• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ابرو و موارد موثر در هزینه

میزان ریزش ابرو

اگر از آن دسته افراد هستید که ابروی شما بسیار نازک است و مدت ها است که موی ابروی شما رشد خاصی نداشته است می توان گفت هزینه کاشت ابرو برای شما نسبتا زیاد است.

این که تعداد زیادی تار مو پیوند داده شود و یا تعداد کمی تار مو برای متناسب سازی ابرو استفاده شود می تواند در قیمت کاشت ابرو موثر باشد.

پس اگر میزان کمی از ابروی شما ریزش داشته و فقط ابروی شما حالت ندارد نباید چندان نگران هزینه کاشت ابرو باشید.

ابرو

تخصص پزشک

پزشکی که برای انجام کاشت ابرو انتخاب می کنید باید به موارد زیادی تسلط داشته باشد. این پزشک باید بتواند ابروی شما را به صورت طبیعی کاشت بزند. خواب ابرو و مدلی که برای شما انتخاب می شود باید مطابق با صورت شما و متناسب با آن باشد.

ابرو باید به شکلی کاشته شود که فرد بعد از انجام آن زیبا شود پس پزشک شما علاوه بر تخصصی که در زمینه کاشت دارد باید به تناسب بین اعضای صورت نیز مسلط باشد.

همانطور که می دانید در اعضای صورت تناسبی وجود دارد که در زمان طراحی ابرو باید مورد توجه قرار گیرد. برای مثال فاصله بین دو ابرو باید یک سوم طول ابروها باشد. دقت در تناسب باعث زیبا شدن صورت خواهد شد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مکمل کوکونات کلاژن

مکمل کوکونات کلاژن چیست؟ + مهم ترین فایده آن برای پوست و مو✅

فهرست محتوا قرص کوکونات کلاژن چیست ؟مهمترین فواید کوکونات کلاژنترکیبات اصلی کوکونات کلاژنسخن پایانی یکی از بهترین روش های مراقبت از پوست استفاده از قرص های کوکونات کلاژن است که دارای ترکیبات بسیار ... (ادامه)

استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

استفاده از کلاه بعد از کاشت مو + نکات مهم بعد از کاشت✅

فهرست محتوا دلایل استفاده از کلاه بعد از کاشتچه نوع کلاهی باید انتخاب کرد؟مدت استفاده از کلاه بعد از پیوند مومزایای استفاده از کلاه بعد از کاشت مواستفاده از کلاه گیس بعد از کاشت مونکات بسیار مهم برای محافظت از ... (ادامه)

انواع ریزش مو در کودکان

انواع ریزش مو در کودکان ؛ 6 علت شایع ریزش مو در کودکان

فهرست محتوا دلایل پزشکی انواع ریزش مو در کودکانسخن پایانی انواع ریزش مو در کودکان چگونه است؟ یکی از مهمترین مسائلی که والدین باید به آن توجه کنند ریزش موی کودک خود می باشد که عواملی باعث این ریزش می شود و اکث... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار