• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ترمیم بانک مو بعد از کاشت

آیا ترمیم بانک مو بعد از کاشت امکان پذیر است؟ آیا بانک مو بعد از کاشت مو خالی می شود؟

ترمیم مو و حفظ زیبایی موها مساله مهمی است که این روز ها بسیار به آن توجه می شود و تعداد  افراد زیادی برای ترمیم موهای خود همه روزه به کلینیک زیبایی مدرن مراجعه می کنند تا کاشت مو انجام دهند و با این شیوه موهای خود را مانند قبل زیبا و پرپشت کنند.

اما بسیای از افراد می خواهند بدانند که وقتی کاشت مو برای آنها انجام می شود چه اتفاقی برای بانک موی انها می افتد. به همین جهت ما این مقاله را برایتان آماده کردیم تا پاسخ پرسش شما را بدهیم.

کاشت مو چگونه است؟

در روش کاشت مو پزشک متخصص پوست و مو باید گرافت های مو را از بانک مو یعنی ناحیه پشت سر فرد بردارد و آنها را بعد از انجام آزمایش های لازم به نواحی خالی سر پیوند بزند که برای انجام این امور و کاهش دادن میزان درد در فرد از بی حس کننده موضعی استفاده می شود.

کاشت مو چگونه است؟

برای کاشت مو با توجه به روش های مختلفی که برای هر فردی استفاده می شود می توان از 4000 الی 14000 گرافت مویی را از بانک مو برداشت کرد و به قسمت های مورد نظر پیوند زد که با این وجود حجم زیادی از موهای موجود در بانک مو برداشته می شوند و لازم است که فرد دارای بانک موی کافی و پرپشتی باشد که امکان برداشت این میزان گرافت مویی از آن وجود داشته باشد.

ترمیم بانک مو بعد از کاشت:

در خصوص ترمیم بانک مو بعد از کاشت مو باید گفت که متاسفانه هنوز روشی برای ترمیم بانک مو به وجود نیامده است و اشخاصی که قصد دارند کاشت مو انجام دهند، باید بانک موی پرپشت و بسیار مناسبی داشته باشند تا امکان کاشت مو برای آنها وجود داشته باشد.

در غیر این صورت این عزیزان نمی توانند از تکنیک کاشت مو استفاده کنند و باید از روش های دیگری برای ترمیم موهای خود بهره مند شوند.

البته لازم به ذکر است که امروزه کاشت مو با استفاده از روش جدیدی به نام HRT و یا الیاف مصنوعی نیز انجام می شود که این روش نیاز به بانک مو ندارد و به همین دلیل تمامی اشخاصی که به علت فقدان بانک موی مناسب از انجام دادن کاشت مو محروم شده اند می توانند از این تکنیک بهره مند شوند.

همچین برای کسانی که بانک موی مناسب برای پیوند مو ندارند، امکان استفاده از روش کاشت موی BHT نیز وجود دارد که در این روش از بانک موهای موجود در سایر اعضای بدن برای کاشت مو استفاده می شود.

آیا بانک مو بعد از کاشت مو خالی می شود؟

بسیاری از افراد می پندارند با برداشت مو از بانک مو و عدم امکان ترمیم بانک مو بعد از کاشت، این قسمت از سر خالی می شود. اما در این خصوص باید خدمت شما عزیزان بگوییم که زمانی که شخص دارای بانک موی پرپشت و قوی باشد، با برداشت گرافت های مویی از این ناحیه هیچ مشکلی برای او پیش نمی آید و بانک موی او خالی نمی شود.

آیا بانک مو بعد از کاشت مو خالی می شود؟

تنها ممکن است که بر اساس تکنیکی که برای کاشت مو استفاده می شود، جای زخم و یا اسکار در ناحیه بانک مو باقی بماند که البته اگر از روش SUT استفاده شود، این مشکل نیز از بین می رود.

کلینیک تخصصی پوست و مو مدرن:

حال که دریافتیم امکان ترمیم بانک مو بعد از کاشت وجود ندارد، بهتر است که کلینیک تخصصی پوست و مو مدرن را به شما عزیزان معرفی کنیم. کلینیک مدرن در سعادت آباد و در شهر تهران قرار گرفته است و این مجموعه می تواند انواع مختلفی از خدمات پوست و مو مانند: کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل، مزوتراپی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و …. را برای شما عزیزان انجام دهد.

کلینک مدرن سابقه فعالیت بسیار زیادی در شهر تهران دارد و بسیاری از ساکنین تهران از طرفداران این مجموعه هستند و شما عزیزان هم می توانید با یک بار مراجعه به این مجموعه و بهره مند شدن از خدمات آن از مشتری ها و طرفداران کلینیک مدرن شوید و نتیجه بسیار موفقیت آمیزی از اموری انجام شده در کلینیک مدرن دریافت کنید.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار