• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

خواص آب جوش ناشتا برای مو

خواص آب جوش ناشتا برای مو چیست؟ چگونه می توان از خواص آب جوش ناشتا برای مو

بهره مند شد؟

از دیر باز تا کنون ایرانی ها و مردم کشور ژاپن به مصرف آب جوش ناشتا می پرداخته اند که علت آن تا به حال زیاد بارز نبوده است و کسی نمیدانست که چرا این افراد از آب جوش ناشتا استفاده می کنند. اما در سال های اخیر تحقیقاتی در این زمینه انجام شده است، که بر اساس آن مشخص گردیده است که آب جوش ناشتا دارای خواص بسیار زیادی برای بدن انسان است و مشکلات بسیار زیادی را برطرف می کند که با توجه به این مساله می توان یکی از علل سلامتی زنان و مردان قدیمی ایرانی و یا ژاپنی  و طول عمر آنها را به کار گرفتن این روش دانست و آب درمانی دانست.

از این جهت در کلینیک پوست و مو و زیبایی مدرن قصد داریم که در رابطه با خواص آب جوش ناشتا برای مو با شما عزیزان صحبت کنیم که یکی از مهم ترین خواص آب جوشیده ناشتا برای بدن است.

همینطور میتوانید از دیگر خدمات ما که شامل کاشت مو و کاشت ریش و سبیل  میشود نیز استفاده کنید .

خواص آب جوش ناشتا برای مو چیست؟

از جمله مهم ترین خاصیت هایی که آب جوش ناشتا برای مو به همراه دارد، مواردی به شرح زیر هستند:

جلوگیری از خشک و شکننده شدن مو

همان طور که می دانید یکی از مواد مورد نیاز برای رشد و تقویت مو، آب است و اگر آب به میزان کافی در بدن وجود نداشته باشد، موها خشک و شکننده میشوند و به کم آبی مبتلا می گردند. در نتیجه با مصرف آب جوش ناشتا که باعث افزایش گردش خون در بدن می شود، میتوان آب مورد نیاز برای مو را در اختیار آن قرار داد و از خشک شدن مو جلوگیری به عمل آورد.

نرم و براق شدن مو

زمانی که آب مورد نیاز برای مو تامین می شود و مواد مورد نیاز دیگر با افزایش گردش خون حاصل از مصرف آب جوش ناشتا در اختیار آن قرار می گیرد، لطافت و نرمی مو افزایش پیدا می کند و موها براق می شوند.

تقویت مو و افزایش رشد مو

مصرف آب جوش ناشتا بیشتر از آب نوشیدنی که در اوقات دیگر روز مصرف می شود، بر روی تقویت و شادابی مو تاثیر می گذارد. با این وجود یکی از خواص آب جوش ناشتا برای مو را می توان تقویت مو و افزایش رشد مو در نظر گرفت که با انجام دادن این کار آبرسانی به ساقه های مو به خوبی انجام می شود و رشد مو نیز افزایش پیدا می کند.

جلوگیری از ایجاد شوره سر

آب جوش ناشتا باعث هیدراته شدن پوست سر می شود و از خشکی پوست سر و به وجود امدن شوره سر جلوگیری به عمل می آورد. به همین دلیل آب جوشیده ناشتا را می توان در این خصوص نیز استفاده کرد.

حفظ شادابی موها

آب جوشی که در صبح ناشتا مصرف می شود، پایانه های عصبی ریشه مو را فعال می کند و به این شکل باعث شاداب شدن مو می شود.

چگونه باید آب جوش ناشتا را برای تقویت مو استفاده کرد؟

افرادی که می خواهند آب جوشیده ناشتا مصرف کنند، باید هر روز صبح و حداقل به مدت یک ماه آب جوشیده شده را به میزان یک الی چهار لیوان مصرف کنند و زمانی که آب جوش آمد، اجازه دهند که آب کمی ولرم شود و سپس آن را میل کنند تا از آسیب دیدن مری و روده به علت داغ بودن آب جلوگیری به عمل آید.

پس از نوشیدن آب جوش ناشتا لازم است که به مدت 45 دقیقه بعد از آن هیچ غذا و نوشیدنی دیگری مصرف نشود.

همچنین لازم به ذکر است که اگر آب جوش را به میزان 4 لیوان میل کرد، تاثیرات آن افزابش پیدا می کند اما افرادی که قادر به استفاده از 4 لیوان آب نیستند، می توانند در ابتدا روزی یک لیوان آب بنوشند و رفته رفته مقدار آن را تا 4 لیوان افزایش دهند.

سخن پایانی

خواص آب جوش ناشتا برای مو موضوعی بود که برای شما عزیزان شرح دادیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشند و به شما توصیه می کنیم که حتما این کار را امتحان کنید و از  تاثیرات بیشماری که برای پوست و مو و سایر بخش های بدن به همراه دارد، بهره مند گردید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار