• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو از ریش به سر

آیا تا کنون پیوند مو از ریش به سر انجام داده اید؟ آیا می خواهید با روش کاشت مو از ریش به سر آشنا شوید؟ پیوند مویی از ریش به سر چگونه است؟

همان طور که می دانید در روش کاشت مو گرافت های مو از بانک موی موجود در قسمت پشت سر افراد برداشته می شود و به قسمت های خالی و مورد نظر پیوند می گردد. اما برای کاشت مو آقایان در صورت نیاز می توان از بانک موی سایر قسمت های بدن نیز استفاده کرد که در صورتی از بانک موی موجود در بخش های دیگر استفاده می شود که بانک موی موجود در قسمت پشت سر مناسب نباشد و یا به صورت کلی شخص مورد نظر در پشت سر خود هیچ بانک مویی نداشته باشد.

در چنین مواقعی می توان کاشت مو به روش BHT انجام داد و یا برای کاشت مو از گرافت های مویی موجود بر روی سینه اقایان استفاده کرد که موضوع مورد نظر ما در این مقاله کاشت مو طبیعی از ریش به سر است.

کاشت مو

کاشت مو از ریش به سر چگونه است؟

در پیوند مو از ریش به سر که به آن کاشت مو به روش BHT نیز می گویند، از بانک موی سایر اعضای بدن مانند: ریش برای کاشت مو استفاده می شود که در این روش گرافت هایی مویی از قسمت ریش و از زیر گلو برداشته می شود تا به زیبایی ریش ها آسیبی وارد نکنند و سپس به نواحی خالی سر پیوند زده می شود.

در کاشت مو به روش BHT می توان تعداد بیش از 1500 گرافت مویی را از بانک مو برداشت و به ناحیه مورد نظر پیوند زد.

در این تکنیک پس از اینکه گرافت های مویی برداشت می شوند در داخل یک محلول نگهداری ویژه قرار می گیرند و سپس با استفاده از ابزارهای کوچکی در زیر میکروسکوپ جداسازی می گردند و برای کاشت اماده می شوند.

در ادامه قبل از اینکه پیوند مو به نواحی مورد نظر انجام شود، ابتدا خط رویش مو تعیین می شود تا نتیجه حاصل از کاشت مو طبیعی تر باشد. در این مرحله هر چه پزشک از دقت بیشتری برای طراحی خط رویش مو استفاده کند، نتیجه کاشت مو طبیعی تر می شود.

در انتها نیز با استفاده از پانچ سوراخ هایی بر روی سر ایجاد می شود که گرافت های مویی برداشت شده در داخل این سوراخ ها قرار داده می شوند و مراحل کاشت مو پایان می یابد.

مزایای کاشت مو از ریش به سر چیست؟

در صورتی که برای پیوند مو به جای استفاده از بانک موی موجود در پشت سر اشخاص از بانک موی ریش استفاده شود، مزیت های ذکر شده در قسمت زیر شامل حال افراد می گردد:

 • عدم تغییر در ظاهر بانک موی موجود در پشت سر
 • امکان افزایش تراکم موهای پیوند زده شده
 • استفاده از موهای زائد ریش برای پیوند مو
 • برداشت گرافت های مویی ضخیم و قوی برای پیوند مو

هزینه کاشت مو از ریش به سر چه قدر است؟

برای پیوند مو به روش BHT  معمولا هزینه ای در حدود 5 الی 7 میلیون تومان از بیمار دریافت می شود اما قیمت انجام این کار نیز متاثر از عوامل مختلفی است و بر اساس این عوامل هزینه لازم برای پیوند مو از ریش در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه پیوند مو از ریش از قبیل زیر هستند:

 • استفاده از روش کاشت موی BHT یا میکروفیت برای کاشت مو از ریش به سر
 • تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو
 • تجربه و مهارت پزشک مورد نظر که کاشت مو را انجام می دهد
 • کلینیک زیبایی مربوطه
 • تجهیزات و دستگاه های به کار گرفته شده برای کاشت مو
 • استان و شهر
 • منطقه جغرافیایی
 • تراکم مورد نظر برای کاشت مو

تمامی این مسائل می توانند باعث افزایش و یا کاهش هزینه پیوند مو از ریش شوند.

سخن پایانی:

با در نظر گرفتن تمامی این مطالب ذکر شده در خصوص کاشت مو از ریش به سر می توان به این نتیجه رسید که اشخاصی که آقایانی که از بانک موی مناسبی در پشت سر خود بهره مند نیستند می توانند به راحتی کاشت مو  طبیعی با استفاده از ریش انجام دهند و جای هیچ گونه نگرانی برای آنها وجود نخواهد داشت.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

آیا کاشت مو از ریش به سر امکان پذیر است؟ چگونه؟

کاشت مو از ریش به سر چگونه است؟ ریزش مو و کچلی یکی از مشکلاتی است که افراد در نقاط مختلف جهان از آن رنج می‌برند و همچنان درپی راهکارهایی هستند که از طریق آن بتوانند به نتیجه مطلوب برسند. درحال‌حاضر کاش... (ادامه)

کاشت مو به روش BHT 4

کاشت مو برای افراد دیابتی

در حال حاضر کاشت مو طبیعی برای افراد دیابتی به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده، چون این افراد نگران هستند برحسب بیماری نتوانند به کاشت مو بپردازند. بیمار دیابتی همان مرض قند یکی از هزاران بیماری شناخته‌شده است ک... (ادامه)

بررسی عملکرد و تاثیر فرکوئنسی بر ریزش مو

تاثیر رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو

با گسترش علم و تکنولوژی دستگاه‌ها و روش‌های مدرن درمانی فراوانی روی کار آمد. از جمله آن‌ها می‌توان به رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو اشاره کرد. این دستگاه با نام مخفف RF یکی از تکنیک‌های کارآمد برای جهان پزشکی و زیبایی پ... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار