• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

قیمت کاشت ابرو مردانه

قیمت کاشت ابرو مردانه چه قدر است؟ آیا می خواهید از قیمت کاشت ابرو برای آقایان آگاه شوید؟

قیمت کاشت ابرو مردانه – امروزه نه تنها تمایل به  زیبایی در بانوان زیاد شده است و بیش از 90 درصد از بانوان کشورمان به جراحی های زیبایی می پردازند، بلکه آقایان نیز به این موضوع اهمیت می دهند و به دنبال جراحی های زیبایی هستند.

کاشت ابرو مردانه از جمله جراحی های زیبایی است که این تکنیک به صورت کم تهاجمی انجام می شود و امروزه تعداد زیادی از آقایان برای انجام این کار اقدام می کنند تا به زیبایی چهره خود بپردازند.

قیمت کاشت ابرو مردانه چه قدر است؟

کسب اطلاع از قیمت کاشت ابرو مردانه مساله بسیار مهمی است که بسیاری از آقایانی که قصد دارند این جراحی را انجام دهند، مایل هستند تا از قیمت انجام این جراحی آگاه شوند.

به صورت کلی هزینه مورد نیاز برای کاشت ابرو مردانه در حدود 5 الی 7 میلیون تومان است.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کاشت ابرو مردانه چیست؟

هر چند که قیمت حدودی کاشت ابرو را در قسمت فوق برایتان ذکر کردیم، اما به صورت کلی عواملی بر روی هزینه مورد نیاز برای کاشت ابرو تاثیر گذار هستند که این عوامل از قبیل زیر می باشند:

تعداد گرافت های برداشت شده از بانک مو:

یکی از مهم ترین مسائلی که بر روی هزینه کاشت مو تاثیر می گذارد، تعداد گرافت های مویی برداشت شده از بانک مو و پیوند زده شده به ابرو فرد است. زیرا هر چه تعداد گرافت های بیشتری برداشته شود، وقت بیشتری را نیاز دارد و  در این صورت جراحی زمان بر تر خواهد شد. از این رو با افزایش تعداد گرافت های برداشت شده و پیوند زده شده، هزینه نیز افزایش پیدا می کند.

تراکم مورد نظر فرد:

تراکم کاشت ابرو را خود را شخص می تواند انتخاب کند، بدین معنا که فرد مورد نظر می تواند میزان پرپشت بودن ابرو ها را مشخص کند و برای قسمت های خالی ابرو تار مویی بیشتری را پیوند بزند.

با این وجود نیز هر چه تراکم ابروی پیوند زده شده به فرد بیشتر شود، قیمت کاشت ابرو مردانه نیز افزایش پیدا می کند.

تکنیکی که برای کاشت ابرو استفاده می شود:

کاشت ابرو مردانه مانند کاشت ابرو زنانه با استفاده از تکنیک های مختلفی از قبیل: sut ، fut و fue انجام می شود که در میان این شیوه های کاشت ابرو روش sut جدیدترین تکنیک کاشت ابرو است و بالاترین میزان هزینه را در بر می گیرد.

بنابراین اگر کاشت ابرو مردانه با استفاده از این تکنیک انجام شود، هزینه موردنیاز برای کاشت ابرو بیشتر از سایر روش ها خواهد شد زیرا تکنیک sut نه تنها جدیدترین تکنیک است بلکه از دستگاه ها  و تجهیزات جدیدتری در این روش استفاده می شود که نتیجه کاشت را طبیعی تر می کند.

قیمت کاشت ابرو مردانه -دستمزد پزشک:

از آنجایی که پزشکان از تجربه و مهارت و تخصص متفاوتی بهره مند هستند، دستمزد آنها نیز باهم متفاوت است و معمولا پزشکانی که از شهرت بیشتری برخوردار هستند و با تجربه تر می باشند دستمزد بیشتری نیز دریافت می کنند.

با این وجود پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که کمی هزینه بیشتر برای کاشت ابرو مردانه صرف کنید اما در عوض نتیجه رضایت بخشی را متناسب با مهارت پزشک دریافت کنید، خصوصات با توجه به اینکه کاشت ابرو به دقت بسیار زیادی نیاز دارد.

هزینه مربوط به کلینیک زیبایی مورد نظر:

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کاشت ابرو مردانه، هزینه مربوط به کلینیک است. کلینیک ها از تجهیزات و امکانات متفاوتی برخوردار هستند و به همین جهت آن دسته از کلینیک هایی که امکانات بیشتری را برای جراحی در اختیار بیمار قرار می دهند، هزینه بیشتری را دریافت می کنند.

همچنین لازم به ذکر است که منطقه جغرافیایی کلینیک نیز در هزینه کلینیک تاثیر گذار است زیرا کلینیک هایی که در مناطق بالای شهر واقع شده اند، درصد هزینه بیشتری در مقایسه با کلینیک های پایین شهر از بیمار دریافت می کنند.

سخن پایانی:

با توجه به عواملی که بر روی قیمت کاشت ابرو مردانه تاثیر گذار هستند، به شما هموطنان عزیز پیشنهاد می کنیم که برای انجام دادن عملیات کاشت ابرو به کلینیک های معتبر مراجعه کنید که از همکاری پزشکان با تجربه بهره مند می شوند و کاشت ابرو را با استفاده از جدیدترین متد های کاشت ابرو انجام دهید تا رضایت بیشتری از نتیجه حاصل از کاشت دریافت نمایید.

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار