• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کدام روش کاشت مو بهتر است؟

آیا می دانید کدام روش کاشت مو بهتر است؟ آیا در انتخاب روش های مختلف کاشت مو دچار تردید هستید؟

کدام روش کاشت مو بهتر است – تعداد بانوان و آقایانی که از آسیب دیدن موهای خود و طاسی سر رنج می برند، بسیار زیاد است، خصوصا با توجه به شرایط آب و هوایی تعداد این افراد در جامعه افزایش پیدا کرده است.

به همین دلیل به تکنیک هایی که با استفاده از آنها بتوان مشکل کم پشتی مو ها را برطرف کرد، بسیار در جامعه مورد نیاز می باشد.

کاشت مو تکنیکی جدید برای ترمیم موهای از دست رفته است که این تکنیک جدید با استفاده از روش های مختلفی برای اشخاص انجام می گردد و هر کدام از این روش ها دارای معایب و مزایای خاص خود هستند که باعث شده است تا این تکنیک ها از هم مجزا گردند.

کدام روش کاشت مو بهتر است؟

در میان چهار روش موجود برای کاشت مو، اعم از: کاشت مو به روش FUE ، FUT ، BHT و SUT می توان گفت که روش کاشت موی SUT از دیگر روش ها بهتر است. روش کاشت موی SUT جدیدترین روش کاشت مو است که امروزه استقبال زیادی از آن صورت گرفته است.

مزایای موجود در روش کاشت موی SUT به گونه ای  است که پزشکان استفاده از این شیوه وترمیم موها با استفاده از این تکنیک را توصیه می کنند.

به عبارت دیگر با پیدایش این روش، دیگر تکنیک های کاشت مو منسوخ شده اند و استقبال از انها کم شده است.

فواید کاشت مو به روش SUT  چیست؟

این شیوه کاشت مو دارای فوایدی از قبیل زیر است:

 • در این شیوه از دستگاه و تجهیزات پیشرفته استفاده می شود
 • تعداد تراکم موهای قابل برداشت و قابل پیوند بسیار زیاد است
 • میزان درد و خونریزی در این روش کم است
 • مراقبت های بعد از کاشت مو کوتاه مدت می باشد
 • نتیجه حاصل از کاشت مو در این روش طبیعی تر است
 • دقت کاشت مو در این تکنیک بیشتر است

کدام روش کاشت مو بهتر است – تفاوت کاشت مو  SUT با روش FUT و FIT چیست؟

در تکنیک SUT عدم دخالت دست و برداشت و کاشت گرافت های مویی با استفاده از تجهیزات پیشرفته باعث می شود که تعداد کمتری از گرافت ها دچار آسیب شوند در حالی که در روش های FUT و FIT برداشت دستی گرافت ها باعث آسیب دیدن آنها می شد و تعداد بسیار زیادی از آنها از بین می رفتند وقابل پیوند نبودند.

همچنین در روش کاشت مو SUT نیازی به بیهوشی کامل شخص نیست و از مواد بی حس کننده موضعی استفاده می شود در حالی که در روش FUT باید بیهوشی کامل برای شخص انجام می شد.

عوارض ناشی از کاشت مو به روش SUT نیز بسیار کمتر از روش های دیگر است و به عبارت دیگر کاشت مو در این شیوه معایب روش های دیگر را برطرف کرده است که به همین دلیل از آن به عنوان بهترین روش کاشت مو یاد می شود و پزشکان در میان انواع روش های پیوند مو این شیوه را توصیه می کنند.

هزینه کاشت مو SUT چه قدر است؟

کاشت مو به روش SUT هزینه بیشتری در مقایسه با روش های دیگر دارد. اما لازم به ذکر است که در هزینه این شیوه مسائلی تاثیر گذار هستند که تا این عوامل مشخص نشوند، نمی توان هزینه مورد نیاز برای کاشت را تعیین کرد. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • تخصص و مهارت پزشک مربوطه
 • مبلغ دریافتی توسط کلینیک مورد نظر
 • دقت و ظرافت انجام کاشت مو
 • تراکم مورد نظر فرد
 • تعداد گرافت های مویی برداشت شده از بانک مو
 • تعداد گرافت های مویی پیوند زده شده به سر فرد
 • وضعیت جسمانی بیمار و شرایط او

در نتیجه برای اینکه بتوان از قیمت کاشت مو به روش SUT به صورت دقیق اطلاع پیدا کرد، باید تمامی این مسائل مورد بررسی قرار بگیرند و مشخص شوند.

چنانچه قصد انجام پیوند مو را دارید و می خواهید از قیمت کاشت مو به روش SUT به صورت دقیق آگاه شوید، می توانید به پزشک مراجعه نمایید و با معاینه پزشک از میزان این هزینه آگاه شوید.

کلام پایانی:

در انتها به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که برای کاشت مو سعی کنید که از کاشت مو به روش SUT استفاده کنید تا از مزیت های این شیوه بهره مند شوید و از نتیجه کاشت موی خود رضایت حاصل نمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)

شش سر

راهکارهای تضمینی درمان شپش موی سر

شپش سر حشره ریزی است که از خون پوست سر انسان تغذیه می کند. شپش سر اغلب کودکان را مبتلا می کند. حشرات معمولاً از طریق انتقال مستقیم از موهای یک نفر به موی شخص دیگر پخش می شوند. داشتن شپش نشانه ای از بهداشت ... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار