• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

انواع ورزش های لاغری در خانه

ورزش های لاغری در خانه

در بعضی مواقع پیش می آید که افراد فرصت کافی برای ورزش کردن در باشگاه را ندارند و تصمیم می گیرند که در منزل ورزش کنند و به تناسب اندام برسند و یا برای رسیدن به تناسب اندام به روش هایی همچون لیپوماتیک روی می آورند. شما می توانید قبل از انجام تمرینات ورزش های لاغری در خانه برخی از موارد را انجام دهید مثلا باید قبل از انجام ورزش های اصلی در منزل خود حتما باید گرم کنید می توانید به مدت 5 دقیقه حرکاتی مانند حرکات کششی دست و پاها و حرکات جنبشی پروانه یا قیچی انجام دهید بعد از گرم کردن می توانید ورزش های اصلی را اجرا کنید.

انواع ورزش های لاغری در منزل

ورزش های لاغری در خانه

1- اسکوات سومو پرشی

پاهای خود را کمی بیشتر از عرض شانه‎ی خود باز کنید بعد در حالت اسکوات قرار بگیرید و پنجه‌ی پاهایتان رو به سمت بیرون باشد. به هنگام انجام این حرکت پاهایتان باید زاویه‌ی 90 درجه داشته باشد یعنی باید در این اندازه خم شده باشد بعد از اینکه زاویه‌ی قرار گیری خود را تنظیم کردید دست هایتان رو به جلو و به سمت بالا پرش کنید و دوباره به حالت اولیه‎ی خود برگردید. شما با توجه به توانایی انجام خود می‌توانید این حرکت را بین 6الی 12 مرتبه انجام دهید.

2- شنا سوئدی با لمس کردن شانه‌ها

در وضعیت شنا سوئدی قرار بگیرید بگونه ای که بدنتان کاملا صاف و گردن، پاها، کمرتان در یک رستا قرار بگیرد این حرکت را همانند شنا سوئدی انجام دهید. شنا سوئدی را انجام دهید بدنتان را به سمت پایین بکشید و وقتی که به سمت بالا آمدید یا دست چپتان را بر روی شانه‌ی راستتان قرار دهید یا می‌توانید دست راستتان را بر روی شانه‌ی چپتان قرار دهید و این حرکت را به همین منوال ادامه دهید و با توجه به توانایی انجام بدنتان می‌توانید در حدود 6 الی 12 تکرار انجام دهید.

3- حرکت پلانک

یکی از بهترین حرکات برای چربی سوزی ناحیه ی شکم می باشد که با انجام روزانه‌ی آن در منزلتان می توانید بخشی از چربی شکمتان را آب کنید.نحوه ی انجام این حرکت به این گونه است که به حالت شنا سوئدی قرار می گیرید با این تفاوت که به جای کف دست ها ساعد بر روی زمین قرار می گیرد و پنجه ی پاهایتان بر روی زمین می باشد برای این حرکت می توانید تا 30 شماره به همین حالت قرار بگیرید یا می توانید از پشت پاها را یکی یکی به سمت دست هایتان نزدیک کنید.

4- پرش از زانو بلند

در این حرکت به حالت اسکوات قرار بگیرید و پاهایتان را به اندازه ی عرض شانه باز کنید و دست های خود را در مقابل سینه ی خود بر روی هم قرار دهید به همین حالت پرش کنید و به حالت اولیه‎ی خود برگردید با توجه به توانایی بدنتان می توانید تعداد این حرکت را مشخص کنید. این حرکت را می توانید برای آب کردن چربی های ناحیه ی شکم و ران استفاده کنید این حرکت به علت پرشی بودن این حرکت میزان گرسنگی شما از بین می رود و کمتر احساس گرسنگی خواهید کرد.

5- حرکت درازنشست یا کرانچ

این حرکت یکی از بهترین حرکات برای آب کردن چربی‌های شکم می‌باشد. روی یک تخت دراز بکشید و زانوهایتان را خم کنید و کف پاهایتان را بر روی زمین قرار دهید. دست‌های خود را بلند کنیدو در پشت سر خود قرار دهید اگر برایتان سخت است می توانید دست‌های خود را بر روی سینه‌ی خود قرار دهید و سپس یک نفس عمیق بکشید و بدن خود را بلند کنید و نفس خود را بیرون دهید و با حرکت درازنشست پاهای خود را به سمت شکم خود بکشید و حرکت را به این منوال ادامه دهید.

6- حرکت پل معکوس

با این حرکت می‎توانید چربی های پشتتان را آب کنید. نحوه ی انجام این حرکت به این گونه است که به پشت دراز بکشید و یکی از پاهیتان را از زانوی خود خم کنید و کف پای خود را بر روی زمین قرار دهید و پای دیگر خود را به سمت بالا حرکت دهید و دست مخالف پای خود را به سمت پای بلند شده بکشید و حرکت را برای دست و پای مخالف انجام دهید این حرکت را به همین منوال انجام دهید و تعداد این حرکات را با توجه به توانایی خود تکرار کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار