• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو از ریش به سر

آیا تا کنون پیوند مو از ریش به سر انجام داده اید؟ آیا می خواهید با روش کاشت مو از ریش به سر آشنا شوید؟ پیوند مویی از ریش به سر چگونه است؟

همان طور که می دانید در روش کاشت مو گرافت های مو از بانک موی موجود در قسمت پشت سر افراد برداشته می شود و به قسمت های خالی و مورد نظر پیوند می گردد. اما برای کاشت مو آقایان در صورت نیاز می توان از بانک موی سایر قسمت های بدن نیز استفاده کرد که در صورتی از بانک موی موجود در بخش های دیگر استفاده می شود که بانک موی موجود در قسمت پشت سر مناسب نباشد و یا به صورت کلی شخص مورد نظر در پشت سر خود هیچ بانک مویی نداشته باشد.

در چنین مواقعی می توان کاشت مو به روش BHT انجام داد و یا برای کاشت مو از گرافت های مویی موجود بر روی سینه اقایان استفاده کرد که موضوع مورد نظر ما در این مقاله کاشت مو طبیعی از ریش به سر است.

کاشت مو

کاشت مو از ریش به سر چگونه است؟

در پیوند مو از ریش به سر که به آن کاشت مو به روش BHT نیز می گویند، از بانک موی سایر اعضای بدن مانند: ریش برای کاشت مو استفاده می شود که در این روش گرافت هایی مویی از قسمت ریش و از زیر گلو برداشته می شود تا به زیبایی ریش ها آسیبی وارد نکنند و سپس به نواحی خالی سر پیوند زده می شود.

در کاشت مو به روش BHT می توان تعداد بیش از 1500 گرافت مویی را از بانک مو برداشت و به ناحیه مورد نظر پیوند زد.

در این تکنیک پس از اینکه گرافت های مویی برداشت می شوند در داخل یک محلول نگهداری ویژه قرار می گیرند و سپس با استفاده از ابزارهای کوچکی در زیر میکروسکوپ جداسازی می گردند و برای کاشت اماده می شوند.

در ادامه قبل از اینکه پیوند مو به نواحی مورد نظر انجام شود، ابتدا خط رویش مو تعیین می شود تا نتیجه حاصل از کاشت مو طبیعی تر باشد. در این مرحله هر چه پزشک از دقت بیشتری برای طراحی خط رویش مو استفاده کند، نتیجه کاشت مو طبیعی تر می شود.

در انتها نیز با استفاده از پانچ سوراخ هایی بر روی سر ایجاد می شود که گرافت های مویی برداشت شده در داخل این سوراخ ها قرار داده می شوند و مراحل کاشت مو پایان می یابد.

مزایای کاشت مو از ریش به سر چیست؟

در صورتی که برای پیوند مو به جای استفاده از بانک موی موجود در پشت سر اشخاص از بانک موی ریش استفاده شود، مزیت های ذکر شده در قسمت زیر شامل حال افراد می گردد:

 • عدم تغییر در ظاهر بانک موی موجود در پشت سر
 • امکان افزایش تراکم موهای پیوند زده شده
 • استفاده از موهای زائد ریش برای پیوند مو
 • برداشت گرافت های مویی ضخیم و قوی برای پیوند مو

هزینه کاشت مو از ریش به سر چه قدر است؟

برای پیوند مو به روش BHT  معمولا هزینه ای در حدود 5 الی 7 میلیون تومان از بیمار دریافت می شود اما قیمت انجام این کار نیز متاثر از عوامل مختلفی است و بر اساس این عوامل هزینه لازم برای پیوند مو از ریش در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه پیوند مو از ریش از قبیل زیر هستند:

 • استفاده از روش کاشت موی BHT یا میکروفیت برای کاشت مو از ریش به سر
 • تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو
 • تجربه و مهارت پزشک مورد نظر که کاشت مو را انجام می دهد
 • کلینیک زیبایی مربوطه
 • تجهیزات و دستگاه های به کار گرفته شده برای کاشت مو
 • استان و شهر
 • منطقه جغرافیایی
 • تراکم مورد نظر برای کاشت مو

تمامی این مسائل می توانند باعث افزایش و یا کاهش هزینه پیوند مو از ریش شوند.

سخن پایانی:

با در نظر گرفتن تمامی این مطالب ذکر شده در خصوص کاشت مو از ریش به سر می توان به این نتیجه رسید که اشخاصی که آقایانی که از بانک موی مناسبی در پشت سر خود بهره مند نیستند می توانند به راحتی کاشت مو  طبیعی با استفاده از ریش انجام دهند و جای هیچ گونه نگرانی برای آنها وجود نخواهد داشت.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای پیشانی های بلند

کاشت مو برای پیشانی های بلند؛ راه ها و روش های آن

کاشت مو برای پیشانی های بلند یک تکنیک جراحی است که فولیکول‌های مو را از یک قسمت بدن به نام محل اهداکننده به قسمتی از بدن که به عنوان محل دریافت‌کننده نامیده می‌شود، برداشته می‌شود. این تکنیک در درجه اول ب... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار