• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

نواحی تزریق بوتاکس

آیا می دانید نواحی تزریق بوتاکس کدام است؟ آیا می دانید بوتاکس به چه بخش هایی تزریق می شود؟

نواحی تزریق بوتاکس – بوتاکس یکی از راهکار های درمانی و حفظ زیبایی صورت است که استقبال از آن بسیار است.

تعداد افرادی که به تزریق بوتاکس می پردازند، روز به روز در حال افزایش است. تزریق بوتاکس نه تنها در افراد سن بالا بلکه امروزه توسط بسیاری از جوانان نیز انجام می شود.

تزریق بوتاکس در نواحی خاصی از صورت انجام می شود که در این مطلب قصد داریم در رابطه با این نواحی با شما عزیزان صحبت کنیم.

نواحی تزریق بوتاکس:

مناطق مربوط به تزریق بوتاکس را می توان به سه بخش تقسیم کرد که عبارتند از:

  • مناطق بالا تزریق صورت
  • مناطق وسط تزریق صورت
  • مناطق پایین تزریق صورت

مناطق بالا تزریق به صورت کلی به بخش هایی نظیر: خطوط اخم، خطوط پیشانی و بالای بینی تعلق دارد. مناطق وسط تزریق نیز به بخش های: ابرو ها، اطراف چشم و زیر چشم متعلق است.

مناطق پایین تزریق هم به قسمت لب و چانه و فک و گردن مربوط می شود که تمامی این بخش ها به صورت واضح تر برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

انواع نواحی تزریق بوتاکس:

خطوط اخم:

خطوط اخم که به آن خطوط بلاگلا نیز می گویند یکی از نواحی تزریق بوتاکس است که دارای چین های عمودی است و وجود این چین و چروک ها باعث عصبانی به نظر آمدن شخص می شوند و اگر عمق خطوط اخم زیاد باشند باید از تزریق بوتاکس به همراه تزریق ژل برای مداوای آن استفاده کرد. به همین دلیل تزریق بوتاکس در این ناحیه زیبایی و حالت طبیعی شخص را به او باز می گرداند.

پیشانی:

هر چه سن افراد بالاتر می رود، میزان خطوط و چین و چروک های موجود در قسمت پیشانی آنها نیز افزایش پیدا می کند. علاوه بر این موضوع اشخاصی که دارای پوست خشکی هستند، زودتر از سایر افراد با چروک پیشانی مواجه می شوند.

چروک های موجود در قسمت پیشانی معمولا به صورت افقی ظاهر می شوند وبا تزریق بوتاکس می توان آنها را به خوبی برطرف کرد. از این رو پیشانی نیز یکی دیگر از نواحی تزریق بوتاکس است.

بالای بینی:

بالایی بینی دارای خطوطی به نام بانی است که این خطوط در هر دو طرف بینی ظاهر می شوند و برای برطرف کردن آن ها می توان از بوتاکس بهره برد.

نواحی تزریق بوتاکس – ابرو:

یکی دیگر از بخش هایی که امکان تزریق بوتاکس در آن وجود دارد، ابرو ها هستند که با تزریق بوتاکس به این بخش، ابرو ها کمی بالاتر می روند و ظاهر بهتری پیدا می کنند. تزریق بوتاکس ابرو برای افرادی مناسب است که ابرو های آنها بسیار پایین هستند و یا خطوطی در بالای ابرو های آنها ظاهر شده است.

دور چشم:

یکی از شایع ترین بخش هایی از صورت که به تزریق بوتاکس نیاز دارد، دور چشم است. از سنین حدود 20 سال به بالا خطوطی در اطراف چشم ظاهر می شوند که این خطوط با روش های دیگر قابل برطرف شدن نیستند و برای مداوای آن باید از بوتاکس و یا لیفت پوست استفاده کرد.

فرورفتگی زیر چشم:

با استفاده از روش بوتاکس نه تنها می توان چین و چروک های چشم را برطرف کرد بلکه می توان فرورفتگی زیر چشم را نیز مداوا نمود. با تزریق بوتاکس به فرورفتگی زیر چشم می توان ظاهر زیباتری را ایجاد کرد.

نواحی تزریق بوتاکس – لب:

از دیگر نواحی تزریق بوتاکس در صورت، لب است که از بوتاکس می توان هم برای از بین بردن چروک های ایجاد شده در اطراف لب استفاده کرد و هم می توان با استفاده از بوتاکس به لب حجم داد.

چانه:

با کمک تزریق بوتاکس می توان به چانه فرم داد و حجم چانه را بیشتر کرد. تعداد افرادی که امروزه از بوتاکس برای فرم دادن به چانه استفاده می کنند بسیار زیاد است. همچنین با استفاده از بوتاکس می توان چروک های موجود در قسمت چانه را نیز برطرف نمود.

فک و گردن:

در انتها آخرین بخشی از صورت که به تزریق بوتاکس نیاز دارد، فک و گردن است. افراد مسن معمولا به این تزریق نیاز پیدا می کنند زیرا این افراد بر اثر کهولت سن دچار چین و چروک های زیادی در این بخش می شوند.

کلام پایانی:

با در نظر گرفتن نواحی تزریق بوتاکس می توانید با شناخت بیشتر و اطلاعات کافی تر به انجام این کار بپردازید.

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار