• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

فرق مزوژل با مزوتراپی

آیا مزوژل و مزوتراپی با هم تفاوت دارند؟ فرق مزوژل با مزوتراپی چیست؟ آیا مزوژل بهتر است ویا مزوتراپی؟ علت استفاده از مزوژل و مزوتراپی چیست؟

فرق مزوژل با مزوتراپی – با افزایش سن به مرور مشکلاتی بر روی پوست مانند: چین و چروک ها ایجاد می شوند که این تغییرات و مشکلات پوستی برای افراد ناخوشایند هستند و باعث می شوند که اشخاص مختلف برای رفع این مشکلات اقدام کنند و به دنبال راهکار هایی برای بازیابی چهره ای که در سنین جوانی داشته اند، بر آیند.

برای رفع مسائل و مشکلات پوستی امروزه راهکار های بسیار زیادی ایجاد گردیده است که هر کدام از این راهکارها در زمینه مخصوص به خود استفاده می شوند و به کمک آنها می توان انواع مشکلات پوستی را برطرف کرد و زیبایی را بازیابی نمود.

برای جوان سازی پوست نیز راهکارهای جدید ایجاد شده اند که در این خصوص می توان به مزوتراپی و مزوژل اشاره کرد.

به صورت کلی هر دو تکنیک مزوژل و مزوتراپی برای جوانسازی پوست به کار می روند. بدین معنا که با استفاده از این دو تکنیک می توان پوست هایی که دارای چین و چروک هستند را احیا کرد و چین و چروک های انها را برطرف نمود.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات پوست از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی از روش های مورد استفاده برای درمان و زیبایی پوست است که به صورت تزریقی در لایه میانی پوست تزریق می شود. موادی که در مزوتراپی استفاده می شوند، بر اساس نوع مشکل فرد تعیین می گردند.

فرق مزوژل با مزوتراپی – مزوژل چیست؟

در مقایسه با مزوتراپی باید گفت که مزوژل یکی از انواع روش های مزوتراپی است و از این تکنیک برای جوان سازی پوست استفاده می شود. مزوژل دارای مزیت های بسیار زیادی برای پوست است که از جمله آن می توان به: پرکنندگی پوست، بازیابی کلاژن از دست رفته پوست، دریافت نتیجه بلافاصله بعد از تزریق و حوانسازی پوست اشاره کرد.

فرق مزوژل با مزوتراپی چیست؟

به صورت کلی اساسی ترین تفاوت موجود در میان مزوژل و مزوتراپی وجود پروتئین کلاژن و به میزان 48 درصد ترکیبات هیالورونیک اسید در ترکیبات مزوژل است که باعث شده قابلیت پر کنندگی مزوژل بسیار بیشتر از مزوتراپی باشد.

در نتیجه با این وجود مزوژل در مقایسه با مزوتراپی نتیجه موفقیت آمیز تر و جوابدهی بهتری دارد و همچنین میزان جوانسازی پوست در این تکنیک چندین برابر مزوتراپی است.

از دیگر تفاوت های موجود در میان این دو تکنیک این است که مزوژل برای جایگزینی کلاژن از دست رفته پوست و پیشگیری از پیری پوست بسیار موثر تر از مزوتراپی است. علاوه بر آن اثراتی تزریق مزوژل به صورت آنی و بلافاصله بعد از تزریق مشاهده می شوند در حالی که در تکنیک مزوتراپی این نتیجه به صورت آنی به دست نمی آید. مزوژل حالتی کاملا طبیعی به پوست می دهد و باعث سفت شدن پوست می شود.

از دیگر محاسن مزوژل در مقایسه با مزوتراپی باید به این مساله اشاره کنیم که مزوژل از سوی وزارت بهداشت مجوز دریافت کرده است و دارای تاییدیه ce اروپا می باشد و از این رو اعتبار این تکنیک در مقایسه با مزوتراپی بسیار بیشتر است و از جایگاه بهتری در سطح جهان برخوردار می باشد.

مزوتراپی تنها برای رفع چین و چروک های پوست مورد استفاده قرار می گیرد، در حالی که مزوژل کاربرد های بسیار زیاد دیگری نیز دارد که این کاربرد ها از قبیل زیر هستند:

  • از بین بردن گودی زیر چشم
  • زاویه دار کردن فک
  • بهبود ظاهری چهره
  • رفع مشکلات مربوط به بینی
  • برطرف کردن چاله های عمیق ایجاد شده بر روی پوست
  • برطرف کردن خط اخم و خط لبخند
  • پر کردن و حجم دادن به بخش های مختلف صورت

با این وجود تمامی این عوامل باعث می شوند که مزوژل در مقایسه با مزوتراپی تکنیک مورد پسند تر و محبوب تری باشد و طرفداران آن در سراسر زیاد باشد.

کلام آخر:

با در نظر گرفتن تمامی مطالبی که در خصوص فرق مزوژل با مزوتراپی برایتان مطرح کردیم، می توان این نتیجه را دریافت کرد که استفاده از تکنیک مزوژل برای رفع چین و چروک ها و جوانسازی پوست در مقایسه با تکنیک مزوتراپی راهکار مناسب تری است و مزایای بیشتری برای پوست دارد.

با این وجود چناچه قصد دارید به جوانسازی پوست خود بپردازید، ترجیحا به شما پیشنهاد می کنیم که از تکنیک مزوژل استفاده کنید و زیبایی پوست خود را بازیابی نمایید.

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار