• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین روش کاشت سبیل

علل ریزش سبیل و ریش

هنگامی که ریش و سبیل شما بر اثر عاملی از بین می رود شما احساس خوبی نخواهید داشت در نتیجه تصمیم می گیرید که آن را با کاشت ریش و سبیل ترمیم کنید. کیلینیک تخصصی ما آماده است تا به شما در این زمینه یاری رسانده و  ریش و سبیل های شما را آن طور که دلتان می خواهد بکارد. در این راستا افراد متخصص و کار آمد آمده اند تا با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین روش کاشت ریش و سبیل به شما کمک کنند.

 مانند سایر روش ها در این روش نیز مو از عقب سر بیمار گرفته می شود و برای کاشت سبیل و ریش مورد استفاده قرار می گیرد.پیوند مو ها به صورت تکی و دوتایی می باشد و سبیل و ریش نیز مانند موی سرتان به طور طبیعی رشد می کنند. ریزش ریش و سبیل و یا ضعف آن ها در ناحیه ای از صورت ممکن است علل مختلفی داشته باشد که برخی از آن ها منشا بیرونی  دارند و برخی منشا ژنتیکی.  به طور خلاصه فقدان ریش و سبیل به یکی از سه شکل زیر ممکن است در صورت شما خود را نمایان کند.

شکل ها

1: گاهی کم پشت بودن مو در ناحیه مانند لپ های آقایان است این در حالی است که امکان دارد ریش و سبیل های آن ها متراکم باشد.

2: گاهی افراد در تمام قسمت های خود ریش و سبیل دارند اما این ریش و سبیل ها در صورت آن ها کم پشت است و حالت مردانه در چهره آن ها را کم می کند.

3: گاهی اوقات که البته این موارد بسیار کم هستند برخی آقایان کلا ریش و سبیل در صورت خود ندارند که این می تواند دلایل مادرزادی، ژنتیکی و یا اکتسابی بر اثر یک بیماری یا حادثه داشته باشد.

4: التهاب فولیکول های مو و ریزش ناشی از انواع بیماری های پوستی و جوش ها. اگر شما کاندید خوبی برای کاشت سبیل و ریش باشید ما آماده ایم تا با بهترین روش کاشت سبیل در خدمت شما عزیزان باشیم.

مزایای بهترین روش کاشت سبیل

یکی از تنها عمل هایی که ماندگاری بالایی دارد کاشت مو به خصوص ریش و سبیل است. که در پوست ها سالم بیشتر از 70 درصد مو ها دائم باقی می مانند و در پوست های دارای مشکل این نرخ بین 40 تا 70 درصد است. یکی از مزایای کاشت سبیل این است که این روش بدون هیچ گونه خونریزی در ناحیه صورت انجام می گیرد و نیاز به بخیه ندارد. کاشت سبیل به بهترین روش کاشت سبیل ممکن صورت گرفته و درد آن خیلی کم است.

عوارضی مانند التهاب و تورم و قرمزی صورت در طی چند روز اول بعد از کاشت از بین می روند زیرا ما کاشت مو و سبیل شما را به بهترین روش کاشت سبیل و با استفاده از تجهیزات استاندارد انجام می دهیم. مو هایی که به عنوان ریش و سبیل برای شما کاشته شده اند رشد می کنند و مثل ریش و سبیل طبیعی رفتار می کنند.

 

بهترین روش کاشت سبیل

 

بهترین روش کاشت سبیل و مقایسه روش های کاشت

کاشت ریش و سبیل در صورت را می توانیم با روش هایی مانند اف یو تی(FUT)، اف آی تی (FIT) و روش های وابسته که بر اساس اف آی تی هستند انجام دهیم. این روش های کاشت مو هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارند و نمی توانیم بگوییم کدام روش بهتر است. که این تفاوت ها در ابزار های مورد استفاده و روش برداشت فولیکول ها است.

 بهترین روش کاشت سبیل با توجه به ویزیت شما در جلسه مشاوره، وضعیت صورت شما و با هماهنگی خود شما انجام می شود و ما توصیه می کنیم از روش های اف یو تی استفاده نمایید. مبنای این دو روش بر اساس کاشت موی طبیعی است نه مصنوعی و پس از چند سال نیز شما این ریش ها را خواهید داشت و در بدن شما رشد می کنند. یک مزیت دیگر این است که در این روش ها چون از فولیکول های مقاوم استفاده می کنیم معمولا هیچ گاه دچار ریزش نخواهند شد. بهترین روش کاشت سبیل با استفاده از بهترین دکتر ها و بهترین تجهیزات با سلیقه و انتخاب شما می تواند منجر به نتیجه مطلوبی شده و شما بتوانید با قیافه مردانه تری در جامعه حاضر شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار