• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین روش ترمیم مو برای خانمها

بهترین روش ترمیم مو برای خانمها چیست؟ آیا کاشت مو برای بانوان روش مناسبی است؟

در این مطلب که از سوی کلینیک پوست و موی مدرن به شما عزیزان ارائه داده می شود، قصد داریم که بهترین روش ترمیم مو برای خانمها را بررسی کنیم.

بانوان نیز همانند آقایان به الگوهای ریزش مو دچار می شوند و به همین دلیل به کاشت مو نیاز پیدا می کنند. از این روش برای بانوان نیز ترمیم مو موضوع با اهمیتی تلقی میشود و پیدا کردن بهترین روش برای ترمیم موهای آنها مساله مهمی در نظر گرفته می شود.

بهترین روش ترمیم مو برای خانمها چیست؟

 

بهترین روش ترمیم مو برای خانمها

 

همان طور که می دانید برای انجام کاشت مو به روش طبیعی که در آن از بانک موی فرد استفاده می شود، نیاز است تا موهای افراد از ته تراشیده شود، تا پزشک بتواند عملیات کاشت مو را انجام دهد.

این مساله شاید برای بانوان خوشایند نباشد و تراشیدن موهای آنها از ته باعث آزردگی آنها شود.

به همین دلیل معمولا بانوان ترجیح می دهند که از روش هایی برای ترمیم مو استفاده کنند که نیاز به تراشیدن موی سر نداشته باشد و با فرآیند راحت تری بتوانند کاشت مو و یا ترمیم مو را انجام دهند.

از این جهت، بهترین روش برای کاشت موی بانوان را می توان روش هایی به شرح زیر در نظر گرفت:

کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut را می توان به عنوان بهترین روش ترمیم مو برای خانمها در نظر گرفت.

کاشت مو به روش fut  به گونه ای است که در آن نیازی به تراشیدن موهای شخص از ته برای انجام عملیات پیوند مو نیست و در این روش موها با اندازه بلند در حدود 2 الی 8 سانتی از بانک مو برداشته می شوند و به نواحی مورد نظر سر پیوند می گردند.

بیشتر بخوانید: کاشت مو به روش جدید

با این وجود بانوان می توانند از این روش بدون نیاز به تراشیدن موهای خود استفاده کنند و کاشت مو انجام دهند.

از آنجایی که در این روش کاشت مو با موهای بلند انجام می شود و خط بخیه در بین موها پنهان می گردد، بانوان می توانند بعد از کاشت مو به راحتی امور روزمره خود را انجام دهند و نیازی نیست که به مدت زمان زیادی از حضور در اجتماع محروم بمانند.

مزایای کاشت موی fut برای بانوان

بانوانی که از این روش برای کاشت مو استفاده کنند، از مزیت های ذکر شده در قسمت زیر بهره مند می شوند:

 • دریافت نتیجه طبیعی
 • عدم نیاز به تراشیدن موها
 • کاهش دوره نقاهت پس از کاشت مو
 • دائمی بودن نتیجه حاصل از کاشت مو
 • افزایش زیبایی مو

کاشت موی hrt

از دیگر روش هایی که از آن به عنوان بهترین روش ترمیم مو برای خانمها یاد می شود، می توان به کاشت موی hrt اشاره کرد. این روش کاشت مو به گونه ای است که در آن به جای اینکه از موهای طبیعی استفاده شود، از الیاف مصنوعی شبیه به مو برای پیوند استفاده می شود و در این روش الیاف مصنوعی مورد نظر را می توان در اندازه و بلندی  دلخواه شخص مورد نظر تعیین کرد.

با این وجود در این روش کاشت مو، بانوان می توانند موهایی بلند به اندازه دلخواه خود داشته باشند و به سرعت از نتیجه حاصل از آن بهره مند گردند.

بیشتر بخوانید:کاشت موی طبیعی

در کاشت موی hrt رنگ مو، جنس مو، و ضخامت موهای مصنوعی بر اساس موهای طبیعی فرد تعیین می شود تا بیشترین شباهت را به موهای طبیعی فرد داشته باشد و به این شکل از جلوه ای طبیعی برخوردار باشد. نتیجه حاصل از این روش بسیار طبیعی و رضایت بخش است.

مزایای کاشت مو hrt برای بانوان

کاشت مو به روش hrt نیز دارای مزیت های ذکر شده در قسمت زیر خواهد بود:

 • عدم نیاز به تراشیدن موها
 • دریافت نتیجه طبیعی
 • دائمی بودن موهای کاشته شده
 • عدم نیاز به بانک مو
 • کاشت مو با استفاده از تار موهایی به اندازه دلخواه

کلام پایانی

با در نظر گرفتن تمامی مطالبی که در خصوص بهترین روش ترمیم مو برای خانمها برای بانوان عزیز مطرح کردیم، باید در انتهای این مقاله بگوییم که این توصیه ها را جدی بگیرید و برای کاشت مو از این روش ها استفاده کنید تا از نتیجه کاشت موی خود رضایت داشته باشید.

در صورت تمایل می توانید برای کاشت مو به کلینیک پوست و مو مدرن مراجعه کنید و کاشت مو را در این مرکز معتبر تجربه نمایید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار