• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه

رنگ موی بدون آمونیاک چه ویژگی هایی دارد؟ آیا باید از رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه استفاده کرد؟ چرا باید از رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه استفاده کرد؟

معمولا زمانی که بانوان به کراتینه کردن موهای خود می پردازند، این دغدغه را دارند که با رنگ کردن موها تاثیرات کراتینه از بین می رود و موها مجددا زبر می شوند.

اما در کلینیک مدرن قصد داریم که با مشتری های این مجموعه که کراتینه مو را در کلینیک مدرن انجام داده اند، در رابطه با رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه صحبت کنیم تا با خیال آسوده بتوانند به رنگ کردن موهای خود بعد از کراتینه بپردازند.

رنگ موی بدون آمونیاک چه تفاوتی با رنگ موهای عادی دارد؟

رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه

آمونیاک یکی از اصلی ترکیبات موجود در رنگ موها است که این ماده باعث آسیب دیدن مو و زبر شدن مو می گردد و خشکی ساقه مو و مشکلات دیگری را در پی خواهد داشت. به همین دلیل رنگ کردن موها معمولا باعث آسیب دیدن مو می شود و باعث ناراحتی بانوان می گردد.

رنگ موهایی که حاوی آمونیاک هستند باعث شکاف خوردن کوتیکول مو می شوند و رنگدانه های طبیعی مو را از بین می برند.

بیشتر بخوانید: کاشت مو

اما با این وجود رنگ موی بدون آمونیاک هیچ گونه عوارضی برای مو به همراه ندارد و باعث زبر شدن و خشک شدن ساقه مو نمی شود اما به این دلیل که همه این رنگ های بدون آمونیاک از اثر بخشی یکسانی برخوردار نیستند، هنوز جایگاه خود را در بین انسان ها پیدا نکرده اند.

چرا باید از رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه استفاده کرد؟

همان طور که می دانید زمانی که بانوان موهای خود را کراتینه می کنند، موها بسیار نرم و ابریشمی می شوند که در این صورت هر گونه ترکیبات اضافی بر روی مو می تواند نرمی و ابریشی بودن موها را از بین ببرد و خواص کراتینه را نابود کند و یا باعث شود که موهای کراتینه شده در مدت زمان کوتاه تری ویژگی های خود را از دست بدهد.

از سوی دیگر با وجود اینکه رنگ مو باعث زبر و خشک شدن مو می شود، این امکان بسیار زیاد است که با رنگ کردن مو تاثیرات کراتینه زودتر از بین بروند و موها مجددا خشک و زبر شوند.

به همین دلیل اشخاصی که موهای خود را کراتینه کرده اند، بهتر است که از رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه خود استفاده کنند تا به این شکل هم موهای خود را رنگ کرده باشند و هم از آسیب رنگ مو برای موهای کراتینه شده خود جلوگیری به عمل آورند.

آیا رنگ موی بدون آمونیاک از کیفیت خوبی برخوردار هستند؟

در سال های ابتدایی که رنگ موی بدون آمونیاک راهی بازار شده بود، به گونه ای بود که استفاده از آن موجب نارضایتی افراد می شد زیرا وقتی از این رنگ مو برای رنگ کردن مو استفاده می شد، در مدت کوتاهی تاثیرات رنگ مو از بین می رفت زیرا در این نوع رنگ مو، رنگ وارد کورتکس مو نمی شد و فقط روی سطح خارجی مو باقی می ماند.

اما با پیشرفت بیشتر تکنولوژی و تحقیقات بیشتر در رابطه با این موضوع روغن مخصوصی را جایگزین آمونیاک در این نوع رنگ موها کردند که این روغن باعث می شد تا رنگدانه ها با روغن ترکیب شوند و به عمق مو نفوذ کنند که در این صورت تاثیر رنگ مو بیشتر بر روی مو باقی می ماند.

پیشنهاد مابه شما: کاشت ابرو

رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه چه مزایایی دارد؟

این نوع رنگ موها برای موهای کراتینه شده و یا موهای معمولی دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

  • از آسیب دیدن مو جلوگیری می کند
  • از موها محافظت می کند و موجب براق شدن مو می شود
  • دارای طیف رنگ های طبیعی است و از رنگ های خوش رنگی برخوردار است
  • موهای سفید را به صورت کامل تحت پوشش قرار می دهد
  • فاقد بو است و از این لحاظ باعث اذیت شدن اشخاص نمی شود

کلام پایانی

رنگ مو بدون آمونیاک برای موهای کراتینه و ویژگی های آن را در این مطلب برای شما عزیزان شرح دادیم تا در صورتی که تمایل به کراتینه کردن موی خود دارید، با خیال آسوده برای انجام این کار در کلینیک مدرن اقدام کنید و از نتایج آن بهره مند گردید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار