• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جدیدترین درمان ریزش مو ارثی

آیا با جدیدترین درمان ریزش مو ارثی آشنایی دارید؟ آیا می دانید چگونه می توان به درمان این مشکل پرداخت؟ آیا شما هم با مشکل ریزش مو ارثی مواجه هستید و از این موضوع رنج می برید؟

تشخیص اینکه آیا علت ریزش مو ارثی است و یا خیر، توسط پزشک انجام می شود و اشخاصی که به دنبال راهکار های درمانی هستند باید در ابتدا علت ریزش موی خود را با مراجعه به پزشک مشخص کنند و سپس از راهکار های درمانی استفاده نمایند.

ریزش مو بر اثر عوامل مختلفی به وجود می آید و یکی از بیشترین دلایل ریزش مو بروز این اتفاق به صورت ارثی است. ریزش مو به صورت ارثی به گونه ای است که دارای الگوی ریزش مشخصی است و الگوی های ریزش مو در بانوان و آقایان با هم تفاوت دارند.

ریزش مو برای تمامی بانوان و آقایان امری ناخوشایند است که هیچ کس از بروز آن خوشحال نمی شود و به همین دلیل تمامی کسانی که با این مساله مواجه می شوند، تمایل دارند که برای درمان این مساله اقدام کنند و راه حل هایی را بیابند تا زیبایی از دست رفته خود را مجددا به دست آورند.

خوشبختانه امروزه در خصوص ریزش مو ارثی راه حل هایی به وجود آمده است که مشکل این دسته از افراد را تا حدود زیادی حل نموده است و در ادامه این راهکار ها می توان به کاشت موی طبیعی  اشاره کرد.

جدیدترین درمان ریزش مو ارثی:

برای درمان ریزش مو ارثی مهم ترین راهکار های جدید به وجود آمده از قبیل زیر هستند که درمان ریزش مو با استفاده از این تکنیک ها بسیار آسان است و عوارض جانبی ندارد:

استفاده از ماینوکسیدیل:

ماینوکسیدیل دارویی است که در زمان های دیر باز برای در خصوص فشار خون استفاده می شده است، اما به مرور زمان افرادی که این دارو را مصرف می کردند، متوجه شدند که این دارو بر روی رشد موهای آنها تاثیر می گذارد. با ابروز این اتفاق، محققان بررسی هایی را مجداا بر روی ماینوکسیدیل انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که این دارو برای درمان ریزش مو مناسب است.

از آن به بعد سالیان بسیار زیادی است که از ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو نیز استفاده می شود.

ماینوکسیدیل مایعی است که به صورت موضعی بر روی پوست سر ریخته می شود و سپس باید آن را بر روی سر ماساژ داد. لازم به ذکر است که این دارو در غلظت های مختلفی از قبیل: 2 درصد و 5 درصد وجود دارد که غلظت 2 درصد آن برای بانوان و غلظت 5 درصد برای آقایان مناسب می باشد.

با استفاده از این دارو می توان رویش مجدد موها را در مدت زمان کمی مشاهده کرد که مصرف آن برای درمان ریزش مو ارثی بسیار کارامد است زیرا استفاده از آن فاقد هر گونه درد است و نیاز به جراحی ندارد.

جدیدترین درمان ریزش مو ارثی – مزوتراپی مو:

یکی دیگر از جدیدترین درمان ریزش مو ارثی را می توان به مزوتراپی مو اختصاص داد که این تکنیک نیز امروزه بسیار مورد توجه مردم و پزشکان قرار گرفته است. تکنیک مزوتراپی به صورتی است که در این روش مواد مورد نیاز برای تقویت و رشد مو با استفاده از آمپول های مخصوصی به لایه میانی پوست سر تزریق می شوند و مواد مورد استفاده در مزوتراپی مو معمولا مکمل های ویتامینی و مواد معدنی هستند که هیچ آسیبی را به بدن وارد نمی کنند.

در نتیجه استفاده از روش مزوتراپی مو برای درمان ریزش مو ارثی راهکار بسیار مناسبی است و با انجام این تکنیک می توانید ریزش مو خود را تا حد زیادی کاهش دهید و یا آن را کاملا متوقف نمایید.

خوشبختانه از روش های درمان ریزش مو ارثی که در قسمت فوق برایتان شرح دادیم، هم بانوان و هم آقایان می توانند استفاده کنند.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب باید این نکته را نیز بیان کنیم که برای درمان ریزش مو ارثی ابتدا از روش های درمانی مانند: مزوتراپی و ماینوکسیدیل استفاده کنید و سپس اگر نتیجه مورد نظر را دریافت نکردید، آنگاه به استفاده از روش های تهاجمی و کم تهاجمی روی آورید.

همچنین به این نکته نیز توجه کنید که پیشگیری به بهتر از درمان است و تا جای ممکن برای پیشگیری از ابتلا به ریزش مو اقدام کنید تا نیازی به درمان ریزش مو نداشته باشید.

با مطالعه سایر مطالب ذکر شده در وب سایت کلینیک زیبایی مدرن می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص کاشت مو به دست آورید.

 

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار