• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

برای زاویه سازی فک چند سی سی ژل لازم است؟

آیا شما نیز از ظاهر فک خود ناراضی و خسته شده اید؟ فرم نامتقارن فک خود، اعتماد به نفس اجتماعی شما را کاهش داده است؟زاویه سازی فک چگونه است؟

امروزه شیوه های جدیدی برای فرم دهی فک های نامتقارن به کار گرفته می شود. تغییرات ناحیه فک می تواند از عواملی هم چون افزایش سن، ژنتیک و عوارض تزریقات نامناسب ایجاد شود. تزریق ژل یکی از مناسب ترین و کم خطر ترین راه های متقارن سازی و فرم دهی فک به شمار می رود، اما آیا می دانید برای زاویه سازی فک چند سی سی ژل لازم است؟ برای کسب اطلاع از این موضوع به این مقاله که از سوی کلینیک پوست و مو مدرن برای شما تهیه شده است، توجه کنید.

همینطور میتوانید از دیگر خدمات ما که شامل کاشت موی طبیعی و کاشت ابرو میشود نیز استفاده کنید.

تزریق ژل برای زاویه سازی فک

قبل از استفاده از این شیوه و مقدار ژل مورد نیاز لازم است درباره ماهیت کلی زاویه سازی فک با ژل و مزایای آن آشنا شوید.

ژل هایی که به منظور زاویه سازی فک مورد استفاده قرار می گیرد، انواع مختلفی داشته و با تزریق آن، ناحیه مورد نظر افزایش حجم پیدا کرده و فک متقارن و زاویه دار می شود. ژل های تزریقی عموما از جنس هیالورونیک اسید بوده که روند کلاژن سازی پوست را تحریک کرده و مانع از شل شدگی پوست می شود.

از زاویه سازی فک با تزریق ژل در درمان کاهش حجم فک بر اثر افزایش سن، متقارن سازی خط فک، تقویت کردن چانه و ظاهر زیبا استفاده می شود.

ماندگاری زاویه سازی فک با تزریق ژل

تزریق فیلر نوعی روش غیر تهاجمی بوده که با بررسی آناتومی صورت توسط پزشک انجام می شود. ماندگاری ژل تزریق شده رابطه مستقیمی با نوع ژل داشته و عموما بین 6 تا 36 ماه ماندگاری داشته و بعد از این دوره، توسط بافت های صورت جذب می شوند. بهترین نوع ژل با ماندگاری بالا و حجم مصرفی کم، ترکیبات هیالورونیک اسید است.

بیشتر بخوانید:تزریق چربی و زاویه سازی صورت

برای زاویه سازی فک چند سی سی ژل لازم است؟

حجم ژل تزریق شده در قیمت نهایی عمل زیباسازی موثر بوده؛ به همین جهت این سوال از طرف مراجعه کنندگان زاویه سازی صورت پر تکرار بوده و پزشک بعد از بررسی محل درمان، مقدار حجم تزریقی ژل را با مراجعه کننده در میان خواهد گذاشت. به طور کلی بیان ژل مورد نیاز برای تزریق کاری دشوار بوده و قبل از بررسی توسط پزشک متخصص درباره این مقدار مورد نیاز نمی توان نظری داد. مقدار ژل تزریقی در هر فرد بستگی به نوع درمان آن داشته و در افراد متفاوت است.

مقدار مورد نیاز ژل برای تزریق فک به نوع ژل، محل تزریق، نیاز بیمار وکیفیت پوست آن بستگی دارد. برای زاویه سازی فک به روش تزریق ژل، عموما سه تا پنج سی سی برای هر طرف در نظر گرفته می شود که برای کاهش هزینه گاها از ژل هایی که در سرنگ های ده سی سی بسته بندی شده و قیمت پایین تری دارند، استفاده می شود.

میزان ژل تزریقی باید با توجه به عمق ناحیه باشد، هر چه میزان عمق ناحیه در یک طرف فک بیشتر باشد، میزان ژل بیشتری برای آن ناحیه در نظر گرفته شده و به طبع سرنگ های تزریقی بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

بعد از تزریق ژل برای زاویه سازی فک، چه تغییری در فک رخ خواهد داد؟

اثر تزریق ژل برای زاویه سازی فک در مدت زمان کوتاهی نمایان می شود. بعد از تزریق ژل ممکن است کمی قرمزی و تورم در ناحیه تزریق وجود داشته که 2 الی 3 روز بعد از تزریق به طور کامل از بین می رود. تورم پوست ناشی از تزریق مواد ژل بوده و به هر میزان که ژل تزریقی بیشتر باشد، تورم در ناحیه مورد نظر بیشتر است.

هزینه تزریق ژل برای زاویه سازی فک

هزینه تزریق ژل بر اساس میزان سی سی ژل تزریقی تعیین می شود. بنابراین هزینه مورد نیاز برای انجام این کار در خصوص افراد مختلف متفاوت است و بستگی به میزان تزریق ژل برای هر فرد دارد.

سخن پایانی

برخی از افراد به صورت مادرزادی در فک خود دچار مشکلاتی بوده که زیبایی ظاهری آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. امروزه شیوه های نوینی برای کمک به این گونه افراد وجود داشته که بهترین آن تزریق فیلر یا ژل برای متقارن سازی و بهبودی فرم شکلی فک است. تزریق ژل برای افراد، بسته به نوع و عمق ناحیه نامتقارن داشته و در پاسخ به این سوال که برای زاویه سازی فک چند سی سی ژل لازم است؟ می توان پاسخ های متعددی با توجه به فاکتورهای پوستی بیمار مطرح کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار