• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

معجزه فلفل قرمز و روغن زیتون برای پرپشتی مو

زیبایی؛ واژه ای که در چند سال اخیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شاید در گذشته افراد به زیبایی و به خصوص سلامت مو های خود توجهی نمی کردند و تنها به استفاده از مواد طبیعی برای شست و شو آن کفایت می کردند، اما امروزه، زیبایی امری ضروری در هر سنی است.معجزه فلفل قرمز و روغن زیتون شامل چه مواردی برای پرپشتی مو میشود؟

افراد به ویژه بانوان توجه زیادی بر روی موهای خود دارند. هر روزه انواع ماسک های زیبایی را تجربه می کنند تا تاثیرات رنگ های شیمیایی بر روی مو را کاهش داده و رشد مو را افزایش دهند. در این میان، نسبت به مواد طبیعی به دلیل فاقد عوارض جانبی شیمیایی، تمایل بیشتری از خود نشان می دهند. ترکیب برخی از مواد طبیعی به عنوان راهکاری برای سلامت مو، مطرح است. در این مقاله تهیه شده از سوی کلینیک پوست و مو مدرن به معجزه قرن و تاثیرات آن بر روی رشد مو می پردازیم.

همینطور میتوانید ازدیگر خدمات ما که شامل کاشت موی طبیعی و کاشت ابرو میشود نیز استفاده کنید.

فلفل قرمز و پر پشتی مو

پر پشتی مو، مهم ترین تاثیر فلفل قرمز بر رشد مو محسوب می شود. از قرن های گذشته، افراد برای پر پشت بودن و حجم دهی مو از این ادویه عالی استفاده می کردند. فلفل قرمز با بهبودی جریان خون رسانی، ریشه های مو را تقویت کرده و فولیکول های مو را فعال می کند. اکسیژن رسانی به فولیکول ها، سبب کارکرد بهتر آن ها و در نتیجه رشد مو می شود.

اما فلفل قرمز به تنهایی برای پر پشتی مو، خاصیت قوی نداشته و در هنگام ترکیب این ماده با دیگر مواد طبیعی، تاثیر گذاری فوق العاده ای دارد. در این مقاله، ترکیب تاثیرفلفل قرمز با روغن های گیاهی را بررسی می کنیم.

فلفل قرمز و روغن زیتون

فلفل قرمز قرن ها به عنوان ادویه سازگار با مو به کار می رفت و حتی فلفل قرمز، معجزه ای برای رشد مو شناخته می شد. همان طور که گفتیم؛ فلفل قرمز در هنگام ترکیب با مواد طبیعی، تاثیر گذاری بیشتری دارد. مخلوط فلفل قرمز به همراه روغن زیتون، موثرترین راهکار برای درخشندگی و تقویت ریشه های مو است. این ترکیب، تمامی مواد مغذی پوست سر را فراهم کرده و گردش خون را بهبود می بخشد. برای تهیه این ماسک عالی باید مقداری فلفل قرمز خشک را با روغن زیتون مخلوط‌ کرده و بعد از نگهداری ۲ هفته آن در محیطی به دور از نور خورشید، به راحتی برای رشد موهای خود از آن استفاده کنید.

برخی از افراد به معجزه فلفل قرمز و روغن زیتون برای پرپشتی مو اعتقادی نداشته و این ترکیب را موثر نمی دانند؛ در صورتی که بسیاری از افراد و حتی تحقیقات نیز بر تاثیر این ترکیب روی پر پشتی مو، تاکید دارد و استفاده از آن را به عنوان یک ماسک مو در بازهزمانی هر 2 هفته یک بار توصیه می کنند.

فلفل قرمز و روغن کرچک

روغن کرچک به طور طبیعی محرک مو محسوب می شود. مخلوط فلفل قرمز با روغن کرچک به نوعی رشد مو را افزایش داده و هر نوع آسیب های مو از جمله موخوره و شپش را به طور کامل رفع می کند. خواص روغن کرچک با دیگر روغن های گیاهی برابری کرده ضمن اینکه ضد حساسیت بوده و برای بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:آیا روغن زیتون برای رشد ریش موثر می باشد؟

مخلوط فلفل قرمز و روغن نارگیل

این ترکیب نیز نوعی ماسک برای رشد و پرپشت شدن مو است. تهیه و نوع استفاده از این مخلوط همانند ماسک فلفل قرمز و روغن زیتون بوده و البته لازم بذکر است در هر دو روش باید قبل از استفاده، نسبت به عدم حساسیت آن بر روی پوست خود مطمئن شوید.

نتیجه گیری

معجزه فلفل قرمز و روغن زیتون برای پرپشتی مو و همچنین معجزه فلفل قرمز را به همراه چندین روغن دیگر برای شما عزیزان شرح دادیم.

از گذشته تاکنون فلفل قرمز به عنوان راهی طبیعی و بسیار موثر برای سلامتی و رشد موها شناخته می شد، اما با گذشت زمان و پیشرفت علم، تحقیقات ثابت کرد که ترکیب فلفل قرمز با دیگر مواد و روغن های گیاهی، خاصیت آن را چند برابر می کند.

تاثیر فلفل قرمز به تنهایی بر روی رشد، بهبودی ضخامت مو و ترمیم سلول های آسیب دیده مو است. هنگام ترکیب فلفل قرمز با روغن زیتون، خواص فلفل قرمز چند برابر شده و تاثیر فراوانی بر روی پر پشتی و درخشندگی مو دارد. معجزه فلفل قرمز و روغن زیتون برای پرپشتی مو، موضوعی چندان جدید نیست ولی گاها افراد به این روش های طبیعی اعتقادی ندارند، در صورتی که با یک بار تجربه، نتیجه عالی آن را مشاهده خواهید کرد.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار