• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

نواحی تزریق بوتاکس

آیا می دانید نواحی تزریق بوتاکس کدام است؟ آیا می دانید بوتاکس به چه بخش هایی تزریق می شود؟

نواحی تزریق بوتاکس – بوتاکس یکی از راهکار های درمانی و حفظ زیبایی صورت است که استقبال از آن بسیار است.

تعداد افرادی که به تزریق بوتاکس می پردازند، روز به روز در حال افزایش است. تزریق بوتاکس نه تنها در افراد سن بالا بلکه امروزه توسط بسیاری از جوانان نیز انجام می شود.

تزریق بوتاکس در نواحی خاصی از صورت انجام می شود که در این مطلب قصد داریم در رابطه با این نواحی با شما عزیزان صحبت کنیم.

نواحی تزریق بوتاکس:

مناطق مربوط به تزریق بوتاکس را می توان به سه بخش تقسیم کرد که عبارتند از:

  • مناطق بالا تزریق صورت
  • مناطق وسط تزریق صورت
  • مناطق پایین تزریق صورت

مناطق بالا تزریق به صورت کلی به بخش هایی نظیر: خطوط اخم، خطوط پیشانی و بالای بینی تعلق دارد. مناطق وسط تزریق نیز به بخش های: ابرو ها، اطراف چشم و زیر چشم متعلق است.

مناطق پایین تزریق هم به قسمت لب و چانه و فک و گردن مربوط می شود که تمامی این بخش ها به صورت واضح تر برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

انواع نواحی تزریق بوتاکس:

خطوط اخم:

خطوط اخم که به آن خطوط بلاگلا نیز می گویند یکی از نواحی تزریق بوتاکس است که دارای چین های عمودی است و وجود این چین و چروک ها باعث عصبانی به نظر آمدن شخص می شوند و اگر عمق خطوط اخم زیاد باشند باید از تزریق بوتاکس به همراه تزریق ژل برای مداوای آن استفاده کرد. به همین دلیل تزریق بوتاکس در این ناحیه زیبایی و حالت طبیعی شخص را به او باز می گرداند.

پیشانی:

هر چه سن افراد بالاتر می رود، میزان خطوط و چین و چروک های موجود در قسمت پیشانی آنها نیز افزایش پیدا می کند. علاوه بر این موضوع اشخاصی که دارای پوست خشکی هستند، زودتر از سایر افراد با چروک پیشانی مواجه می شوند.

چروک های موجود در قسمت پیشانی معمولا به صورت افقی ظاهر می شوند وبا تزریق بوتاکس می توان آنها را به خوبی برطرف کرد. از این رو پیشانی نیز یکی دیگر از نواحی تزریق بوتاکس است.

بالای بینی:

بالایی بینی دارای خطوطی به نام بانی است که این خطوط در هر دو طرف بینی ظاهر می شوند و برای برطرف کردن آن ها می توان از بوتاکس بهره برد.

نواحی تزریق بوتاکس – ابرو:

یکی دیگر از بخش هایی که امکان تزریق بوتاکس در آن وجود دارد، ابرو ها هستند که با تزریق بوتاکس به این بخش، ابرو ها کمی بالاتر می روند و ظاهر بهتری پیدا می کنند. تزریق بوتاکس ابرو برای افرادی مناسب است که ابرو های آنها بسیار پایین هستند و یا خطوطی در بالای ابرو های آنها ظاهر شده است.

دور چشم:

یکی از شایع ترین بخش هایی از صورت که به تزریق بوتاکس نیاز دارد، دور چشم است. از سنین حدود 20 سال به بالا خطوطی در اطراف چشم ظاهر می شوند که این خطوط با روش های دیگر قابل برطرف شدن نیستند و برای مداوای آن باید از بوتاکس و یا لیفت پوست استفاده کرد.

فرورفتگی زیر چشم:

با استفاده از روش بوتاکس نه تنها می توان چین و چروک های چشم را برطرف کرد بلکه می توان فرورفتگی زیر چشم را نیز مداوا نمود. با تزریق بوتاکس به فرورفتگی زیر چشم می توان ظاهر زیباتری را ایجاد کرد.

نواحی تزریق بوتاکس – لب:

از دیگر نواحی تزریق بوتاکس در صورت، لب است که از بوتاکس می توان هم برای از بین بردن چروک های ایجاد شده در اطراف لب استفاده کرد و هم می توان با استفاده از بوتاکس به لب حجم داد.

چانه:

با کمک تزریق بوتاکس می توان به چانه فرم داد و حجم چانه را بیشتر کرد. تعداد افرادی که امروزه از بوتاکس برای فرم دادن به چانه استفاده می کنند بسیار زیاد است. همچنین با استفاده از بوتاکس می توان چروک های موجود در قسمت چانه را نیز برطرف نمود.

فک و گردن:

در انتها آخرین بخشی از صورت که به تزریق بوتاکس نیاز دارد، فک و گردن است. افراد مسن معمولا به این تزریق نیاز پیدا می کنند زیرا این افراد بر اثر کهولت سن دچار چین و چروک های زیادی در این بخش می شوند.

کلام پایانی:

با در نظر گرفتن نواحی تزریق بوتاکس می توانید با شناخت بیشتر و اطلاعات کافی تر به انجام این کار بپردازید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار