• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

نحوه صحیح خوابیدن بعد از کاشت مو

نحوه صحیح خوابیدن بعد از کاشت مو

نحوه صحیح خوابیدن بعد از کاشت مو: بعد از کاشت مو لازم است فرد تا مدت زمان یک هفته با زاویه ی 45 درجه بخوابد و حداقل تا دو شب سر خود را بالا بر روی بالش قرار ندهد  این حالت به کنترل تورم زخم ها کمک می کند و موجب بهبودی سریع آن ها می گردد.

بهترین راه حل بعد از کاشت استفاده از صندلی هایی استراحت است چراکه این صندلی ها موقعیت بدن را در حالتی قرار می دهد که به سر فرد فشاری وارد نخواهد شد.

 

کاشت

باید دانست که استراحت بیشتر بعد از کاشت مو می تواند به بهبودی سریع تر بعد از کاشت مو کمک نماید.

توجه به درست خوابیدن می تواند سبب شود تا ورم های موجود حاصل از کاشت مو کاهش یابد.

توصیه می شود به مدت چهار روز نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو به صورتی باشد که سر در ارتفاع بالاتری از بدن قرار بگیرد.

از دمر خوابیدن پرهیز کنید. خوابیدن در حالت دمر تورم را افزایش می دهد. به طور موقت تا بهبودی کامل وضعیت خواب خود را تغییر دهید.

برای اینکه اطمینان داشته باشید که در خواب غلت نمی زنید از دو بالش بزرگ در دو طرف خود استفاده کنید. وجود بالش ها مانع از غلت زدن راحت در خواب می شود و شما را هوشیار نگه می دارد.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار