• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ابرو و موارد موثر در هزینه

میزان ریزش ابرو

اگر از آن دسته افراد هستید که ابروی شما بسیار نازک است و مدت ها است که موی ابروی شما رشد خاصی نداشته است می توان گفت هزینه کاشت ابرو برای شما نسبتا زیاد است.

این که تعداد زیادی تار مو پیوند داده شود و یا تعداد کمی تار مو برای متناسب سازی ابرو استفاده شود می تواند در قیمت کاشت ابرو موثر باشد.

پس اگر میزان کمی از ابروی شما ریزش داشته و فقط ابروی شما حالت ندارد نباید چندان نگران هزینه کاشت ابرو باشید.

ابرو

تخصص پزشک

پزشکی که برای انجام کاشت ابرو انتخاب می کنید باید به موارد زیادی تسلط داشته باشد. این پزشک باید بتواند ابروی شما را به صورت طبیعی کاشت بزند. خواب ابرو و مدلی که برای شما انتخاب می شود باید مطابق با صورت شما و متناسب با آن باشد.

ابرو باید به شکلی کاشته شود که فرد بعد از انجام آن زیبا شود پس پزشک شما علاوه بر تخصصی که در زمینه کاشت دارد باید به تناسب بین اعضای صورت نیز مسلط باشد.

همانطور که می دانید در اعضای صورت تناسبی وجود دارد که در زمان طراحی ابرو باید مورد توجه قرار گیرد. برای مثال فاصله بین دو ابرو باید یک سوم طول ابروها باشد. دقت در تناسب باعث زیبا شدن صورت خواهد شد.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار