• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو اقساطی چگونه است؟

کاشت مو اقساطی چگونه است؟ آیا می توان کاشت مو اقساطی انجام داد؟ برای کاشت مو اقساطی باید به کجا مراجعه کرد؟

کاشت مو امروزه از طرفداران زیادی برخوردار است و بسیاری از افراد که به دلایل مختلف با طاسی سر و انواع آلوپسی مواجه هستند، برای کاشت مو اقدام می کنند. خصوصا با توجه به مزیت هایی که شیوه کاشت مو در مقایسه با سایر روش های بازیابی موهای از دست رفته دارد، استقبال از این روش روز به روز در حال افزایش است.

اما در این میان از آنجایی که هزینه مورد نیاز برای کاشت مو بسیار زیاد است، ممکن است که تمامی افراد کم مو و طاس از عهده پرداخت هزینه مورد نیاز برای انجام این کار بر نیایند.

از این رو امکان پرداخت اقساطی این هزینه به این گروه از افراد بسیار کمک می کند و آنها را قادر می سازد تا کاشت مو را انجام دهند.

کاشت مو اقساطی چگونه است؟

در صورتی که قصد دارید کاشت مو به صورت اقساطی انجام دهید، باید آگاه باشید که برای کاشت مو به صورت اقساطی کلینیک ها شرایط مختلفی دارند. برخی از انواع کلینیک های زیبایی در سطح شهر های مختلف به گونه ای هستند که هزینه مورد نیاز برای کاشت مو را در سه و یا چهار مرجله از بیمار دریافت می کنند.

در این صورت بیمار باید یک سوم هزینه مورد نیاز را در ابتدای کار پرداخت نماید و مابقی هزینه را در اواسط کار و بخش آخر را نیز در انتهای کار پرداخت کند. همچنین لازم به ذکر است که برخی از کلینیک های زیبایی قسط آخر کاشت مو را زمانی از بیمار دریافت می کنند که چهار الی شش ماه از کاشت مو گذشته باشد و بیمار نتیجه حاصل از کاشت را مشاهده کرده باشد.

به صورت کلی شرایط پرداخت اقساطی هزینه کاشت مو بستگی به کلینیک زیبایی انتخاب شده توسط افراد دارد.

برای کاشت مو اقساطی باید به کجا مراجعه کرد؟

چنانچه قصد دارید که کاشت مو را به صورت اقساطی انجام دهید و تمامی هزینه مورد نیاز برای کاشت را به صورت یکجا پرداخت نکنید، باید در سطح شهر به جست و جوی کلینیک هایی بپردازید که کاشت مو را به صورت قسطی انجام می دهند.

سپس در صورتی که از کیفیت انجام امور در کلینیک مورد نظر اطمینان حاصل کردید، می توانید به آن مجموعه برای کاشت مو مراجعه کنید. پس در این رابطه لازم است که حتما قبل از مراجعه به یک کلینیک برای کاشت مو از نحوه پرداخت هزینه مطمئن شوید.

مزایای کاشت مو اقساطی چیست؟

در صورتی که کاشت مو به طور اقساطی انجام شود، نه تنها بیماران بلکه کلینیک نیز از مزیت هایی برخوردار می گردد که تمامی مزیت های مربوط به کلینیک و بیماران از قبیل زیر هستند:

مزایای مربوط به کلینیک:

  • با فراهم کردن امکان پرداخت قسطی، کلینیک های زیبایی می توانند مشتری های بیشتری را به مجموعه خود جذب کنند.
  • رضایت بیماران از کلینیک بیشتر خواهد شد
  • اعتماد بیماران به کلینیک افزایش پیدا می کند
  • کلینیک با سرعت بیشتری در سطح شهر معروف می شود

مزایای مربوط به بیماران:

  • به بیماران برای پرداخت هزینه فشار کمتری وارد می شود
  • در صورتی که بیمار تمامی هزینه را آماده نکرده باشد، به میزان کافی برای فراهم کردن مابقی هزینه لازم زمان دارد.
  • آرامش خاطر و رضایت بیمار بیشتر است
  • اعتماد بیمار به کلینیک افزایش پیدا می کند

آیا می توان هزینه کاشت مو را با استفاده از چک پرداخت کرد؟

از دیگر روش هایی که برای پرداخت هزینه کاشت مو وجود دارد، پرداخت این هزینه با استفاده از چک است. در این رابطه باید خدمت شما عزیزان بگوییم که برخی از کلینیک های زیبایی این امکان را فراهم کرده اند تا بیمار نیمی از هزینه مورد نیاز برای کاشت را با استفاده از چک و در تاریخ مشخصی پرداخت کند.

اما لازم به ذکر است که تمامی کلینیک های زیبایی از چنین امکانی برخوردار نیستند و در صورتی که بخواهید پرداخت چکی هزینه را انجام دهید، باید در این رابطه از کلینیک ها پرس و جو کنید.

سخن آخر:

با توجه به مطالبی که در خصوص کاشت مو برای شما عزیزان مطرح کردیم، امیدواریم که در بتوانید کاشت مو را به خوبی انجام دهید و از نحوه انجام امور در این زمینه رضایت مندی کامل داشته باشید.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

آیا کاشت مو از ریش به سر امکان پذیر است؟ چگونه؟

کاشت مو از ریش به سر چگونه است؟ ریزش مو و کچلی یکی از مشکلاتی است که افراد در نقاط مختلف جهان از آن رنج می‌برند و همچنان درپی راهکارهایی هستند که از طریق آن بتوانند به نتیجه مطلوب برسند. درحال‌حاضر کاش... (ادامه)

کاشت مو به روش BHT 4

کاشت مو برای افراد دیابتی

در حال حاضر کاشت مو طبیعی برای افراد دیابتی به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده، چون این افراد نگران هستند برحسب بیماری نتوانند به کاشت مو بپردازند. بیمار دیابتی همان مرض قند یکی از هزاران بیماری شناخته‌شده است ک... (ادامه)

بررسی عملکرد و تاثیر فرکوئنسی بر ریزش مو

تاثیر رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو

با گسترش علم و تکنولوژی دستگاه‌ها و روش‌های مدرن درمانی فراوانی روی کار آمد. از جمله آن‌ها می‌توان به رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو اشاره کرد. این دستگاه با نام مخفف RF یکی از تکنیک‌های کارآمد برای جهان پزشکی و زیبایی پ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار