• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین کلینیک کاشت ریش در تهران

کاشت ریش و عوامل ریزش ریش در آقایان

در این مقاله با بهترین کلینیک کاشت ریش در تهران آشنا خواهید شد. داشتن مو های پر پشت و سالم در قسمت سر و ابرو و هم چنین ریش و سبیل در آقایان باعث زیبا تر و جوان تر نشان دادن ظاهر افراد می شود. گاه دیده می شود که افراد مختلفی در مقطع های متفاوتی از دوران زندگی درگیر معضل ریزش مو در نواحی رویش مو می شوند.  ریزش مو ممکن است دارای علت های مختلف و فراوانی باشد. در برخی آقایان ریزش مو های سبیل و ریش باعث ایجاد حس ناراحتی و کمبود اعتماد به نفس در آن ها می شود. به طور کلی می توان عواملی که باعث ایجاد ریزش مو در سبیل و سایر نواحی مو دار بدن می شوند را دو دسته تقسیم بندی کرد:

١- ریزش موی برگشت پذیر ۲- ریزش موی برگشت نا پذیر

ریزش مو برگشت پذیر

در ریزش موی برگشت پذیر برخی بیماری ها باعث ایجاد ریزش مو می شوند که اگر به موقع کنترل و درمان بشوند می توان شاهد رشد دوباره ی مو های ریخته شده باشیم. چند نمونه از بیماری و علت های ریزش موی برگشت پذیر عبارت اند از: داشتن رژیم لاغر کننده ی شدید، داشتن رژیم غذایی نا سالم، کمبود ویتامین ها مانند ویتامین ب، کمبود پروتئین در بدن، کم خونی و کاهش میزان آهن، کمبود روی، اختلال در کارکرد غده ی تیروئید( کم کاری یا پر کاری) ، قرار گرفتن طولانی مدت در اوضاع و شرایط اضطراب آور و استرس زا، مصرف برخی از دارو ها مانند دارو های مکمل _ دارو های ضد افسردگی_ دارو های خواب آور_ دارو های هورمونی به خصوص در خانم ها و ….

درمان ریزش مو برگشت ناپذیر  در بهترین کلینیک کاشت ریش

دسته ی دوم علل ایجاد ریزش موی برگشت نا پذیر نیز عبارت اند از: بیماری های خود ایمنی مثل لوپوس پوستی و  لیکن پلان، بیماری های عفونتی و قارچی، آلوپسی آره آتا یا بیماری ریزش موی سکه ای، اسکار های در نواحی جراحی شده، نواحی مورد رادیوتراپی قرار گرفته، محل سوختگی، مصرف برخی مواد مخدر و دخانیات در مدت زمان طولانی، آبسه و عفونت های دندان و لثه، بیماری تریکوتیلومانیا( نوعی اختلال روانی که فرد پس از قرار گرفتن در شرایط استرس آور شروع به کندن مو های خود در ناحیه ی خاصی از بدن می کند) و … .

بیماری های قارچی و عفونی باکتریایی با درگیر کردن ریشه ی تار های مو باعث از بین رفتن فولیکول های آن ها به صورت تدریجی می شوند و در نهایت موهای ناحیه ی عفونی دچار ریزش می شوند. بهترین پیشنهاد برای درمان ریزش موی برگشت ناپذیر و ریزش موی سبیل ها مراجعه به بهترین کلینیک کاشت ریش جهت کاشتن مو های ریش می باشد. در ادامه با کلینیک مدرن همراه باشید.

بهترین کلینیک کاشت ریش

کلینیک های کاشت مو و ریش

 

بهترین کلینیک کاشت ریش در تهران

بسیاری از افرادی که دچار ریزش می شوند برای بازگشت مو های ریخته شده جهت حفظ جوانی و زیبایی ظاهرشان به دنبال راه برطرف سازی این مشکل می گردند. اگر ریزش مو دائمی و غیر قابل بازگشت نباشد می تواند با تجویز پزشک با مصرف دارو هایی رفع شود اما در صورتی که ریزش مو برگشت نا پذیر باشد افراد نا چار به کاشت مو می شوند. آقایانی که دچار ریزش موی ریش و سبیل می شوند می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک کاشت ریش، مو های از دست داده را دوباره رشد دهند و روحیه و جوانی شان را حفظ کنند.

تعداد کلینیک های کاشت مو و ریش در شهر های مختلف کشور بسیار است اما همان طور که می دانیم اعتماد بدون تحقیق و بدون آگاهی ممکن است باعث ایجاد حس پشیمانی در فرد مراجعه کننده بشود چرا که عمل کاشت ریش و مو نیازمند ظرافت و دقت بسیار بالایی می باشد و این کار مستلزم مهارت بالا و سابقه ی عالی و درخشان پزشک متخصص و نیز کادر درمانی همراه او است. بنابراین جهت کاشت ریش باید به بهترین کلینیک کاشت ریش مانند کلینیک کاشت ریش مدرن در تهران مراجعه کرد. کلینیک کاشت مو باید علاوه بر داشتن پزشکان ماهر و متخصص، هزینه ی مناسبی از مراجعه کنندگان دریافت کنند. آقایان با انتخاب هوشمندانه و آگاهانه ی بهترین کلینیک کاشت ریش می توانند از رشد دوباره ی ریش های خود لذت ببرند و در کنار آن با کمک تخصص پزشک از اسیب ها و خطرات احتمالی دور باشند.

نحوه ی عمل کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت ریش

در بهترین کلینیک کاشت ریش فولیکول های سالم توسط پزشک و تیم درمانی مجرب از قسمتی از سر برداشته می شود و به محل مورد نظر برای کاشت مو های ریش منتقل می شود در نتیجه مو های کاشته شده ی مراجعه کننده به صورت دائمی رشد خواهند کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

قرص فیناگرو-عوارض قرص فیناگرو

قرص فیناگرو

فهرست محتوا قرص فیناگرو چیست؟چگونگی عملکرد داروی فیناگروعوارض جانبی مصرف قرص فیناگرو چیست؟توصیه های پزشکی برای مصرف فیناگروآیا قرص فیناگرو را می توان بدون تجویز پزشک استفاده کرد؟ مقدار و نحوه مصرف قرص... (ادامه)

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت

کاشت مژه طبیعی قابل رشد

فهرست محتوا کاشت مژه طبیعی قابل رشد روش کاشت مژه طبیعی قابل رشدکاشت مژه طبیعی به چه صورت انجام می‌شود؟ نتایجشرایط کاشت مژهمراقبت های پس از کاشت مژه طبیعی و قابل رشدمزایای کاشت مژه طبیعیسخن پایانی هر یک از اج... (ادامه)

مراقبت های بعد از پروتئین تراپی مو و قیمت پروتئین تراپی مو

مراقبت های بعد از پروتئین تراپی مو و قیمت پروتئین تراپی مو

فهرست محتوا پروتئین تراپی مو چیست؟مراقبت های بعد از پروتئین تراپی مومروری بر مراقبت‌های بعد از پروتئین تراپی موقیمت پروتئین تراپی موسخن پایانی     آیا می دانید مراقبت های بعد از پروتئین تراپ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار