• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین کاندید برای کاشت مو

چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟

بهترین کاندید برای کاشت مو موضوع مهمی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.  کاشت مو با استفاده از تکنولوژی مدرن یکی از مواردی است که توجه عده بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. روزانه چندین نفر برای کاشت تمام یا قسمتی از مو های خود به کلینیک ما می آیند و درخواست رفع کم پشتی مو و یا کچلی را دارند. اما آیا روش های جدید و تکنولوژی توانسته است برای تمام افراد این نیاز را برطرف کند؟ بله اما عواملی وجود دارند که در انتخاب این روش ها بسیار موثر هستند و به شما توصیه می کنیم با یک آگاهی اولیه به پزشک خود مراجعه کنید.

چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ این سوالی است که قصد داریم جواب آن را برای شما پیدا کنیم. کلینیک تخصصی مو و زیبایی کلینیک مدرن با مشاوران با تجربه و جراحان کاشت مو آماده است تا شما را در این زمینه یاری کند. شما می توانید به سایت ما مراجعه کرده و اطلاعات مفیدی را درباره کاشت مو و ابرو و سایر عمل کاشت مو به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال که چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ را برای شما با سنجش شرایط مختلف بیابیم.

عامل جنسیت

همان طور که می دانید ریزش مو در خانم ها و آقایان به دو صورت متفاوت است. می خواهیم بدانیم چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ خانم ها یا آقایان. اکثرا در خانم ها ریزش مو به صورت سرتاسری است و در آقایان برعکس این مورد است. بسیار پیش می اید که یک خانم موهایش به طور موضعی ریزش کند بنابراین با توجه به این تفاوت ها زنان کاندیدای خوبی برای کاشت مو نیستند.

چگونگی و مقدار ریزش مو ها

همان طور که گفتیم می خواهیم بدانیم چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ از دیگر عواملی که کاندیدای ریزش مو را مشخص می کند میزان ریزش مو ها است. اگر شخصی ریزش مو هایش به شکل تثبیت شده باشد کار پزشک را آسان کرده است. گاهی می توان ریزش مو را با دارو درمان کرد و نیازی به کاشت مو نیست. بنابراین ابتدا قبل از اقدام به عمل کاشت مو حتما نحوه ریزش موهای خود را با پزشکتان در میان بگذارید تا بهترین روش را برای شما پیشنهاد دهد.

نوع مو ها و تراکم آن ها

مو های ضخیم تر تراکم پیوند را بیشتر می کنند و در نتیجه عمل کاشت موفق تر است. همچنین مو های فر و مواج نیز خود را بیشتر در معرض نمایش قرار داده و حجیم تر هستند. همچنین عامل دیگر که در انتخاب کاندید مناسب برای کاشت مو موثر است متراکم بودن و یا پر پشت بودن مو ها است. هر چقدر مو های شخص متراکم تر باشد عمل پیوند مو برایش راحت تر خواد بود.

بهترین کاندید برای کاشت مو

نژاد و رنگ پوست

رنگ پوست ارتباط مستقیمی با رنگ مو های شما دارد. هرچه رنگ مو ها و پوست شما به هم نزدیک تر باشد کاندید بهتری برای کاشت مو هستید. همچنین افراد سیاه پوست در این زمینه موفق ترند اما ممکن است در ناحیه سر خود دچار جوش و زخم شوند. سخت ترین عمل پیوند مربوط به افرادی است که رنگ پوست سر و رنگ مو هایشان با هم در تضاد باشند. یک عامل دیگر انتخاب پزشک مناسب است برای مثال پزشکی که عمل کاشت مو را برای یک نفر در آسیا انجام می دد باید در این منطقه تجربه داشته باشد و به آگاهی و شناخت کافی از انواع پوست و موی بیماران رسیده باشد. داشتن تجربه در این زمینه انتخاب بهترین روش و استفاده از تجهیزات می تواند به شما کمک بسیار زیادی در این زمینه کند.

پوست سر

علاوه بر رنگ پوست سر عامل دیگر سفت و شل بودن پوست سر شما است. هر چقدر پوست سرتان شل باشد احتمال جوش و زخم کم شده و مو ها راحت تر برداشته می شوند. پزشکان و جراحان متخصص در این زمینه در کلینیک مدرن ابتدا با انجام بررسی هایی تمام این موارد را در سر شما می سنجند و با توجه به این موارد بهترین روش را برای کاشت موی شما انتخاب می کنند. هزینه کاشت روش های مختلف با توجه به این معیار ها تعیین می شود و هزینه پیوند مو برای افراد مختلف متفاوت است.

 


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار