• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

فیناستراید باعث عقیمی در مردان میشود؟

فیناستراید 1 میلی گرم باعث عقیمی در مردان میشود؟

متاسفانه این تفکر در جامعه وجود دارد که فیناستراید باعث عقیمی در مردان میشود. شاید علت ایجاد این تفکر در جامعه این باشد که لفظ ناتوانی جنسی و عقیمی را معادل هم میدانند.
 
 ناتوانی جنسی به معنی از دست دادن میل جنسی در مردان و اشکال در نعوظ است که در حدود دو درصد از مصرف کنندگان این دارو به وجود می آید که در صورت قطع مصرف دارو این عارضه سریعاً از بین می روند.
 
فیناستراید
تستسترون در فولیکول های بیضه انسان تولید می شود وقتی فولیکول های بیضه کم کارشوند به طور قابل مشاهده ای بیضه ها کوچک شده و تولید اسپرم به حداقل می رسه یعنی (فلج شدگی جنسی) .
 
اما عقیمی به این معناست که فرد بدلیل تغییر در شکل یا تعداد اسپرمها قادر به بچه دار شدن نباشد. بررسی های علمی انجام شده نشان داده است که فیناستراید هیچ تغییردایمی در تعداد و شکل اسپرمها ایجاد نمی کند.
 
به همین دلیل قرص فیناستراید باعث عقیمی در مردان نمی شود.(همچنین لازم به ذکر است استفاده ازفیناستراید 5 میلی گرم یک داروی تست شده برای مقابله با سرطان پروستات هست که در دوره درمان منجر به عقیمی و یا بزرگ شدن سینه مردان رخ میدهد نه استفاده ازفیناستراید 1 میلی گرم
فیناستراید

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار