• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین تکنیک های کاشت ابرو

آیا می دانید بهترین تکنیک های کاشت ابرو کدام است؟ در رابطه با انواع تکنیک های کاشت ابرو چه می دانید؟ بهترین تکنیک های کاشت ابرو چگونه انجام می شوند؟

یکی از جدیدترین خدمات پوست و مو که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کاشت ابرو است که به کمک این تکنیک جدید می توان ابروهای کم پشت و توخالی را به ابرو هایی پرپشت و پهن تبدیل کرد و به زیبایی ابرو ها که عضوی مهم در صورت هستند، کمک کرد.

بهترین تکنیک های کاشت ابرو:

انواع تکنیک های کاشت ابرو:

کاشت ابرو با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود که این روش ها به شرح زیر هستند:

کاشت ابرو به روش FIT :

پیوند ابرو با استفاده از تکنیک FIT به صورتی است که برای انجام آن یک فلپ کوچک از قسمت پشت گوش برداشته می شود و واحد های فولیکولار آن در زیر میکروسکوپ جداسازی می شود و  در ادامه به قسمت های مورد نظر پیوند زده می شود.

از آنجایی که برای انجام این تکنیک نیازی به تراشیدن موهای سر نیست، این تکنیک کاشت ابرو توسط بانوان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و می توان این روش کاشت ابرو را برای بانوان به عنوان یکی از تکنیک های کاشت در نظر گرفت.

کاشت ابرو به روش FUE :

در روش FUE نیز از بانک موی موجود در پشت گوش برای پیوند ابرو استفاده می شود اما در این روش برای پیوند ابرو باید موهای موجود در پشت گوش تراشیده شوند و به ابرو پیوند زده شوند. به همین دلیل این تکنیک کاشت ابرو زیاد توسط بانوان مورد استقبال واقع نشده است.

کاشت ابرو به روش SUT :

یکی دیگر از تکنیک های کاشت ابرو که می توان آن را به عنوان یکی از بهترین تکنیک های کاشت ابرو در نظر گرفت، روش SUT است که این روش از جدیدترین تکنیک های پیوند ابرو است که در ایران بسیار پرطرفدار است زیرا در این روش دقت و ظرافت بیشتری برای کاشت ابرو وجود دارد و نتیجه کاشت بسیار طبیعی تر از آب در می آید.

بهترین تکنیک های کاشت ابرو – کاشت ابرو به روش MFIT :

علاوه بر تکنیک های کاشت ابرو که در قسمت فوق ذکر شد، تکنیک دیگری به نام MFIT نیز وجود دارد که این روش از دقت بسیار زیادی در استخراج فولیکول های مو برخوردار است و از سایر روش ها مناسب تر است که نتیجه آن نیز حتی از روش SUT  بهتر و موفقیت آمیز تر می باشد.

به همین دلیل تکنیک کاشت موی MFIT را می توان به عنوان یکی دیگر از تکنیک های کاشت در نظر گرفت که از محبوبیت زیادی در بین افراد برخوردار است.

برای پیوند ابرو به روش MFIT از دستگاهی مخصوصی برای برداشت فولیکول های مو استفاده می شود که این دستگاه دقت بسیار بالایی دارد و کمترین آسیب را به پوست و فولیکول های مو می رساند و این روش در مقایسه با متد های دیگر دارای بیشترین حجم موی استخراج شده با قابلیت پیوند است.

کلینیک تخصصی و زیبایی پوست و مو مدرن

بهترین تکنیک های کاشت ابرو – کلینیک تخصصی و زیبایی پوست و مو مدرن:

دوستان عزیز چنانچه قصد دارید از بهترین تکنیک های کاشت ابرو استفاده کنید و یا اموری از قبیل: کاشت ریش و سبیل، کاشت مو، تزریق بوتاکس، تزریق ژل، مزوتراپی مو و … را انجام دهید، می توانید به کلینیک زیبایی پوست و مو مدرن در تهران و در منطقه سعادت آباد مراجعه کنید که این کلینیک ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی پوست و مو است و کلیه امور زیبایی را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می دهد.

کلینیک پوست و مو مدرن از تجربه کافی در این امور برخوردار است و سابقه فعالیت بسیار زیادی دارد که به همین دلیل اعتماد بسیاری از هموطنان عزیز ساکن تهران را به خود جلب کرده است.

سخن پایانی:

با در نظر گرفتن تمامی مطالب ذکر شده در خصوص تکنیک های کاشت می توان نتیجه گرفت که استفاده از تکنیک کاشت ابروی FIT از  روش های کاشت ابرو برای بانوان است و روش های SUT و MFIT نیز از دیگر روش های بسیار مناسب برای ابرو هستند که در گروه بهترین تکنیک های کاشت ابرو قرار دارند.

با این وجود به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که برای پیوند ابرو از این تکنیک ها استفاده کنید تا پیوند ابروی موفقیت آمیزی را تجربه نمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار