• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

دستگاه اوزون تراپی مو خانگی

در رابطه با دستگاه اوزون تراپی مو خانگی چه می دانید؟ آیا می دانید اوزون تراپی مو چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با دستگاه اوزون تراپی مو خانگی با شما عزیزان صحبت کنیم لازم است که اندکی در خصوص اوزون تراپی مو به شما توضیح دهیم.

دستگاه اوزون تراپی مو خانگی

اوزون تراپی مو چیست؟

اوزون تراپی روشی نوین برای مراقبت و درمان مو است که این روش با استفاده از دستگاه مایکرومیست انجام می شود و یک روش بسیار حرفه ای برای آکسیژن رسانی به مو و آبرسانی مو است. البته این روش کاربرد های دیگری نیز دارد اما مهم ترین کاربرد های آن اکسیژن رسانی و آبرسانی به مو است.بخش مزوتراپی ماراهم ببینید

در اوزون تراپی مو از بخار و باد سرد و گرم و همچنین نوردرمانی استفاده می شود که در آن نور ابی، قرمز و سبز به صورت همزمان به موی آسیب دیده تابانده می شود و به این شکل اوزون تراپی انجام می شود.

دستگاه اوزون تراپی مو خانگی

همان طور که در قسمت فوق ذکر شد، در اوزون تراپی از دستگاه مایکرومیست استفاده می شود که این دستگاه از پنج عملکرد اصلی از قبیل زیر برخوردار است:

  • عملکرد تولید باد گرم برای گرم شدن بافت مو
  • القای باد گرم برای کمک کردن به جذب مواد مغذی به مو با استفاده از انرژی که از طریق کویتاسیون تولید می شود
  • تولید باد سرد برای کمک به مو در خصوص جذب مواد مغذی به روش کوانتومی
  • تولید ازن برای استرلیزه و ضد عفونی کردن مو
  • درمان آروماتیک یعنی تصفیه مو با استفاده از آب

نحوه عملکرد دستگاه مایکرومیست

عملکرد دستگاه مایکرومیست به این شکل است که در ابتدا موها به کمک یک کاور در محوطه کابینی دستگاه قرار می گیرند و سپس بخار آب با دمای 40 درجه در داخل کابین راه پیدا می کند. این فرآیند به مدت 4 الی 5 دقیقه زمان می برد که طی این فرآیند فولیکول های مو تحریک می شوند و بدین شکل راه برای وارد شدن مواد به داخل مو باز می شود.

سپس در ادامه با استفاده از امواج مافوق صوت مولکول های آب تجزیه می شوند و با مولکول های اکسیژن ترکیب می گردند. در ادامه اتم های اکسیژن که دارای خاصیت اکسیداسیون هستند از طریق فولیکول های مو به ساقه و ریشه مو راه پیدا می کنند و با 80 درصد از عناصر مو ترکیب می شوند.

در طی این فرآیند میکروب های موجود در مو از بین می روند و استرلیزه به صورت کامل انجام می شود. در مرحله آخر نیز محوطه کابین شروع به تولید باد سرد می کند و فولیکول های مو را تحریک می نماید.

با انجام این امور اتم اکسیژن در بافت مو محفوظ می ماند و به کار خود ادامه می دهد. در صورتی که موها به صورت مجدد در معرض گرما قرار نگیرند این روند تا مدتی ادامه پیدا می کند و اکسیداسیون متوقف نخواهد شد.

با این وجود می توان گفت که روش اوزون تراپی برای کسانی که عوامل محیطی باعث ریزش موی آنها شده است بسیار موثر است و می تواند باعث رشد مجدد موهای آنها شود.

آیا استفاده از دستگاه اوزون تراپی مو خانگی روش مناسبی است؟

با توجه به اینکه دستگاه اوزون تراپی مو خانگی را می توان در خانه نیز مورد استفاده قرار داد و از آن برای درمان ریزش مو استفاده کرد، اما بهتر است که اشخاص از این دستگاه در کلینیک های زیبایی و زیر نظر افراد ماهر در این روش اوزون تراپی مو را انجام دهند.

زیرا در صورت استفاده از این دستگاه در خانه ممکن است که از دستگاه به درستی استفاده نشود و به همین دلیل مشکلاتی برای اشخاص ایجاد گردد.

پس با این وجود اگر قصد دارید که اوزون تراپی مو را با دستگاه مایکرومیست در خانه انجام دهید، بهتر است که در ابتدا به صورت کاملا دقیق آموزش آن را فراگیرید و سپس از آن استفاده کنید و یا به صورت کلی به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید و زیر نظر افراد متخصص اوزون تراپی را انجام دهید.

سخن پایانی

دستگاه اوزون تراپی مو دارای قیمت بسیار بالایی است و تهیه آن توسط همه افراد امکان پذیر نیست. بنابراین افرادی که امکان تهیه این دستگاه را ندارند، می توانند به کلینیک زیبایی مدرن در تهران مراجعه کنند و این کار را زیر نظر افراد متخصص ما انجام دهند.

کلینیک زیبایی مدرن یک مجموعه تخصصی در خصوص خدمات پوست و مو است و با مراجعه به آن می توانید از خدمات متفاوتی نظیر: کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل و … بهره مند گردید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار