• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جدیدترین روشهای ترمیم مو

جدیدترین روشهای ترمیم مو چیست؟ آیا می خواهید با جدیدترین روشهای ترمیم مو آشنا شوید؟

پس با این وجود با ما در کلینیک پوست و مو مدرن تا انتهای این مقاله همراه باشید و مطالعه آن را از دست ندهید.

ترمیم مو از تکنیک هایی است که با استفاده از آن هم می توان ریزش مو را درمان کرد و هم می توان زیبایی از دست رفته افراد را به انها بازگردانند.

از آنجایی که ریزش مو یک مساله شایع در جوامع مختلف است و بانوان و آقایان و حتی در مواقعی کودکان را به خود گرفتار می کند، می توان گفت که عده زیادی در هر کشور به استفاده از این روش نیاز پیدا خواهند کرد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی امروزه روش های جدیدی برای ترمیم مو به وجود آمده اند که در این مطلب قصد داریم در خصوص آنها با شما عزیزان صحبت کنیم.

جدیدترین روشهای ترمیم مو

جدیدترین روشهای ترمیم مو1

از جمله جدیدترین روشهای ترمیم مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ترمیم مو hrt

در ترمیم مو به روش hrt از الیاف مصنوعی نانو برای ترمیم مو استفاده می شود به گونه ای که تارهای مویی از الیاف نانو ساخته می شوند. سپس الیاف مورد نظر بر اساس رنگ و جنس و ضخامت موهای طبیعی فرد انتخاب می گردند و در داخل یک شبکه توری قرار داده می شوند.

بیشتر بخوانید: جدیدترین روش کاشت مو

در ادامه این شبکه توری به سر شخص متصل می شود. در نتیجه در این روش نیازی به بانک مو نیست و اشخاص می توانند میزان بلندی موهای مورد نظر را به هر میزانی که دوست دارند انتخاب کنند.

ترمیم مو به روش hrt به گونه ای است که نتیجه حاصل از آن به صورت آنی به دست می آید و برای دریافت نتیجه نیازی به طی شدن زمان نیست.

ترمیم مو prp

در روش ترمیم مو prp که یکی از جدیدترین روشهای ترمیم مو است، هیچ گونه مویی کاشته نمی شود بلکه در این روش از شخص مورد نظر خون دریافت می شود که پلاسما و پلاکت خون دریافت شده از شخص تحت مراحل مختلفی از هم جداسازی می گردد و سپس پلاکت ها مجدد به فرد تزریق می شود که به همین دلیل به این روش پلاکت درمانی مو نیز گفته می شود. لازم به ذکر است که خون را در این روش از بازو دریافت می کنند و به پوست سر تزریق می نمایند.

پلاکت های تزریق شده به پوست سر باعث تحریک فولیکول های مو می گردد و از این رو رشد مو را فراهم می کنند.

ترمیم مو prp فاقد هر گونه عارضه است زیرا در این روش هیچ ماده اضافی به بدن وارد نمی شود و از آنجایی که در این روش از پلاکت های دریافت شده از خود فرد استفاده می شود، سازگاری بسیار زیادی با بدن دارد و نتیجه آن بسیار موفقیت آمیز واقع می شود.

ترمیم مو sut

ترمیم مو به روش sut از جمله جدیدترین روش های کاشت مو است که این روش معایب روش های قبلی کاشت مو را برطرف کرده است. کاشت مو به روش sut با استفاده از دستگاه های جدید انجام می شود که استفاده از آنها و انجام شدن تمامی امور بدون دخالت دست باعث می شوند که گرافت های مو در حین برداشت از بانک مو و پیوند زدن به نواحی مورد نظر کمتر دچار آسیب شوند و بیشتر آنها سالم باقی بمانند.

علاوه بر آن در روش کاشت موی sut هیچ گونه خط اسکاری به جای نمی ماند و در این روش امکان پیوند زدن بیش از 14000 گرافت مو وجود دارد.

پیشنهاد مابه شما: کاشت مو در تهران

کلام آخر در رابطه با جدیدترین روشهای ترمیم مو

با در نظر گرفتن مطالبی که در خصوص جدیدترین روشهای ترمیم مو برای شما عزیزان شرح دادیم، به شما توصیه می کنیم که برای به کار گرفتن این روش ها با پزشک مشورت کنید تا پزشک بر اساس وضعیت شما بهترین روش در خصوص خودتان را به شما معرفی کند.

با انجام این کار ترمیم مو برای شما رضایت بخش تر خواهد بود و با اطمینان خاطر بیشتری می توانید ترمیم مو را انجام دهید.

برای آشنایی بیشتر با هر یک از این روش ها نیز می توانید از مطالب دیگری که در وب سایت کلینیک مدرن درج شده اند استفاده کنید و با مطالعه آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

آیا تیغ زدن موی سر باعث پر پشت شدن آن می شود؟

آیا تیغ زدن موی سر رابطه مستقیم با پر پشت شدن مو دارد؟

فهرست محتوا Toggle نگهداری صحیح پس از تیغ زدن موی سرمراجعه به آرایشگاه برای تیغ زدن موی سرسخن پایانی تیغ زدن موی سر یکی از روش های شایع برای از بین بردن موهای زائد در موقعیت‌ هایی مانند اصلاح سبیل و ترا... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار