• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

پرپشت کردن ریش و سبیل

در این مقاله با روش های پرپشت کردن سبیل آشنا خواهید شد. اخیرا اکثر مردان تمایل دارند تا برای زیبایی بیش تر، ریش و سبیل متراکمی داشته باشند. نکنه قابل تامل اینجاست که ریش و سبیل براي سلامت پوست ناثیر مثبت داشته و موجب افزایش رطوبت و جوان‌سازی پوست صورت آقایان مي شود.شوربختانه شماری از آقایان با مشکل پرپشت و یکسان نبودن ریش و سبیل هایشان روبه رو هستند و قوای این که بتوانند موهای صورت خود را خيلي سریع بیافزایند، را ندارند. در صورتی که شما هم جزء همین دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این مقاله را از دست ندهید.

داشتن ریشی پر پشت و یکسان براي ظاهری مردانه آرزوی اکثر آقایان است. کلینیک مدرن با داشتن کادری مجرب همراه با برترین تجهیزات به روز در ادامه این مقاله روش های پرپشت شدن ریش را به طور تجربی بیان می کند که به رشد بیش تر موهای صورت شما کمک شایانی خواهد کرد.  همچنین خدماتی نیز همچون کاشت ریش و سبیل  ارائه می دهد.

پرپشت کردن سبیل

پرپشت کردن سبیل

تقویت و پرپشت کردن سبیل با استفاده از آب‌ لیمو و پودر دارچین

طبق تحقيقات صورت گرفته روی دارچین مشخص شد، به کار بردن این ترکیب طبيعي جهت رشد بیش تر و سریع تر موها بسیار اثرگذار است.در صورتی که دارچین و لیمو ترش با همدیگر ترکیب شوند موجب متراکم شدن ریش صورت می شوند. دو قاشق چایخوری آب‌لیموی ترش را با یک قاشق چایخوری دارچین مخلوط کنید و ترکیب این مواد را روی پوست صورت خود قرار دهید، بعد از گذشت 20 تا 30 دقیقه صورت خود را با آب سرد شست و شو دهید. براي آن که بتوانید نتيجه بهتری از این روش کسب کنید کافی است دو بار در هفته از ترکیب مواد استفاده کنید. توجه کنید که اگر هر نوع علایم حساسیت زا مشاهده کردید از استفاده باقی مانده این ماسک خودداری کنید.

پرپشت کردن ریش و سبیل با استفاده از روغن نارگیل و روغن رزماری (اکلیل کوهی)

ماساژ صورت با استفاده از ترکیب روغن نارگیل و رزماری یکی از راه‌ هایی است که افزایش رشد سریع و پرپشت کردن ریش و سبیل را به همراه دارد. روغن نارگیل و رزماری را با نسبت 10 به 1 با هم ترکیب نموده و با توپ پنبه یا گوش پاک کن روی صورت خود مالش داده و ماساژ دهید. می توانید بعد از 15 دقیقه با آب سرد شست و شو دهید. براي آن که بتوانید تأثير بهتری از این فرآیند کسب کنید، دو یا سه بار در هفته این روش را به کار بگیرید.

تقویت ریش و سبیل با استفاده از روغن اوکالیپتوس

بر اساس تحقيقات انجام شده توسط محققان به کار بردن روغن اکالیپتوس جهت رشد مو، پوست و به طور کلی سلامت افراد بسیار اثرگذار است. نکته قابل توجه فقط برای ایمنی بیش تر، استفاده نکردن به صورت مسقیم از این روغن بر روی پوست صورت است.
پیشنهاد می کنیم براي رقیق کردن غلظت آن، روغن را با مقدار کمی آب ولرم ترکیب نموده و پس از آن به کار ببرید. براي رشد سریع ریش و سبیل براساس پیشنهادی که در بالا یادآوری شد، روغن اوکالیپتوس را به نسبت ۱ به ۴ با آب ولرم رقیق نموده و سپس با کمک یک تکه پنبه آن را بطور مستقیم روی پوست صورت خود ماساژ دهید و بعد از دست کم 20 دقیقه با آب سرد شست و شو دهید. اگر در صورت حس ناراحتی یا خارش پوست داشتید، سریعا ماسک را پاک کرده و مجددا هم هرگز از آن استفاده نکنید.

تقویت ریش و سبیل با کمک ماساژ درمانی

ماساژ صورت موجب افزایش گردش خون در پوست صورت گشته و به تحریک رشد موهای صورت کمک چشمگیری مي کند. براي آن که ماساژ صحیح و آرامی را داشته باشید،کافی است تا دستور زیر را مو به مو انجام دهید:
با استفاده از نوک انگشتان خود روی بخشی از پوست تان که ترجیح می دهید مو رشد کند را ماساژ دهید. سعی کنید هنگام ماساژ دادن قدری هم فشارایجاد کنید تا به این روش بیش تر موجب تحریک ریشه موها شوید. حرکت دست حالت چرخشی و دایره وار داشته باشد و ماساژ را ۱۰ الی ۱۵ دقیقه انجام دهید. مضاف بر روش هایی که متذکر شدیم براي پرپشت کردن ریش و سبیل صورت افراد باید خواب کافی و تغذیه مناسب داشته باشند و به میزان کافی هم آب نوشیده و صورت خود را همیشه مرطوب نگاه دارند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۱ از ۵
از مجموع ۷ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار