• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ارتباط کرونا با کاشت مو چیست؟

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان باعث ترس و رعب مردم شده است و همین موضوع باعث شده تا به دلیل اطلاعات ناکافی برخی، این ترس ها چندین برابر شود، یکی از این اطلاعات ناکافی در مورد عمل های زیبایی و  کاشت مو در دوران کرونا ویروس است.

مو

 

شایعه ها و خبرهای جعلی این روزها در فضای مجازی به سرعت در حال پخش شدن هستند و باعث شده اند تا مردم ترس و واهمه کاشت مو را داشته باشند باید دقت داشته باشید که اضلی ترین راه های مقابله با کرونا تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد با ترس نباید سعی کرد تا روحیه سیستم ایمنی بدن ضعیف شود.

 

مشکل خاصی درباره ی پیوند در زمان کرونا وجود ندارد ولی با رعایت انواع پروتوکل های بهداشتی قابل انجام است.

بهتر از ذکر کنیم ویروس کرونا یک ویروس تنفسی بوده و از راه تنفس منتقل خواهد شد و شیوع آن ارتباطی با اجزای بدن و کاشت مو نخواهد داشت.

در کاشت مو هیچ عضو خارجی ای وارد بدن نخواهد شد و تنها از بانک موی خود فرد برای پیوند استفاده می شود در نتیجه حتی اگر در شرایطی که ویروس کرونا از راه عضو های دیگر بدن منتقل می شد هم جای نگرانی نبود چرا که شما از هیچ بافت خارجی ای استفاده نکرده اید و تنها از گرافت های مو و فولیکول های موی بدن و سر خود برای پیوند مو استفاده کرده اید.

کاشت_مو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

آیا تیغ زدن موی سر باعث پر پشت شدن آن می شود؟

آیا تیغ زدن موی سر رابطه مستقیم با پر پشت شدن مو دارد؟

فهرست محتوا Toggle نگهداری صحیح پس از تیغ زدن موی سرمراجعه به آرایشگاه برای تیغ زدن موی سرسخن پایانی تیغ زدن موی سر یکی از روش های شایع برای از بین بردن موهای زائد در موقعیت‌ هایی مانند اصلاح سبیل و ترا... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار