• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشت

آیا می دانید علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشت چیست؟ آیا از سیخ شدن ابرو های خود بعد از کاشت ناراضی هستید؟

کاشت ابرو یکی از جدیدترین روش هایی است که برای ترمیم ابرو های از دست رفته به کار می رود. این تکنیک جدید بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اما کاشت ابرو نیز مانند هر روش دیگری که برای ترمیم ابرو ها به کار می رود، ممکن است که همراه با عوارضی باشد که یکی از مهم ترین عوارض پیوند ابرو که افراد بسیار زیادی با آن مواجه شده اند، سیخ شدن ابرو است.

حال می خواهیم بدانیم که دلیل سیخ شدن ابرو چیست؟ اگر قصد دارید پاسخ این سوال را بدانید با ما همراه باشید.

قسمت های تشکیل دهنده ابرو:

برای اینکه در خصوص سیخ شدن ابرو بعد از کاشت با شما صحبت کنیم لازم است که ابتدا در خصوص بخش های تشکیل دهنده ابرو نکاتی را شرح دهیم.

ابرو به صورت کلی از سه قسمت تشکیل می شود که این بخش ها عبارتند از: تاج ابرو، دم ابرو و قله یا آرک ابرو.

تاج ابرو به قسمت جلویی ابرو گفته می شود که در انتهای خط بینی قرار گرفته است.

دم و یا دنباله ابرو نیز به انتهای ابرو گفته می شود که در کنار گوشه چشم قرار می گیرد.

قله و یا آرک ابرو نیز به بلند ترین قسمت ابرو گفته می شود که بیشتری فاصله تا چشم را دارد.

الگوی رشد تار های ابرو

علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشت – الگوی رشد تار های ابرو:

با در نظر گرفتن بخش های تشکیل دهنده ابرو باید به این موضوع اشاره شود که هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده ابرو که در قسمت فوق ذکر شد، دارای الگوی رشد متفاوتی هستند و الگوی رشد تارهای ابرو در هر کدام از این سه قسمت با هم متفاوت است و در جهت های مختلفی ابرو در این بخش ها رشد می کنند.

علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشت:

حال می خواهید بدانید که ارتباط موارد ذکر شده در قسمت فوق با علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشت چیست؟ در این خصوص باید خدمت شما عزیزان بگوییم که اصلی ترین عامل سیخ شدن ابرو بعد از کاشت ابرو این است که پیوند ابرو در این بخش ها بر اساس الگوی رشد طبیعی تارهای ابرو در هر کدام از این بخش ها انجام نمی شود.

به عبارت دیگر پزشک برای کاشت ابرو در هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده ابرو، الگوی رشد تارهای ابرو را در نظر نمی گیرد و بدون توجه به انها کاشت ابرو را انجام می دهد.

در نتیجه زمانی که ابرو های کاشته شده رشد می کنند، حالتی سیخ سیخی پیدا می کنند و باعث آزرده خاطر شدن افراد می شوند.

با این وجود برای انتخاب پزشک و کلینیکی که کاشت ابرو را برای شما انجام دهد ، باید بسیار دقت کنید و به کلینیک هایی برای پیوند ابرو مراجعه کنید که پیوند ابرو را به خوبی برایتان انجام دهد.

به عبارت دیگر، دقت و مهارت پزشک برای کاشت ابرو مساله بسیار مهمی است و هر چه پزشک از دقت بیشتری در هنگام پیوند ابرو برخوردار باشد، نتیجه حاصل از کاشت ابرو موفقیت پذیر تر و طبیعی تر خواهد بود.

کلینیک تخصصی پوست و مو مدرن:

دوستان عزیز چنانچه قصد دارید هر یک از خدمات پوست و مو مانند: کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل و … را انجام دهید، به شما عزیزان توصیه می کنیم که برای انجام این امور به کلینیک زیبایی مدرن مراجعه کنید و از تخصص و تجربه پزشکان ماهر ما در این مجموعه بهره مند شوید.

به شما تضمین می دهیم که درصورت مراجعه به کلینیک زیبایی مدرن از انجام عملیات مورد نظر پشیمان نشوید و نتیجه رضایت بخشی دریافت کنید.

کلام پایانی:

با در نظر گرفتن مساله ای که علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشت می باشد، برای پیوند ابرو حتما به کلینک های معتبر مراجعه کنید و از تخصص پزشکان با تجربه بهره مند شوید.

حتی در صورتی که برای بهره گرفتن از این پزشکان نیاز به پرداخت هزینه بیشتری باشد نیز باز توصیه می کنیم که مراجعه به این کلینیک ها را فراموش نکنید و این مساله را جدی بگیرید.

در غیر این صورت ممکن است که شما نیز به مشکل سیخ شدن ابرو بعد از کاشت مواجه شوید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

آیا کاشت مو از ریش به سر امکان پذیر است؟ چگونه؟

کاشت مو از ریش به سر چگونه است؟ ریزش مو و کچلی یکی از مشکلاتی است که افراد در نقاط مختلف جهان از آن رنج می‌برند و همچنان درپی راهکارهایی هستند که از طریق آن بتوانند به نتیجه مطلوب برسند. درحال‌حاضر کاش... (ادامه)

کاشت مو به روش BHT 4

کاشت مو برای افراد دیابتی

در حال حاضر کاشت مو طبیعی برای افراد دیابتی به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده، چون این افراد نگران هستند برحسب بیماری نتوانند به کاشت مو بپردازند. بیمار دیابتی همان مرض قند یکی از هزاران بیماری شناخته‌شده است ک... (ادامه)

بررسی عملکرد و تاثیر فرکوئنسی بر ریزش مو

تاثیر رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو

با گسترش علم و تکنولوژی دستگاه‌ها و روش‌های مدرن درمانی فراوانی روی کار آمد. از جمله آن‌ها می‌توان به رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو اشاره کرد. این دستگاه با نام مخفف RF یکی از تکنیک‌های کارآمد برای جهان پزشکی و زیبایی پ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار