• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ارتباط کرونا با کاشت مو چیست؟

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان باعث ترس و رعب مردم شده است و همین موضوع باعث شده تا به دلیل اطلاعات ناکافی برخی، این ترس ها چندین برابر شود، یکی از این اطلاعات ناکافی در مورد عمل های زیبایی و  کاشت مو در دوران کرونا ویروس است.

مو

 

شایعه ها و خبرهای جعلی این روزها در فضای مجازی به سرعت در حال پخش شدن هستند و باعث شده اند تا مردم ترس و واهمه کاشت مو را داشته باشند باید دقت داشته باشید که اضلی ترین راه های مقابله با کرونا تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد با ترس نباید سعی کرد تا روحیه سیستم ایمنی بدن ضعیف شود.

 

مشکل خاصی درباره ی پیوند در زمان کرونا وجود ندارد ولی با رعایت انواع پروتوکل های بهداشتی قابل انجام است.

بهتر از ذکر کنیم ویروس کرونا یک ویروس تنفسی بوده و از راه تنفس منتقل خواهد شد و شیوع آن ارتباطی با اجزای بدن و کاشت مو نخواهد داشت.

در کاشت مو هیچ عضو خارجی ای وارد بدن نخواهد شد و تنها از بانک موی خود فرد برای پیوند استفاده می شود در نتیجه حتی اگر در شرایطی که ویروس کرونا از راه عضو های دیگر بدن منتقل می شد هم جای نگرانی نبود چرا که شما از هیچ بافت خارجی ای استفاده نکرده اید و تنها از گرافت های مو و فولیکول های موی بدن و سر خود برای پیوند مو استفاده کرده اید.

کاشت_مو


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار