• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

آنزیم تراپی مو چیست؟

آنزیم تراپی مو چیست؟ آنزیم تراپی مو چه کاربردی دارد؟ برای انجام آنزیم تراپی مو باید به کجا مراجعه کرد؟ هزینه آنزیم تراپی مو چه قدر است؟

آنزیم تراپی مو – ریزش مو در افراد بر اساس مسائل و مشکلات مختلفی به وجود می آیند که زمانی که افراد با مشکل ریزش مو و یا طاسی سر مواجه می شوند باید تحت بررسی پزشک قرار بگیرند تا علت ریزش مو در آنها مشخص شود.

پس از مشخص شدن علت ریزش مو در افراد، آنها می توانند از روش های مختلف برای درمان این مشکلات استفاده کنند و سلامتی خود را حفظ نمایند.

مسلما تمامی افرادی که تا کنون با تکنیک آنزیم تراپی مو هیچ آشنایی نداشته اند، زمانی که این عبارت را می شوند، با تمامی این پرسش ها مواجه می شوند و می خواهند پاسخ آنها را بدانند.

پس چنانچه شما هم از اشخاص ذکر شده در قسمت فوق هستید و کسب اطلاع از پاسخ این پرسش ها برایتان مهم است، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

برای اطلاع از خدمات کاشت مو می توانید از طریق لینک مراجعه کنید.

آنزیم تراپی مو چیست؟

آنزیم تراپی مو تکنیک جدیدی برای کمک به حفظ سلامتی موها است که اخیرا این تکنیک توسط محققین کشف شده است. با بررسی هایی که توسط محققین انجام شده، مشخص گردیده که برخی از پروتئین ها باعث مختل شدن فعالیت فوتیکول های مو می شوند و در نتیجه آن طاسی سر پدید می آید.

پس از انجام بررسی های بیشتر مشخص شد که آنزیم هایی که باعث مختل شدن فعالیت فوتیکول های مو می شوند پروستاگلاندین D2 نام دارند. این آنزیم ها در مناطقی که موها نازک تر هستند به میزان سه برابر بیشتر می شوند.

به عبارت دیگر وجود این آنزیم ها در افراد طاس باعث می شود که رشد موهای آنها متوقف شود و این افراد با طاسی سر مواجه شوند.

 تراپی چگونه عمل می کند؟

در تکنیک آنزیم تراپی فعالیت این آنزیم ها متوقف و غیر فعال می شود و در نتیجه انجام آنزیم تراپی افراد قادر هستند تا رشد موهای خود را به صورت مجدد به دست آورند.

همچنین لازم به ذکر است که با استفاده ازاین تکنیک موهای نازک و ریشه مو نیز تقویت می گردند.

از تکنیک آنزیم تراپی می توان به صورت دائمی و در فواصل زمانی مشخص استفاده کرد تا به رشد موها و تقویت موها کمک شود.

مزایای آنزیم تراپی چیست؟

آنزیم تراپی دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

 • تقویت ریشه مو
 • درمان و تقویت ساقه مو
 • درمان طاسی سر
 • بازگرداندن رشد مو به افراد
 • تقویت موهای نازک
 • هزینه مناسب
 • عدم وجود عارضه برای مو و یا بدن
 • عدم نیاز به جراحی
 • و …

برای انجام آنزیم تراپی مو باید به کجا مراجعه کرد؟

آنزیم تراپی مو امروزه در کلینیک های زیبایی انجام می شود و عزیزانی که قصد دارند آنزیم تراپی مو انجام دهند، می توانند برای انجام این کار به یکی از هزاران کلینیک زیبایی موجود در سطح شهر های مختلف مراجعه کنند و به این شکل به تقویت موهای خود بپردازند.

تکنیک آنزیم تراپی شاید در برخی از آرایشگاه های زیبایی نیز برای مراجعه کنندگان انجام گردد که در این خصوص میتوانید از آرایشگاه ها در رابطه با انجام این کار پرس و جو کنید.

هزینه آنزیم تراپی مو چه قدر است؟

در خصوص هزینه مورد نیاز برای آنزیم تراپی باید بدانید که قیمت آنزیم تراپی را نمی توان تعیین کرد زیرا در این هزینه عواملی تاثیر گذار هستند که برخی از آنها به شرح زیر می باشند:

 • میزان مشکلات و بیماری های موجود در مو
 • کلینیک زیبایی مورد نظر
 • تخصص، مهارت و دستمزد پزشک مربوطه
 • موقعیت جغرافیایی و شهر و استانی که در آن به آنزیم تراپی پرداخته می شود
 • تعداد دفعات انجام آنزیم تراپی

چنانچه قصد دارید از هزینه مورد نیاز برای انجام این کار مطلع شوید، می توانید با کلینیک های زیبایی نظیر: کلینیک زیبایی مدرن تماس حاصل فرمایید و از همکاران در این خصوص سوال کنید.

سخن پایانی:

دوستان عزیز با توجه به ویژگی های آنزیم تراپی و تاثیراتی که این متد درمانی برای مو و جلوگیری از ریزش مو دارد، به شما توصیه می کنیم که اگر به بیماری های مانند: ریزش مو، طاسی سر و ضعف موها مواجه هستید، حتما از این تکنیک استفاده کنید و از دریافت نتیجه موفقیت آمیز آن لذت ببرید.

برای انجام این تکنیک و یا تکنیک های مشابه به این متد برای درمان ریزش مو و کاشت موی طبیعی می توانید به کلینیک زیبایی مدرن واقع شده در سعادت آباد تهران نیز مراجعه کنید و از تخصص همکاران ما در این مجموعه بهره ببرید.

 

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار