• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ارتباط کرونا با کاشت مو چیست؟

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان باعث ترس و رعب مردم شده است و همین موضوع باعث شده تا به دلیل اطلاعات ناکافی برخی، این ترس ها چندین برابر شود، یکی از این اطلاعات ناکافی در مورد عمل های زیبایی و  کاشت مو در دوران کرونا ویروس است.

مو

 

شایعه ها و خبرهای جعلی این روزها در فضای مجازی به سرعت در حال پخش شدن هستند و باعث شده اند تا مردم ترس و واهمه کاشت مو را داشته باشند باید دقت داشته باشید که اضلی ترین راه های مقابله با کرونا تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد با ترس نباید سعی کرد تا روحیه سیستم ایمنی بدن ضعیف شود.

 

مشکل خاصی درباره ی پیوند در زمان کرونا وجود ندارد ولی با رعایت انواع پروتوکل های بهداشتی قابل انجام است.

بهتر از ذکر کنیم ویروس کرونا یک ویروس تنفسی بوده و از راه تنفس منتقل خواهد شد و شیوع آن ارتباطی با اجزای بدن و کاشت مو نخواهد داشت.

در کاشت مو هیچ عضو خارجی ای وارد بدن نخواهد شد و تنها از بانک موی خود فرد برای پیوند استفاده می شود در نتیجه حتی اگر در شرایطی که ویروس کرونا از راه عضو های دیگر بدن منتقل می شد هم جای نگرانی نبود چرا که شما از هیچ بافت خارجی ای استفاده نکرده اید و تنها از گرافت های مو و فولیکول های موی بدن و سر خود برای پیوند مو استفاده کرده اید.

کاشت_مو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

علت پوسته پوسته شدن سر

علت پوسته پوسته شدن سر ✔️ + 4 علت و راه های درمانی برای آن

بسیاری از افراد دارای خشکی پوست سر هستند و در فصل زمستان به علت خشکی و سردی هوا دچار ریزش شدید پوست سر می شوند. البته روش های بسیاری برای درمان پوسته سر وجود دارد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی علت... (ادامه)

نحوه پر پشت کردن ابروها

نحوه پرپشت کردن ابروها | معرفی 6 راهکار تضمینی🌟

امروزه داشتن ابروهای زیبا تاثیر بسیاری بر روی چهره افراد دارد و داشتن ابروهای پرپشت در جذابیت و زیبایی چهره بسیار تاثیرگذار است و همیشه خانم ها دنبال راهی برای رشد ابروهای خود هستند که به همین منظور ما در ا... (ادامه)

پوسته شدن ابرو بعد از کاشت

پوسته شدن ابرو بعد از کاشت از مراقبت های لازم تا هزینه کاشت ابرو

یکی از بهترین روش های دائمی برای افرادی که مشکلات ریزش ابرو و خالی بودن ابرو را دارند کاشت ابرو می باشد که در بعضی اوقات عوارضی ناشی از پوسته شدن دارد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی پوسته شدن ا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار