• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو زنان چگونه انجام می شود؟

آیا کاشت مو زنان مفید است؟ آیا از تمام روش های کاشت مو برای زنان نیز می توان استفاده کرد؟ پیوند مو برای زنان چگونه است؟ آیا امکان کاشت موی بلند برای زنان وجود دارد؟

امروزه در جامعه ما نه تنها آقایان بلکه بانوان نیز از مشکل طاسی سر، ریزش مو و کم پشت بودن موهای خود رنج می برند. به همین دلیل بانوان نیز به دنبال روش هایی هستند که به کمک انها بتوانند به ترمیم موهای خود بپردازند و زیبایی موهای خود را مجددا به دست آورند.

کاشت مو زنان چگونه است؟

خوشبختانه نه تنها آقایان بلکه بانوان نیز می توانند از شیوه های مختلف کاشت مو برای ترمیم موهای خود استفاده نمایند و زیبایی چهره خود را حفظ نمایند. به عبارت دیگر ریزش مو و کم مویی برای بانوان بیشتر از آقایان به عنوان یک نقطه ضعف در نظر گرفته می شود.

در زمان کاشت مو زنان یکی از مشکلات شایعی که وجود دارد، نیاز به کچل شدن سر بانوان برای انجام کاشت مو است. این مساله برای بانوان بسیار ناراحت کننده وسخت است زیرا بایدمدت زمان زیادی را بدون مو و به صورت کچل سپری کنند تا موهای کاشته شده انها رشد پیدا کنند.

به همین دلیل تنها راه چاره برای این دسته از بانوان که با کوتاه شدن موهای خود مشکل دارند، انجام کاشت مو بلند است که در مقالات دیگر در خصوص این شیوه کاشت نیز با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد.

تفاوت کاشت بانوان با آقایان در چیست؟

با وجود اینکه زنان نیز می توانند از تمامی شیوه های کاشت مو مانند: آقایان استفاده کنند، اما در میان مردان و زنان در کاشت مو تفاوت هایی وجود دارد که این تفاوت ها از قبیل زیر هستند:

از آنجایی که بانوان در مقایسه با آقایان دارای موهای بلند تری هستند، امکان استفاده از تکنیک کاشت موی FUT برای آنها وجود دارد در حالی که آقایان به علت داشتن موهای کوتاه معمولا نمی توانند از این تکنیک استفاده نمایند.

آن دسته از بانوانی که دارای الگوی ریزش مو مردانه نیستند از بانک موی بزرگ تری برخوردار هستند زیرا در این دسته از بانوان موهای بالای سر و فرق سر مستعد ریزش نیستند و برای پیوند می توان از آنها استفاده کرد. در حالی که آقایانی که دارای طاسی شدید هستند، باید از بانک موی موجود در پشت سر و کناره های سر خود استفاده نمایند.

امکان کاشت مو  با استفاده از بانک موی موجود در سایر اعضای بدن بانوان وجود ندارد، در حالی که آقایان می توانند از بانک موی اعضا دیگر بدن خود نیز استفاده کنند.

مزایای کاشت مو  چیست؟

زنانی که از تکنیک کاشت مو برای ترمیم موهای خود استفاده می کنند، از مزیت های ذکر شده در قسمت زیر بهره مند می شوند:

از بارز ترین مزایای کاشت مو می توان به این موضوع اشاره کرد که کاشت مو در زنان یک روش دائمی است و نیازی به ترمیم ندارد و نتیجه حاصل از آن تا پایان عمر برای شخص باقی می ماند.

زنانی که کاشت مو انجام می دهند می توانند موهای کاشته شده خود را مانند موهای طبیعی خود بلند کنند و موها را به شکلی که دوست دارند، آرایش کنند.

همچنین لازم به ذکر است که امکان استفاده از رنگ مو و مواد آرایشی مو برای بانوان بعد از کاشت مو وجود دارد و در صورت کاشت مو طبیعی زنان این دسته از بانوان می توانند مانند قبل موهای خود را آرایش و پیرایش نمایند.

آیا همه بانوان می توانند کاشت مو انجام دهند؟

در پاسخ به این سوال باید گفته شود که تمامی بانوانی که دارای بانک موی مناسب هستند، می توانند از تکنیک کاشت مو بهره ببرند. همچنین اشخاصی که دارای بانک موی مناسبی نیستند هم می توانند کاشت مو خود را با استفاده از الیاف مصنوعی و یا با استفاده از بانک موی افراد دیگر انجام دهند.

بنابراین خوشبختانه تکنیک کاشت مو برای تمامی بانوان این سرزمین قابل استفاده است و جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

کلام پایانی:

بانوان عزیز سرزمین، در صورتی که قصد کاشت مو دارید، برای انتخاب شیوه مناسب کاشت با پزشک مشورت کنید و اگر بردباری لازم در خصوص رشد موهای کاشته شده خود را ندارید، از تکنیک کاشت موی بلند استفاده کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار