• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

دوران بهبودی پس از کاشت ابرو 

کاشت ابرو و مراقبت از آن

ابرو یکی از مهم ترین عوامل زیبایی است راه های زیادی برای زیبایی آن وجود دارد. یک روش بسیار مطمئن برای افرادی که ابروی خود را در طی زمان و بر اثر اصلاح بیش از حد و یا برای مثال یک زخم و هر علت دیگری از دست داده اند، کاشت ابرو می باشد. کاشت ابرو مانند کاشت مو است و اگر به صورت درست انجام شود می تواند ابرو های از دست رفته و آسیب دیده شما را به شما برگرداند.کلینیک تخصصی ما با تمام تجهیزات و افراد متخصص آماده است تا در این زمینه به شما یاری برساند و ابرو های خراب و آسیب دیده شما را به شما برگرداند. در این مقاله سعی کرده ایم کار هایی که در دوران بهبودی پس از کاشت ابرو لازم است انجام دهید را برای شما تشریح کنیم.

نحوه شست و شوی ابرو و باید و نباید ها در دوران بهبودی پس از کاشت ابرو 

تا یک روز پس از کاشت ابرو به حمام نروید و سپس پس از حمام زیر مستقیم دوش قرار نگیرید. در دوران بهبودی کاشت ابرو به مدت یک هفته این شست و شو را به طور روزانه انجام دهید و در هنگام شست و شو از ساییدن ابرو با دست و آوردن ناخن روی آن خودداری کنید. لازم به ذکر است که خشک کردن ابرو نیز اصول خاص خود را دارد و توصیه می شود از آوردن حوله روی ابرو در دوران بهبودی بعد ار عمل کاشت ابرو جدا بپرهیزید.

مراقبت از زخم ابرو

پس از کاشت ابرو مراقبت از زخم آن بسیار مهم است. لازم به ذکر است که این زخم را می توانید 24 ساعت بعد از عمل کاشت با آب شست و شو دهید. همچنین از تماس با نور خورشید به مدت 6 ماه جلوگیری شود و در این صورت از زینک اکساید استفاده کنید.

شیوه لباس پوشیدن و خوابیدن

در دوران بهبودی بعد از کاشت ابرو تا می توانید از لباس های زیپ دار و دکمه دار استفاده نکنید. زیرا موجب کنده شدن برو های شما می شود همچنین سعی کنید تا 3 یا 4 شب به صورت نیمه نشسته بخوابید و از سه یا چهار تا بالش استفاده کنید. امکان دارد در دوران بهبودی بعد از زمانی که کاشت ابرو را انجام دادید، دچار سردرد بدخوابی و سنگین شدن صورت شوید و این کاملا طبیعی است.

پرهیز از کار سخت و ورزش در دوران بهبودی پس از کاشت ابرو 

در دوران بهبودی بعد از کاشت ابرو تا می توانید از انجام کار های سنگین بپرهیزید، اگر برای شما امکان پذیراست تا چند روز مرخصی بگیرید و به مدت یک هفته از هر گونه ورزش کردن خودداری کنید زیرا امکان دارد موجب خونریزی، تورم و … شود. همچنین ممکن است حرکات ورزشی موجب برخورد ابروی ترمیم نشده شما با یک سطح شده و آسیب ببیند.

اصلاح و آرایش ابرو در دوران پس از کاشت

ابرو هایی که برای شما کاشته اند از موی سر است و بنابراین رویش آن مانند موی سر زیاد است. سعی کنید جهت ابرو های خود را با دست یا برس ابرو مشخص کنید و ماهیانه دو بار آن را اصلاح نمایید. هنگامی که کاشت ابرو را انجام دادید، تا دو هفته پس از اصلاح ابرو ها می توانید آن ها را آرایش گرده و 4 هفته پس از عمل جراحی می توانید ابرو های خود را رنگ کنیید. جهت فرم گرفتن و تقویت ابرو ها می توانید از دارو های گیاهی نظیر ژل آلوئه ورا و … استفاده نمایید.

"<yoastmark

عدم رعایت دخانیات در دوران بهبودی پس از کاشت ابرو 

یکی از مسائلی که موجب کاهش زمان ترمیم ابرو های شما در دوران بهبودی بعد از کاشت ابرو می شود استعمال دخانیات نظیر سیگار و قلیون است که موجب می شود بهبود زخم ها طولانی تر شود. سعی کنید  حد اقل یک ماه پس از کاشت ابرو در دوران بهبودی پس از کاشت ابرو از مصرف دخانیات جدا خودداری کنید تا رشد مو های شما با سرعت بیشتری انجام گیرد.

کلینیک تخصصی ما همواره در تلاش است با ارائه بهترین راهکار ها به بهبود زخم های شما کمک کند، همچنین می  توانید هر سوال که داشتید با ما تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های ما در کانال مشاهده کرده و کیفیت کار ما را دریافت کنید و در نهایت با اطمینان بیشتری به ما رجوع کنید.


آخرین اخبار و مقالات

پلاسما جت بهتر است یا آنزیم

پلاسما جت بهتر است یا آنزیم

پلاسما جت بهتر است یا آنزیم ؟ آیا با هر یک از روش های پلاسماجت و آنزیم آشنا هستید؟ برای اینکه بتوانید با این دو روش و ویژگی های آنها آشنا شوید، لازم است که به مطالعه این مقاله  که در مورد پلاسما جت به... (ادامه)

اسید تراپی پوست چیست؟

اسید تراپی پوست چیست؟

اسید تراپی پوست چیست؟ در رابطه با اسید تراپی پوست چه می دانید؟ آیا از انواع اسید های مورد استفاده در اسیدتراپی پوست آگاه هستید؟ اسید تراپی پوست چیست؟ و انواع آن مطلبی است که تصمیم داریم به شرح آن در کلینیک پو... (ادامه)

کربوکسی تراپی مو بهتر است یا مزوتراپی

کربوکسی تراپی مو بهتر است یا مزوتراپی

آیا با روش کربوکسی تراپی و مزوتراپی آشنایی دارید؟ آیا می خواهید بدانید که کربوکسی تراپی مو بهتر است یا مزوتراپی؟ در این مقاله که توسط کلینیک پوست و مو مدرن تهیه شده است، قصد داریم که کربوکسی تراپی و مزوتراپی م... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار