از ریش های خود را بر اثر حادثه ای از دست داده اند و یا مو های صورتشان کم پشت هستند و یا اصلا به طور مادرزادی ریش و سبیل ندارند می توانند از خدمات کاشت  ریش و سبیل بهره ببرند.

ریش و سبیل که برای شما کاشته خواهد شد در دو چیز متفاوت هستند اولی روش کاشت ریش و سبیل و دومی ابزار هایی که برای کاشت ریش و سبیل از آن استفاده خواهید کرد. برای مثال بسته به شرایط شما ممکن است از روش های FUT ، FIT، SUT و میکرو استفاده شود که روش های میکرو و SUT برای بهره بردن از این روش کاشت جدیدتر هستند و در نتیجه ارجحیت داده می شوند.

کاشت ریش و سبیل حرفه ای

عوارض و درد کاشت ریش و سبیل

عده بسیاری از بیمارن قبل از عمل کاشت ریش و سبیل یک سوای می پرسند آیا کاشت ریش و سبیل درد دارد؟ بگذارید رک و روراست بگویم تنها دردی که ممکن است در عمل کاشت ریش و سبیل برای شما پیش آید درد تزریق داروی بی حسی است. در نتیجه می توانیم بگوییم که در این روش از کاشت بعد از تزریق داروی بیحسی سایر عملیات بدون درد انجام خواهد شد.

کاشت ریش و سبیل عوارض طولانی مدت ندارد و کاشت  مو با بیشترین سرعت ترمیم می شود به طوری که معمولا این پروسه سه تا چهار روز بیشتر طول نخواهد کشید. اما ممنکن است شخص دچار عوارض طبیعی و موقتی مانند ورم جاهای گیرنده، التهاب و خارش، حساسیت صورت نسبت به لمس، قرمزی پوست صورت و بی حسی آن و همچنین ریختن دلمه های خون ریز در صورت شود.

اگر هر کدام از این عوامل در صورت شما بروز کرد انتظار داشته باشید روز به روز کم تر شده و رفع گردد در غیر این صورت حتما با پزشک جراح خود تماس بگیرید. دو الی  سه هفته بعد از کاشت ریش و سبیل های شما، تمام مو های کاشته شده خواهد ریخت اما شوکه نشوید. هیچ جای نگرانی نیست این مو های کاشته شده جای خود را به مو های طبیعی خواهند داد که به زودی در صورت شما جوانه زده و شروع به رشد خواهد کرد.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار