• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

راهنمای کامل کاشت مو DHI

ریزش مو چیزی است که اکثر مردم به دلایل مختلف باید با آن مقابله کنند. خوشبختانه ، فناوری و پیشرفت های پزشکی این امکان را فراهم آورده است که بدون هزینه زیاد ، یک عمل کاشت مو انجام شود. در این پست ، ما در مورد برخی از آخرین تکنیک های ترمیم مو ، از جمله آنچه که به عنوان کاشت مو DHI شناخته می شود ، صحبت خواهیم کرد.

 

صلاحیت کاشت مو؛

درک این مسئله که چه کسی نامزد مناسبی برای پیوند مو است ، ضروری است. این مهم به شما کمک می کند انتظارات واقع بینانه داشته باشید و در صورت عدم موفقیت جراحی ، از ناامیدی شما جلوگیری کنید.

برخی از عواملی که صلاحیت را تعیین می کنند عبارتند از:

علل ریزش مو؛

شما واجد شرایط هستید اگر طاسی از تروما ، آلوپسی کششی یا آلوپسی آندروژنی باشد. اگر از طاسی کامل آندروژنی رنج می برید (یک اختلال خود ایمنی یا آلوپسی توتالیس) ، پس شما واجد شرایط پیوند مو نیستید. این شرایط بسیار نادر است.

سن؛

سن یک عامل اساسی است. بیماران بالای 21 سال کاندیدای مناسبی برای جراحی هستند.

تا این سن ، الگوی ریزش مو تثبیت می شود و بنابراین پیوند مو نتایج خوبی خواهد داشت.

موهای اهدا کننده فراوان؛

این یکی دیگر از عوامل مهم است. هرچه مناطق موهای اهدا کننده مناسب تر باشد ،

موهای بیشتری برای کاشت لازم است. بیماران فاقد تراکم موی اهدا کننده ، کاندید مناسبی برای جراحی نیستند.

انتخاب روش ترمیم مو؛

روش های درمانی زیادی وجود دارد ، و تصمیم گیری دشوار است به خصوص اگر اطلاعات زیادی در مورد پیوند مو ندارید.

درک روشهای مربوط به هر تکنیک و مزایای آن ، صلاحیت و نحوه تفاوت در درمان، ضروری است. درمان های رایج مو شامل موارد زیر است. جراحی و غیر جراحی.

روشهای جراحی شامل FUT ، FUE و انواع آن و DHI  است.

درمان های غیر جراحی شامل استفاده از فیناستراید ، ماینوکسیدیل و PRP است.

درمان های جراحی پیوند مو؛

مراحل مربوط به جراحی کاشت مو شامل موارد زیر است.

  • ترسیم خط رویش مو
  • اصلاح
  • انجام بی حسی موضعی
  • گرافتهای استخراج شده
  • جدا کردن واحدهای فولیکول
  • باز کردن کانال ها
  • کاشت مو پیوند زده شده در برش.

روشهای ترمیم مو جراحی؛

استخراج واحد فولیکولار (FUE)؛

این یک روش مدرن در روش ترمیم مو است. بیشتر بیماران آن را به جای زخم ترجیح می دهند. جراحان آن را با استفاده از بی حسی موضعی انجام می دهند. فولیکول های مو مستقیماً از ناحیه اهدا کننده بیمار خارج می شوند و با استفاده از یک سوزن مخصوص میکرو جراحی ، موها را پیوند می دهند.

پیوند واحد فولیکولار (FUT)؛

این روش جراحی ترمیم مو ، مانند FUE است و تنها تفاوتی در روند جمع آوری مو اهدا کننده دارد. هنگامی که جراح نوار بافتی را از ناحیه اهدا کننده خارج می کند ، پس از استخراج ، به واحدهای فولیکولی بریده می شوند. وی سپس برشهای کوچکی در پوست سر ایجاد کرده و پیوندهای واحد فولیکول را قرار می دهد.

کاشت مو مستقیم (DHI) ؛

در روش کاشت مو DHI ، فرایند استخراج ریشه های مو از بانک مو است (موهای موجود در پشت سر و حدفاصل  بین دو گوش) که این برداشت بوسیله ی هَند پیس ها (Hand pieces)  و میکرو موتورهای بسیار دقیق و حساس با سوزن های بسیار ظریف ،  انجام شده  و سپس کاشت این گِرَفت ها در محل هایی که دچار طاسی و کم پشتی شده است ، بوسیله یک دستگاه قلم انجام می شود. این قلم دارای یک مخزن (سوزن توخالی) با ظرفیت چند گِرَفت است. اولین چیزی که هنگام بکار بردن نام روش DHI به ذهن می رسد ، معمولاً روش FUE است ، اما در واقع بین این دو روش تفاوت هایی وجود دارد. یعنی بهتر است بگوییم که برداشت گِرَفت از بانک مو به روش FUE (اف یو یی) انجام شده ولی کاشت این گرفت ها به شکل متفاوتی نسبت به روش اف یویی انجام می شود.

می توانید برای اطلاعات بیشتر با کلینیک تخصصی پوست و موی مدرن، از طریق تلگرام ، اینستاگرام  و یا وب سایت به آدرسww.Modernclinique.com   و یا تماس با شماره های زیر در ارتباط باشید.

۰۲۱-۸۷۷۰۰۰۰۰ و یا ۱۸۱۸-۱۱۸-۰۹۱۲

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

زمان مناسب برای شروع ورزش و پیاده روی پس از کاشت مو

بهترین زمان برای شروع پیاده روی و ورزش پس از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انتخاب ورزش پس از کاشت موخطرات و احتیاط ها در صورت شروع زود هنگام ورزش پس از کاشت مونکاتی برای حفظ سلامتی پس از کاشت مو با انجام ورزش های مناسب ورزش پس از کاشت مو به نوع فعالیت مو... (ادامه)

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیلمدت زمان انجام پیوند ریش و سبیلعلل فقدان و کمبود ریش و سبیل در مردانچه کسانی کیس مناسبی برای کاشت ریش و سبیل هستند؟سخن پایانی پیوند ریش و س... (ادامه)

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیلمراقبت های مورد نیاز بعد از کاشت ریش و سبیلآمادگی برای کاشت ریش و سبیل | آماده سازی پوست صورتسخن پایانی آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار