• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین روش کاشت سبیل

علل ریزش سبیل و ریش

هنگامی که ریش و سبیل شما بر اثر عاملی از بین می رود شما احساس خوبی نخواهید داشت در نتیجه تصمیم می گیرید که آن را با کاشت ریش و سبیل ترمیم کنید. کیلینیک تخصصی ما آماده است تا به شما در این زمینه یاری رسانده و  ریش و سبیل های شما را آن طور که دلتان می خواهد بکارد. در این راستا افراد متخصص و کار آمد آمده اند تا با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین روش کاشت ریش و سبیل به شما کمک کنند.

 مانند سایر روش ها در این روش نیز مو از عقب سر بیمار گرفته می شود و برای کاشت سبیل و ریش مورد استفاده قرار می گیرد.پیوند مو ها به صورت تکی و دوتایی می باشد و سبیل و ریش نیز مانند موی سرتان به طور طبیعی رشد می کنند. ریزش ریش و سبیل و یا ضعف آن ها در ناحیه ای از صورت ممکن است علل مختلفی داشته باشد که برخی از آن ها منشا بیرونی  دارند و برخی منشا ژنتیکی.  به طور خلاصه فقدان ریش و سبیل به یکی از سه شکل زیر ممکن است در صورت شما خود را نمایان کند.

شکل ها

1: گاهی کم پشت بودن مو در ناحیه مانند لپ های آقایان است این در حالی است که امکان دارد ریش و سبیل های آن ها متراکم باشد.

2: گاهی افراد در تمام قسمت های خود ریش و سبیل دارند اما این ریش و سبیل ها در صورت آن ها کم پشت است و حالت مردانه در چهره آن ها را کم می کند.

3: گاهی اوقات که البته این موارد بسیار کم هستند برخی آقایان کلا ریش و سبیل در صورت خود ندارند که این می تواند دلایل مادرزادی، ژنتیکی و یا اکتسابی بر اثر یک بیماری یا حادثه داشته باشد.

4: التهاب فولیکول های مو و ریزش ناشی از انواع بیماری های پوستی و جوش ها. اگر شما کاندید خوبی برای کاشت سبیل و ریش باشید ما آماده ایم تا با بهترین روش کاشت سبیل در خدمت شما عزیزان باشیم.

مزایای بهترین روش کاشت سبیل

یکی از تنها عمل هایی که ماندگاری بالایی دارد کاشت مو به خصوص ریش و سبیل است. که در پوست ها سالم بیشتر از 70 درصد مو ها دائم باقی می مانند و در پوست های دارای مشکل این نرخ بین 40 تا 70 درصد است. یکی از مزایای کاشت سبیل این است که این روش بدون هیچ گونه خونریزی در ناحیه صورت انجام می گیرد و نیاز به بخیه ندارد. کاشت سبیل به بهترین روش کاشت سبیل ممکن صورت گرفته و درد آن خیلی کم است.

عوارضی مانند التهاب و تورم و قرمزی صورت در طی چند روز اول بعد از کاشت از بین می روند زیرا ما کاشت مو و سبیل شما را به بهترین روش کاشت سبیل و با استفاده از تجهیزات استاندارد انجام می دهیم. مو هایی که به عنوان ریش و سبیل برای شما کاشته شده اند رشد می کنند و مثل ریش و سبیل طبیعی رفتار می کنند.

 

بهترین روش کاشت سبیل

 

بهترین روش کاشت سبیل و مقایسه روش های کاشت

کاشت ریش و سبیل در صورت را می توانیم با روش هایی مانند اف یو تی(FUT)، اف آی تی (FIT) و روش های وابسته که بر اساس اف آی تی هستند انجام دهیم. این روش های کاشت مو هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارند و نمی توانیم بگوییم کدام روش بهتر است. که این تفاوت ها در ابزار های مورد استفاده و روش برداشت فولیکول ها است.

 بهترین روش کاشت سبیل با توجه به ویزیت شما در جلسه مشاوره، وضعیت صورت شما و با هماهنگی خود شما انجام می شود و ما توصیه می کنیم از روش های اف یو تی استفاده نمایید. مبنای این دو روش بر اساس کاشت موی طبیعی است نه مصنوعی و پس از چند سال نیز شما این ریش ها را خواهید داشت و در بدن شما رشد می کنند. یک مزیت دیگر این است که در این روش ها چون از فولیکول های مقاوم استفاده می کنیم معمولا هیچ گاه دچار ریزش نخواهند شد. بهترین روش کاشت سبیل با استفاده از بهترین دکتر ها و بهترین تجهیزات با سلیقه و انتخاب شما می تواند منجر به نتیجه مطلوبی شده و شما بتوانید با قیافه مردانه تری در جامعه حاضر شوید.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار