• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت موی ترکیبی

روش کاشت موی ترکیبی روشی نوین در کاشت مو است که از ترکیب روش های FIT و همچنین روش FUT انجام میشود.

در این عمل با ترکیب این دو روش میتوان انتظار بهترین نتیجه را پس از عمل داشت،در روش ترکیبی تعداد گرافتی بیشتری از مو کاشته میشود تا تراکم بیشترو قابل قبول تری را بتوان ایجاد کرد.

به دلیل ترکیب این دو روش در کاشت مو بیشترین تعداد تار مو در کمترین زمان ممکن کاشته خواهد شد و همچنین از بانک موی شخص متقاضی بهترین و بیشترین استفاده را در این روش خواهند داشت.

در این روش میتوان تا 5000 گرافت مو که حدود 12000 تا 14000 تار مو است را در یک جلسه برداشت کرد و در ناحیه طاس سر کاشت.

 

مراحل روش کاشت ترکیبی

کاشت موی ترکیبی شامل دو مرحله است

مرحله اول:

در کاشت مو به روش ترکیبی ابتدا حجم بالایی از گرافت های مو توسط روش FUT برداشته میشود و سپس با استفاده از روش FIT به تراکم این موهای برداشته شده افزوده میشود.

پس از برداشتن قسمتی از مو به روش FUT،پزشک فولیکول های مو را از نواری که به روش FUT برداشته شده است استخراج میکند،سپس این گرافت ها را در زیر میکروسکوپ قرار داده و آنهارا با دقت از یکدیگر جدا میکند.

پس از انجام این کار تیم پزشکی با دقت بالا شروع به کاشت گرافت های استخراج شده در ناحیه گیرنده میکنند.

مرحله دوم:

در این مرحله پس از اتمام کاشت موها به روش FUT،به سراغ روش FIT میرویم که این کار باعث افزایش تراکم میشود.

در این مرحله جراح کاشت مو فولیکول های برداشته مو که حداقل به 1000 عدد میرسند را بین موهای کاشته شده در مرحله قبل که با استفاده از روش FUT بود اضافه میکند.

با این کار پزشک تراکم و پرپشتی های موهای شما را در طول یک جلسه به حداکثر خواهد رساند.

 

آیا شما کاندیدای مناسبی برای روش ترکیبی هستید؟

در روش FUT پوست سر را می برند

برای مناسب بودن برای هر روش کاشت مو،شما باید یک سری ویژگی هایی را دارا باشید.

در اینجا برخی از شرط های کاندیدای مناسب بودن برای روش ترکیبی را برای شما ذکر میکنیم:

1-متقاضی باید از روش های FIT و FUT آگاه باشد زیرا روش FUT روشی تهاجمی است و برای برداشتن مو با روش FUT باید سر برش داده شود.

2-این روش به دلیل نهایت استفاده از بانک موی افراد در این مسئله بسیار حساس است،متقاضی باید حداقل بانک موی پشت سر را داشته باشد تا هم بتوان از این ناحیه با استفاده از روش FUT نوار مو را برداشت کرد،و همچنین بتوان با استفاده از روش FIT باقی مانده های این بخش را برداشت کرد.

3-متقاضیانی که مشکلاتی مانند آسم دارند و یا نمیتوانند بر روی شکم خود به صورت طولانی مدت دراز بکشند به هیچ عنوان برای این روش مناسب نخواهند بود.

4-اگر برای درمان الگوی طاسی در مرادن به گرافت هایی بیش از 4000 عدد نیاز باشد،روش ترکیبی بهترین روش برای متقاضی خواهد بود.

 

مزایای کاشت موی ترکیبی

1-این روش یکی از قابل اطمینان ترین و همچنین به صرفه ترین روش برای کاشت موی وسیع میباشد.

2-در این روش زمان کمتری در مقایسه با روش های دیگر است،البته بسته به کیفیت ناحیه اهدا کننده برداشت هر گرافت به مدت 15 یا 20 دقیقه طول خواهد کشید.

3-در روش ترکیبی برداشت گرافت بسیار زیادتر خواهد بود و چیزی معادل 1500 تا 4500 عدد است که چیزی معادل 3000 تا 9000 فولیکول مو است.

 

معایب روش کاشت موی ترکیبی

همانطور که گفتیم در روش ترکیبی از دو روش FUT و FIT استفاده میشود،و معایبی که روش کاشت موی ترکیبی دارد تقریبا همان معایبی است که روش FUT دارد.

بزرگترین عیبی که این روش دارد جای زخم بزرگی است که بر روی سر شما بر جای میگذارد،البته ناگفته نماند که میتوان با کاشت تعداد موی بیشتر این زخم را نیز پوشاند.اما برخی افراد ازاین موضوع راضی نخواهند بود.

 

هزینه روش کاشت موی ترکیبی

در پایان هزینه این روش مانند تمام روش های موجود در بازار پس از جلسه مشاوره با متخصص مشخص خواهد شد،این قیمت بسته به تعداد گرافت های لازم برای کاشت متغیر خواهد بود،یعنی به ازای تعداد گرافت بیشتر هزینه بیشتری نیز برای شما خواهد داشت.

هزینه روش کاشت موی ترکیبی از روش FIT ارزانتر و از روش FUT گران تر است و چیزی بین 4 تا 5 ملیون خواهد بود

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای پیشانی های بلند

کاشت مو برای پیشانی های بلند؛ راه ها و روش های آن

کاشت مو برای پیشانی های بلند یک تکنیک جراحی است که فولیکول‌های مو را از یک قسمت بدن به نام محل اهداکننده به قسمتی از بدن که به عنوان محل دریافت‌کننده نامیده می‌شود، برداشته می‌شود. این تکنیک در درجه اول ب... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار