• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

معایب و مزایای کاشت ابرو

آیا از معایب و مزایای کاشت ابرو اطلاع دارید؟ آیا می خواهید از فواید و معایب کاشت ابرو اطلاع یابید؟

معایب و مزایای کاشت ابرو – تمامی راهکار های درمانی و یا زیبایی دربر گیرنده مزایا و معایبی هستند که کاشت ابرو نیز از این موضوع مستثنی نمانده است و ما قصد داریم که شما را با این مزایا و معایب آشنا کنیم.

کاشت ابرو تکنیکی همانند کاشت مو است و از همان روش ها و مراحل برخوردار است اما تفاوت های جزئی و اندکی نیز با کاشت مو دارد.

در کاشت ابرو از بانک مو که معمولا این بانک، موهای قسمت های  کناری گوش هستند، گرافت های مویی برداشته می شوند و به نواحی ابرو پیوند می گردند  در حالی که در کاشت مو از بانک موی موجود در قسمت پشت سر فرد استفاده می گردد.

معایب و مزایای کاشت ابرو در مقایسه با کاشت مو از حساسیت بیشتری نیز برخوردار است و برای انجام آن نیاز به دقت بیشتری می باشد زیرا ابرو ها اجزای کوچک تری در صورت هستند که در چهره بسیار تاثیر می گذارند و ابرو ها از سه بخش تشکیل شده اند اعم از: تاج، دم و وسط ابرو که هر یک از این بخش ها دارای الگوی رویش موی متفاوتی می باشند.

از این رو باید در هر یک از این بخش ها کاشت ابرو مطابق با الگوی رشد موی همان قسمت انجام گردد.

معایب و مزایای کاشت ابرو:

چنانچه کاشت ابرو با هر یک از روش های sut ، fut ، fue و یا … انجام گردد دارای معایب و مزایای خواهد بود.

مزایای کاشت ابرو:

مزایای کاشت ابرو با هر یک از روش های ذکر شده در قسمت فوق، از قبیل زیر می باشد:

معایب و مزایای کاشت ابرو – دریافت نتیجه کاملا طبیعی:

نتیجه حاصل از کاشت ابرو بسیار طبیعی است به گونه ای که اشخاصی که شما را قبل از کاشت ابرو ندیده باشند، قادر به تشخیص اینکه شما کاشت ابرو انجام داده اید، نخواهند شد که این موضوع از مهم ترین مزایای کاشت ابرو است و باعث ایجاد محبوبیت این شیوه شده است.

مناسب برای هر سن و هر جنسیتی:

کاشت ابرو از جمله روش های زیبایی است که استفاده از آن هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب است و هیچ گونه محدودیت سنی در خصوص استفاده از آن وجود ندارد.

امکان پوشاندن آثار زخم، بخیه، شکستگی، سوختگی و یا هر گونه جراحت بر روی ابرو:

با استفاده از روش کاشت ابرو می توان هر یک از موارد ذکر شده را پوشش داد و زیبایی ابرو ها را به دست اورد به نحوی که هیچ کس نمی تواند آثار زخم را بر روی ابروی شخص مشاهده کند.

امکان کاشت ابرو بر اساس مدل مورد نظر فرد:

در تکنیک کاشت ابرو این امکان وجود دارد که شخص مدل کاشت ابرو را خودش انتخاب کند و بر اساس مدل مورد نظرش کاشت ابرو را انجام دهد.

معایب و مزایای کاشت ابرو – امکان ایجاد تراکم مورد نظر فرد:

از دیگر مزایای این روش را می توان امکان ایجاد تراکم مورد نظر فرد در نظر گرفت. به این صورت شخص می تواند میزان پر شدن و پرپشت شدن ابرو ها را خود تعیین کند.

معایب و مزایای کاشت ابرو – روشی دائمی است:

یکی از مزایای مهم کاشت ابرو، نتیجه دائمی است که پس از کاشت ابرو توسط هر فردی، نتیجه آن تا پایان عمر شخص برای او باقی می ماند و نیازی به ترمیم آن نخواهد بود.

امکان رنگ کردن ابرو و استفاده از لوازم آرایشی مخصوص ابرو:

ابرو هایی که کاشته می شوند را می توان همانند ابرو های طبیعی فرد رنگ کرد و یا از لوازم آرایشی مخصوص ابرو مانند: مداد ابرو و یا ژل ابرو برای آنها استفاده کرد.

امکان اصلاح کردن ابرو: ابرو های کاشته شده همانند ابرو های طبیعی قادر به رشد کردن هستند وتا پایان عمر رشد می کنند. از این رو می توان مرتبا آنها را مانند ابرو های طبیعی اصلاح کرد و حالت و مدل آن را در صورت تمایل عوض کرد.

معایب کاشت ابرو:

کاشت ابرو در کنار تمامی مزیت های ذکر شده در قسمت فوق از معایبی نیز برخوردار است که این معایب از قبیل زیر هستند:

عدم برگشت پذیری:

کاشت ابرو روشی است که بعد از انجام عملیات کاشت، امکان برگشت پیدا کردن به حالت قبل از کاشت وجود ندارد که این موضوع را میتوان یکی از معایب این روش در نظر گرفت زیرا در صورتی که شخص از نتیجه کاشت ابرو خود راضی نباشد، دیگر نمی تواند به حالت قبل بازگردد. البته لازم به ذکر است که تا کنون کسی از انجام کاشت ابروی خود پشیمان نشده است.

هزینه بالا:

هزینه ای که برای انجام کاشت ابرو مورد نیاز است، در مقایسه با هزینه مورد نیاز برای انجام روش های دیگر ترمیم ابرو بسیار بالا تر است و از این رو پرداخت هزینه مورد نیاز برای کاشت ابرو از عهده هر کسی بر نمیاید که در نتیجه اشخاصی که نتوانند این هزینه را تامین کنند نمی توانند کاشت ابرو انجام دهند.

به بانک مو نیاز دارد:

از آنجایی که برای کاشت ابرو شخص باید دارای بانک موی مناسب باشد، امکان استفاده از این شیوه برای اشخاصی که بانک موی مناسبی ندارند، وجود نخواهد داشت که این موضوع نیز از دیگر معایب کاشت ابرو در نظر گرفته می شود.

معایب

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای پیشانی های بلند

کاشت مو برای پیشانی های بلند؛ راه ها و روش های آن

کاشت مو برای پیشانی های بلند یک تکنیک جراحی است که فولیکول‌های مو را از یک قسمت بدن به نام محل اهداکننده به قسمتی از بدن که به عنوان محل دریافت‌کننده نامیده می‌شود، برداشته می‌شود. این تکنیک در درجه اول ب... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار