• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ماندگاری و دوام کاشت ابرو در مردان

کاشت ابرو در افراد مختلف به دلیل اینکه مو و پوست و همچنین سیستم ایمنی متفاوتی از هم دارند، نتایج گوناگونی نیز به دنبال خواهد داشت. در حقیقت ماندگاری موهای تازه کاشته شده پس از کاشت ابرو در افراد بستگی به مراقبت های آنان دارد.

بنابراین اینکه به طور دقیق بتوانیم بگوییم که پیوند ابرو در یک فرد چقدر دوام خواهد داشت، ممکن نیست. اما با توجه به تحقیقات حاصله می توان گفت که به طور متوسط میزان ماندگاری موها پس از کاشت ابرو معمولا بین 2 تا 5 سال است.

در طی این دوره لازم است که شخص مراجعه کننده به فولیکول های تازه کاشته شده آسیبی نرساند و به دلیل اینکه رشد این موها نسبت به ابروهای طبیعی بیشتر است، به طور منظم آنها را اصلاح کند.

ماندگاری موها پس از عمل زیبایی ابرو طبیعی به عواملی مانند انتظارات شخص از عمل زیبایی پیوند ابرو طبیعی و مهارت پزشک معالج نیز بستگی دارد.

در ضمن می توان این مورد را نیز اضافه کرد که رژیم غذایی فرد پس از کاشت ابرو در ماندگاری فولیکول های تازه کاشته شده بی تاثیر نیست.

کاشت

 


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار