• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین کاندید برای کاشت مو

چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟

بهترین کاندید برای کاشت مو موضوع مهمی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.  کاشت مو با استفاده از تکنولوژی مدرن یکی از مواردی است که توجه عده بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. روزانه چندین نفر برای کاشت تمام یا قسمتی از مو های خود به کلینیک ما می آیند و درخواست رفع کم پشتی مو و یا کچلی را دارند. اما آیا روش های جدید و تکنولوژی توانسته است برای تمام افراد این نیاز را برطرف کند؟ بله اما عواملی وجود دارند که در انتخاب این روش ها بسیار موثر هستند و به شما توصیه می کنیم با یک آگاهی اولیه به پزشک خود مراجعه کنید.

چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ این سوالی است که قصد داریم جواب آن را برای شما پیدا کنیم. کلینیک تخصصی مو و زیبایی کلینیک مدرن با مشاوران با تجربه و جراحان کاشت مو آماده است تا شما را در این زمینه یاری کند. شما می توانید به سایت ما مراجعه کرده و اطلاعات مفیدی را درباره کاشت مو و ابرو و سایر عمل کاشت مو به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال که چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ را برای شما با سنجش شرایط مختلف بیابیم.

عامل جنسیت

همان طور که می دانید ریزش مو در خانم ها و آقایان به دو صورت متفاوت است. می خواهیم بدانیم چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ خانم ها یا آقایان. اکثرا در خانم ها ریزش مو به صورت سرتاسری است و در آقایان برعکس این مورد است. بسیار پیش می اید که یک خانم موهایش به طور موضعی ریزش کند بنابراین با توجه به این تفاوت ها زنان کاندیدای خوبی برای کاشت مو نیستند.

چگونگی و مقدار ریزش مو ها

همان طور که گفتیم می خواهیم بدانیم چه کسی بهترین کاندید برای کاشت مو است؟ از دیگر عواملی که کاندیدای ریزش مو را مشخص می کند میزان ریزش مو ها است. اگر شخصی ریزش مو هایش به شکل تثبیت شده باشد کار پزشک را آسان کرده است. گاهی می توان ریزش مو را با دارو درمان کرد و نیازی به کاشت مو نیست. بنابراین ابتدا قبل از اقدام به عمل کاشت مو حتما نحوه ریزش موهای خود را با پزشکتان در میان بگذارید تا بهترین روش را برای شما پیشنهاد دهد.

نوع مو ها و تراکم آن ها

مو های ضخیم تر تراکم پیوند را بیشتر می کنند و در نتیجه عمل کاشت موفق تر است. همچنین مو های فر و مواج نیز خود را بیشتر در معرض نمایش قرار داده و حجیم تر هستند. همچنین عامل دیگر که در انتخاب کاندید مناسب برای کاشت مو موثر است متراکم بودن و یا پر پشت بودن مو ها است. هر چقدر مو های شخص متراکم تر باشد عمل پیوند مو برایش راحت تر خواد بود.

بهترین کاندید برای کاشت مو

نژاد و رنگ پوست

رنگ پوست ارتباط مستقیمی با رنگ مو های شما دارد. هرچه رنگ مو ها و پوست شما به هم نزدیک تر باشد کاندید بهتری برای کاشت مو هستید. همچنین افراد سیاه پوست در این زمینه موفق ترند اما ممکن است در ناحیه سر خود دچار جوش و زخم شوند. سخت ترین عمل پیوند مربوط به افرادی است که رنگ پوست سر و رنگ مو هایشان با هم در تضاد باشند. یک عامل دیگر انتخاب پزشک مناسب است برای مثال پزشکی که عمل کاشت مو را برای یک نفر در آسیا انجام می دد باید در این منطقه تجربه داشته باشد و به آگاهی و شناخت کافی از انواع پوست و موی بیماران رسیده باشد. داشتن تجربه در این زمینه انتخاب بهترین روش و استفاده از تجهیزات می تواند به شما کمک بسیار زیادی در این زمینه کند.

پوست سر

علاوه بر رنگ پوست سر عامل دیگر سفت و شل بودن پوست سر شما است. هر چقدر پوست سرتان شل باشد احتمال جوش و زخم کم شده و مو ها راحت تر برداشته می شوند. پزشکان و جراحان متخصص در این زمینه در کلینیک مدرن ابتدا با انجام بررسی هایی تمام این موارد را در سر شما می سنجند و با توجه به این موارد بهترین روش را برای کاشت موی شما انتخاب می کنند. هزینه کاشت روش های مختلف با توجه به این معیار ها تعیین می شود و هزینه پیوند مو برای افراد مختلف متفاوت است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

آیا جدیدترین روش‌های کاشت مو نتایج طبیعی‌تری دارند؟

آیا جدیدترین روش‌های کاشت مو نتایج طبیعی‌تری دارند؟

فهرست محتوا روش‌های جدید کاشت مو‌نتایج طبیعی کاشت موموارد استفاده از روش‌های جدید کاشت موسخن پایانی جدیدترین روش‌های کاشت مو باعث شده‌اند که بسیاری از افراد به دنبال راه حلی باشند که نتایج طبیعی‌تری داشت... (ادامه)

کاشت موی ناموفق

کاشت موی ناموفق

فهرست محتوا چگونه از کاشت موی ناموفق جلوگیری کنیم؟دلایل کاشت موی ناموفقآیا رعایت دستورات پس از عمل، از کاشت ناموفق جلوگیری می کند؟سخن پایانی کاشت موی طبیعی ، یک راه حل کاربردی برای کسانی است که با مشکل ریزش مو... (ادامه)

آیا کاشت ریش و سبیل مانع رشد طبیعی مو می‌شود؟

آیا کاشت ریش و سبیل مانع رشد طبیعی مو می‌شود؟

فهرست محتوا درک مفهوم کاشت ریش و سبیلتاثیر کاشت بر رشد موعوامل تاثیرگذار بر رشد مو بعد از کاشتنکات مراقبتی قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل‌سخن پایانی در این مقاله درباره ی آیا کاشت ریش و سبیل مانع رشد طب... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار