• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ابرو و موارد موثر در هزینه

میزان ریزش ابرو

اگر از آن دسته افراد هستید که ابروی شما بسیار نازک است و مدت ها است که موی ابروی شما رشد خاصی نداشته است می توان گفت هزینه کاشت ابرو برای شما نسبتا زیاد است.

این که تعداد زیادی تار مو پیوند داده شود و یا تعداد کمی تار مو برای متناسب سازی ابرو استفاده شود می تواند در قیمت کاشت ابرو موثر باشد.

پس اگر میزان کمی از ابروی شما ریزش داشته و فقط ابروی شما حالت ندارد نباید چندان نگران هزینه کاشت ابرو باشید.

ابرو

تخصص پزشک

پزشکی که برای انجام کاشت ابرو انتخاب می کنید باید به موارد زیادی تسلط داشته باشد. این پزشک باید بتواند ابروی شما را به صورت طبیعی کاشت بزند. خواب ابرو و مدلی که برای شما انتخاب می شود باید مطابق با صورت شما و متناسب با آن باشد.

ابرو باید به شکلی کاشته شود که فرد بعد از انجام آن زیبا شود پس پزشک شما علاوه بر تخصصی که در زمینه کاشت دارد باید به تناسب بین اعضای صورت نیز مسلط باشد.

همانطور که می دانید در اعضای صورت تناسبی وجود دارد که در زمان طراحی ابرو باید مورد توجه قرار گیرد. برای مثال فاصله بین دو ابرو باید یک سوم طول ابروها باشد. دقت در تناسب باعث زیبا شدن صورت خواهد شد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

آیا تیغ زدن موی سر باعث پر پشت شدن آن می شود؟

آیا تیغ زدن موی سر رابطه مستقیم با پر پشت شدن مو دارد؟

فهرست محتوا Toggle نگهداری صحیح پس از تیغ زدن موی سرمراجعه به آرایشگاه برای تیغ زدن موی سرسخن پایانی تیغ زدن موی سر یکی از روش های شایع برای از بین بردن موهای زائد در موقعیت‌ هایی مانند اصلاح سبیل و ترا... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار