• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین روش ترمیم ابرو

بهترین روش ترمیم ابرو کدام است؟ از چه روشی برای ترمیم ابرو های خود استفاده کنیم که نتیجه رضایت بخشی داشته باشد؟

بهترین روش ترمیم ابرو – زیبایی ابرو از اهمیت زیادی برخوردار است و در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل ترمیم ابرو و حفظ زیبایی آن برای افراد مختلف بسیار مهم می باشد.

برای ترمیم ابرو ها روش های مختلفی وجود دارد از قبیل: تاتو، میکروبلیدینگ، هاشور و کاشت ابرو که در میان این روش ها، تاتو و میکروبلیدینگ روش هایی هستند که معمولا برای بانوان استفاده می شوند و آقایان از این تکنیک ها استفاده نمی کنند.

اما روش کاشت ابرو به گونه ای است که نه تنها بانوان بلکه آقایان نیز از آن بهره می برند و می توانند با استفاده از این تکنیک ابرو های خود را ترمیم کنند.

بهترین روش ترمیم ابرو:

حال از بین روش های ذکر شده در قسمت فوق کدام یک از روش ها برای ترمیم ابرو بهتر است؟

برای اینکه با تکنیک های ذکر شده در قسمت فوق آشنا شوید، آنها را به  صورت جداگانه برای شما عزیزان شرح می دهیم.

بهترین روش ترمیم ابرو – تاتو:

تاتو به گونه ای است که با استفاده از دستگاه مخصوصی که رنگ در داخل آن قرار می گیرد، انجام می شود که در قسمت سر این دستگاه سوزن مخصوصی قرار دارد و رنگ توسط این سوزن به لایه رویی پوست نفوذ می کند و باعث پر رنگ شدن ابرو می شود و برای کاهش میزان درد در این روش از دارو های بی حس کننده موضعی استفاده می شود و پس از اینکه بی حسی انجام شد، تاتو برای شخص انجام می شود.

ترمیم ابرو با تاتو روشی بود که باعث ایجاد  ظاهری مصنوعی می شود و امروزه با وجود روش های جدید تر استفاده از این شیوه منسوخ شده است.

میکروبلیدینگ:

میکروبلیدینگ روشی است که حالت پیشرفته شده تاتو است و میزان مصنوعی بودن آن در مقایسه با تاتو کمتر است. اما باز هم ظاهری طبیعی ایجاد نمی کند و روش دائمی نیست.

برای انجام میکروبلیدینگ از بی حس کننده موضعی استفاده می شود تا فرد در زمان انجام میکروبلیدینگ دردی را احساس نکند.

در روش میکروبلیدینگ از چندین سوزن ریز نانو استفاده می شود که این سوزن ها در دستگاهی به نام کارتریج قرار می گیرند و رنگ مورد نظر با استفاده از این دستگاه در داخل لایه زیری پوست ابرو وارد می شود.

در این روش می توان رنگ مورد نظر را انتخاب کرد و از رنگی که مطابق با سلیقه شخص است، استفاده نمود.

بهترین روش ترمیم ابرو – کاشت ابرو:

کاشت ابرو جدیدترین روش و بهترین روش ترمیم ابرو است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. این روش معایب روش های قبلی برای ترمیم ابرو را برطرف کرده است و از مزایای زیادی برخوردار است.

به عنوان مثال: کاشت ابرو یک روش دائمی است که نتیجه حاصل از آن تا پایان عمر باقی می ماند و از آنجایی که در این روش از گرافت موهای طبیعی خود فرد استفاده می شود، حالتی بسیار طبیعی در چهره ایجاد می کند به گونه ای که کسی نمی تواند متوجه کاشت ابرو در او شود.

در کاشت ابرو گرافت های مویی از قسمت بانک مو برداشته می شود که بانک مو معمولا در قسمت پشت سر و یا در کناه های گوش قرار دارد. سپس این گرافت های برداشت شده به قسمت های خالی ابرو پیوند زده می شود.

کاشت ابرو با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود که بهترین روش آن تکنیک sut است.

این روش در حال حاضر بهترین روش ترمیم ابرو است که پزشکان به کار گیری این تکنیک را در مقایسه با روش های دیگر توصیه می کنند.

در کاشت ابرو این امکان وجود دارد که هر کسی بر اساس سلیقه خود ابرو ها را پر پشت کند و تراکم ابرو ها را تعیین کند. در صورتی که برای کاشت ابرو از روش sut استفاده شود، امکان پیوند زدن بیش از 14000 گرافت مویی برای شخص وجود دارد.

در رابطه با کاشت ابرو باید به این نکته نیز اشاره کنیم که کاشت ابرو توسط پزشک متخصص در این زمینه انجام می شود در حالی که تاتو و میکروبلیدینگ توسط آرایشگر های زیبایی انجام می گردد.

کلام پایانی:

در انتهای این مقاله لازم به ذکر است که به صورت کلی بهترین روش ترمیم ابرو را باید متناسب با شرایط خود تعیین کنید زیرا شاید روش کاشت ابرو نیز برای عده ای از افراد مناسب نباشد و استفاده از روش های دیگر برای آنها مناسب تر باشد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

زمان مناسب برای شروع ورزش و پیاده روی پس از کاشت مو

بهترین زمان برای شروع پیاده روی و ورزش پس از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انتخاب ورزش پس از کاشت موخطرات و احتیاط ها در صورت شروع زود هنگام ورزش پس از کاشت مونکاتی برای حفظ سلامتی پس از کاشت مو با انجام ورزش های مناسب ورزش پس از کاشت مو به نوع فعالیت مو... (ادامه)

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیلمدت زمان انجام پیوند ریش و سبیلعلل فقدان و کمبود ریش و سبیل در مردانچه کسانی کیس مناسبی برای کاشت ریش و سبیل هستند؟سخن پایانی پیوند ریش و س... (ادامه)

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیلمراقبت های مورد نیاز بعد از کاشت ریش و سبیلآمادگی برای کاشت ریش و سبیل | آماده سازی پوست صورتسخن پایانی آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار