• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

پیوند ریش و سبیل برای افرادی که کاندیدای خوبی برای پیوند هستند بسیار مناسب است و این شرایط توسط پزشک و پس از مشاوره مشخص خواهد شد. ریش به طور طبیعی در آقایان بعد از سن بلوغ رشد می کند.

موهای ریش و سبیل توسط هورمون مردانه ای به نام هیدروتستسترون رشد می کنند. انواع مختلف مدل های ریش می تواند تاثیر به سزایی در ظاهر مردان داشته باشد و به همین دلیل است که آقایان به داشتن ریش و سبیل پر پشت اهمیت می دهند. با پیوند ریش و سبیل مردان می توانند ریش های پر پشتی داشته باشند و جذابیت خود را چندین برابر کنند.

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل و پیوند کاشت ریش و سبیل، دو روش متفاوت برای افزایش ظاهر و ضخامت ریش هستند.

 • کاشت ریش و سبیل 

در این روش، موهایی از مناطق دیگر بدن به صورت تکی در ناحیه ریش کاشته می ‌شوند. این مو ها به صورت دائمی به پوست ریش متصل می ‌شوند و ظاهر طبیعی خواهند داشت. همچنین؛ خطر پوستی ندارند. اما در این روش، نیاز به جراحی و هزینه‌ های بالا وجود دارد. پس از انجام کاشت ریش و سبیل، نیاز به مراقبت ویژه و شستشوی دوره ‌ای ریش است.

 • پیوند کاشت ریش و سبیل 

در این روش، موهای طبیعی از ناحیه سر تخلیه می ‌شوند و به صورت گروهی در ناحیه ریش کاشته می ‌شوند. این مو ها به تدریج به پوست ریش متصل می ‌شوند و ظاهر طبیعی دارند. هزینه این روش کمتر از کاشت ریش و سبیل است و نیاز به جراحی کمتری دارد.

 پس از انجام این روش، مراقبت کلیه موهای ریش لازم است تا ظاهر طبیعی حفظ شود.

مدت زمان انجام پیوند ریش و سبیل

مدت زمانی که برای انجام پیوند مو لازم است به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از حجم موی مورد نیاز برای کاشت و مقدار فولیکول هایی که لازم است مورد استفاده قرار بگیرند. اگر ریزش مو وسعت کمی داشته باشد، طبیعتا زمان کمتری برای انجام پیوند ریش و سبیل نیاز است و بالعکس. قسمتی که برای کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد بین دوگوش و پشت سر است. این ناحیه نزدیک ترین ویژگی ها را برای پیوند ریش دارند و به صورت نواری فولیکول ها را جدا می کنند و در قسمت مورد نظر پیوند داده می شود.

علل فقدان و کمبود ریش و سبیل در مردان

علل فقدان و کمبود ریش و سبیل در مردان

این مشکل ممکن است برای هر فردی با هر سنی رخ دهد. در ادامه دلایل اصلی و رایج این بیماری را بررسی می کنیم:

 1. جای زخم ناشی از سوختگی، ضربه، جراحی و غیره.
 2. طاسی ژنتیکی
 3. بیماری های خاص
 4. عدم تنظیم همورمون تستسترون
 5. نوع سبک زندگی
 6. آلوپسی کششی
 7. آلوپسی آره آتا

چه کسانی کیس مناسبی برای کاشت ریش و سبیل هستند؟

فولیکول مو از ناحیه پشت سر برداشته خواهند شد، از این رو؛ سلامت مو ها از اهمیت خاصی برخوردار است. قسمت پشت سر آخرین ناحیه ای است که مورد حمله طاسی قرار می گیرد. ممکن است جلوی سر شما دچار ریزش شده باشد ولی هنوز پشت سر شما موهای سالم و مناسب کاشت وجود داشته باشد.

پزشک معالجی که قرار است عمل پیوند یا کاشت را انجام دهد، بانک مو شما را بررسی و مناسب بودن بانک اهدایی را مشخص می کند. کسانی هستند که بانک موی مناسبی ندارند.  در این زمان، پزشک درمان های مناسب تر و جایگزین را به شما پیشنهاد می دهد. اینگونه می توانید بهترین روش کاشت مو را امتحان کنید.

سخن پایانی

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل به ناحیه بانک مو و تعداد مو برداشته شده مربوط می شود. جالب است بدایند که اقلیم و موقعیت جغرفیای در تراکم ریش و سبیل افراد بسیار تاثیرگذار است.

مردانی که در آسیای غربی و جنوبی هستند دارای ریش و سبیل پرپشت تری هستند. پراکنده ترین ریش و سبیل متعلق به مردان آسیا شرقی و جنوب شرقی است. به طور کلی تراکم فولیکولی نیز در این امر دخیل می باشد. مردان با ریش های پر پشت می توانند ظاهر جذاب تری داشته باشند و اعتماد به نفس خود را افزایش بدهند. با کاشت ریش و سبیل، جذابیت مردانه خود را چندین برابر کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

زمان مناسب برای شروع ورزش و پیاده روی پس از کاشت مو

بهترین زمان برای شروع پیاده روی و ورزش پس از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انتخاب ورزش پس از کاشت موخطرات و احتیاط ها در صورت شروع زود هنگام ورزش پس از کاشت مونکاتی برای حفظ سلامتی پس از کاشت مو با انجام ورزش های مناسب ورزش پس از کاشت مو به نوع فعالیت مو... (ادامه)

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیلمراقبت های مورد نیاز بعد از کاشت ریش و سبیلآمادگی برای کاشت ریش و سبیل | آماده سازی پوست صورتسخن پایانی آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و ... (ادامه)

روش های کاهش درد ناشی از کاشت مو

روش های کاهش درد ناشی از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle برای کاهش درد های ناشی از کاشت مو چه اقداماتی می توان انجام داد؟آیا کاشت مو دردناک است؟درد کاشت مو بعد از چه مدتی برطرف می شود؟سخن پایانی در این مقاله درباره ی روش های کاهش درد ناشی... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار