• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بوتاکس مو بهتره یا پروتئین تراپی

آیا می دانید بوتاکس مو بهتره یا پروتئین تراپی؟ آیا می دانید تفاوت های بوتاکس مو و پروتئین تراپی چیست؟

تقویت مو و حفظ زیبایی مو از اهمیت زیادی برای انسان برخوردار است و بسیاری از بانوان و آقایان به زیبایی، سلامتی و تقویت موهای خود بسیار اهمیت می دهند و از روش های مختلف برای این امور استفاده می کنند.

برای تقویت مو و حفظ زیبایی مو از روش های مختلف و متنوعی استفاده می شود که بوتاکس مو و پروتئین تراپی از جمله این روش ها هستند و در کلینیک پوست و مو مدرن قصد داریم که بررسی این دو متد جدید بپردازیم.بوتاکس مو بهتره یا پروتئین تراپی

تفاوت های بوتاکس مو و پروتئین تراپی

با وجود اینکه بوتاکس مو و پروتئین تراپی هر دو برای تقویت مو، احیای مو و سلامت مو به کار می روند، اما تفاوت هایی در بین این دو روش وجود دارد که باعث شده تا این دو روش از هم مجزا شوند. این تفاوت ها به شرح زیر هستند:برای تزریق بوتاکس کلیک کنید.

میزان صافی مو

میزان صافی مو در دو روش ذکر شده در قسمت فوق با هم تفاوت دارند و در روش پروتئین تراپی میزان صافی بیشتر از بوتاکس مو است. از این رو اشخاصی که قصد دارند تا علاوه بر احیای موهای خود به صاف شدن موهای خود نیز بپردازند، بهتر است که از پروتئین تراپی استفاده کنند.

میزان احیای مو

میزان احیای مو در روش بوتاکس مو بسیار بیشتر از پروتئین تراپی است و به کمک این روش بهتر می توان به تقویت موها پرداخت و سلامت مو را حفظ کرد. از این رو کسانی که موهای به شدت آسیب دیده ای دارند، بهتر است که از بوتاکس مو استفاده کنند تا با کمک آن موهای خود را احیا نمایند.

مواد به کار رفته در بوتاکس مو و پروتئین تراپی

موادی که برای بوتاکس مو و پروتئین تراپی استفاده می شوند، با هم تفاوت دارند که این مواد توسط برند های مختلف و شرکت های مختلفی ساخته می شوند و بهتراست که از مواد باکیفیت برای انجام این امور استفاده کرد تا نتیجه بهتری را دریافت نمود. تفاوت مواد به کار رفته برای بوتاکس مو و پروتئین تراپی از جمله مهم ترین تفاوت های این دو روش است که باعث شده تا این روش ها از هم مجزا شوند.

به صورت کلی در پروتئین تراپی از محصولات سرشار از  پروتئین استفاده می شود در حالی که در بوتاکس مو از موادی استفاده می شود که علاوه بر پروتئین شامل لیپید ها و ویتامین ها نیز باشند.

میزان ماندگاری

میزان دوام و ماندگاری پروتئین تراپی با بوتاکس مو تقریبا برابر است اما ممکن است که ماندگاری پروتئین تراپی از بوتاکس مو به مقدار ناچیزی کمتر باشد و اثرات مربوط به آن زودتر از بین بروند.

این مساله را می توان از دیگر تفاوت های بوتاکس مو و پروتئین تراپی در نظر گرفت.

هزینه

هزینه پروتئین تراپی در مقایسه با بوتاکس مو کم تر است و به همین دلیل این روش مقرون به صرفه تر از بوتاکس مو است. به همین جهت اشخاصی که بیشتر تمایل دارند تا به صافی موهای خود بپردازند،در صورت استفاده از روش پروتئین تراپی می توانند با پرداخت هزینه کمتر صافی بیشتری را برای موهای خود به دست آورند.

بوتاکس مو بهتره یا پروتئین تراپی؟

در خصوص این مساله که بوتاکس مو بهتره یا پروتئین تراپی نمی توان چیزی گفت زیرا این شرایط افراد است که تعیین می کند کدام یک از این روش ها بهتر هستند. بر اساس شرایط هر فردی ممکن است که بوتاکس مو یا پروتئین تراپی برای او بهتر باشد.

به عنوان مثال: اشخاصی که آسیب های موی آنها بیشتر است، روش بوتاکس مو برای انها بهتر است، اشخاصی که به دنبال صافی مو هستند، روش پروتئین تراپی برای انها مناسب تر است و اشخاصی که می خواهند مواد مختلف برای احیای موهای انها تامین شود، بهتر است که از بوتاکس مو استفاده کنند.

در نتیجه زمانی می توان گفت که بوتاکس مو بهتره یا پروتئین تراپی که وضعیت فرد مورد نظر توسط شخص کاربلد و ماهر در این زمینه ویا پزشک متخصص مو تحت بررسی قرار بگیرد.

سخن پایانی

هموطنان عزیز برای اینکه از روش های بوتاکس مو و یا پروتئین تراپی استفاده کنید، مراجعه به کلینیک زیبایی پوست و مو مدرن را به شما عزیزان توصیه می کنیم. در این مجموعه میتوانید انواع مختلف خدمات پوست و مو از قبیل: کاشت مو، بوتاکس مو، مزوتراپی، تزریق مزوژل، تزریق بوتاکس و … را انجام دهید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار