• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت موی غیر قابل رشد

موی سر افراد یکی از اجزای مهم برای داشتن ظاهر زیبا است.برای همین در برخی افراد داشتن موهای پرپشت و کافی باعث میشود اعتماد به نفس این افراد بالاتر برود که با روش کاشت موی غیر قابل رشد امکان پذیر است.

برخی افراد برای متوقف کردن ریزش موی خود به روش ها و انواع داروهای شیمیایی روی می آورند که نه تنها این داروهای شمیایی ریزش موهای شما را متوقف نخواهد کرد،بلکه علاوه بر افزودن به آن مشکلات دیگری را نیز برای شما بوجود میاورد.

یکی از بهترین و قابل اعتمادترین روش برای کاهش و یا متوقف کردن ریزش مو،عمل کاشت مو است.این روش یکی از دائمی ترین روش ها به شمار میرود.

عمل کاشت مو روش های بسیار زیادی  دارد که روز به روز به تعداد روش های آن اضافه میشود.

کاشت مو به دو روش تقسیم میشود،یکی از آنها کاشت مو به روش قابل رشد و دیگری غیر قابل رشد.

 

کاشت موی غیرقابل رشد

در کاشت موهایی که رشد نمی کنند، از تار های مصنوعی استفاده می شود

کاشت موی مصنوعی یا همان کاشت موی غیرقابل رشد ,کاشتی است که متخصص در این روش برای درمان ریزش مو،طاسی ها،کم پشتی ها و همچنین بیماری هایی مانند الگوی طاسی عمل کاشت انجام میدهد.

در این روش متخصص تارهای مصنوعی را در نواحی طاس و کم موی سر در زیر پوست قرار میدهد.

آز انجایی که در این روش برخلاف کاشت موی طبیعی موهای کاشته شده قابلیت رشد ندارند،به آن کاشت موی غیرقابل رشد میگویند.

 

روش کاشت موی غیرقابل رشد چگونه انجام میشود؟

برای کاشت موی غیرقابل رشد و یا موی مصنوعی از روش HRT استفاده میشود.

در این روش ابتدا یک لایه نرم و نازک که دارای حفره های ریز بسیار زیادی است بر روی سر متقاضی قرار میگیرد.بعد از این مرحله تار موهای شبیه سازی شده در این حفره ها قرار میگیرند،این تار موها میتوانند طبیعی باشند که ازاهدای برخی افراد باشند،و به صورت مصنوعی تولید شده باشند که از الیاف مخصوص ساخته شده است.

در این مرحله نوبت به نصب پروتز مو بر روی سر متقاضی میرسد،برای نصب پروتز مو بر روی سر فرد ابتدا لازم است تا قسمت های طاس سر فرد اندازه گیری شود.

انجام دادن اندازه گیری های دقیق بر روی سر فرد به طبیعی بودن نتیجه کمک بسیاری خواهد کرد و اهمیت زیاد نیز دارد.

در این مرحله پروتز های مو با توجه به رنگ موی فرد،جنس،حالت و همچنین تراکم و ضخامت انتخاب خواهند شد تا با ظاهر طبیعی موهای فرد یکی باشند.

بعد ازاین مرحله پروتز های مو با استفاده از چسب هایی مانند چسب کراتین،که چسبی گیاهی است بر روی ناحیه موردنظر چسبانده میشود،سپس برای از بین بردن مرز بین موهای طبیعی فرد و پروتز های مو،موها اصلاح میشوند.

این را در نظر داشته باشید که تمام روش های موجود برای کاشت مو مزایا و معایب فراوان خود را دارند و روش HRT نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 

مزایای کاشت موی غیرقابل رشد

مزایای کاشت موی غیرقابل رشد

کاشت موی غیرقابل رشد به یک جلسه برای کاشت تمام موها نیاز دارد و لازم نیست وقت زیادی را به آن اختصاص دهید.

این روش برخلاف روش ها دیگر شرایط بسیار خاصی را نمیطلبد و بیشتر متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچ محدودیتی از آن بهره ببرند.

موهای کاشته شده در این روش طبیعی خواهند بود و تشخیص دادن مصنوعی بودن آنها بسیار سخت خواهد بود،پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

معایب های روش کاشت موی غیرقابل رشد

همانطور که قبل تر ذکر کردیم تمام روش های موجود در بازار معایب مخصوص به خود را دارند که این روش نیز مانند تمام روش های دیگر کاشت مو،معایبی دارد.

از معایب این روش میتوان به این اشاره کرد که مشکل طاسی یا ریزش موی شما به طور دائمی برطرف نخواهد شد و باید مرتبا به دنبال ترمیم آن باشید.

همچنین در روش کاشت موی غیرقابل رشد،حالت دادن به موها بسیار سخت خواهد بود همچنین امکان اصلاح کردن ناحیه ای که در آن عمل کاشت موی غیرقابل رشد انجام شده است وجود ندارد،این درحالی است که شما در روش کاشت موی طبیعی به راحتی میتوانید به موهای خود حالت دلخواه خود را بدهید و همچنین در این روش امکان اصلاح کردن سر به راحتی وجود خواهد داشت.

پس با توجه به توضیحاتی که در این مقاله برای شما ارائه کردیم،کاشت موی موقت شاید بهترین روش برای درمان ریزش مو نباشد و فقط درمان موقتی برای آن است. پیشنهاد میکنیم روش های طبیعی کاشت مو را به جای کاشت موی غیرقابل رشد جایگزین کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار