• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تفاوت آر اف فرکشنال با میکرونیدلینگ

آیا با تکنیک های آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ آشنایی دارید؟ آیا می دانید که کاربرد این تکنیک ها چیست؟ آیا از تفاوت آر اف فرکشنال با میکرونیدلینگ آگاهی دارید؟

تفاوت آر اف فرکشنال با میکرونیدلینگ – چنانچه قصد دارید از پاسخ این پرسش ها آگاه شوید، مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک کند.

امروزه در جوامع مختلف در سراسر جهان، توجه به زیبایی در میان بانوان و آقایان بسیار افزایش پیدا کرده است و همه به دنبال راه هایی برای افزایش زیبایی چهره خود هستند. در این میان، توجه به زیبایی پوست و جوان سازی پوست نیز اهمیت پیدا کرده است زیرا پوست از بخش های اصلی و مهم در بدن است که بر روی زیبایی چهره افراد بسیار تاثیر می گذارد.

بنابراین تمامی افرادی که قصد دارند زیبایی خود را حفظ کنند، باید رسیدگی به پوست خود و زیباسازی پوست را در اولویت قرار دهند. به عبارت دیگر تا زمانی که پوست اشخاص نا زیبا باشد، زیبایی هیچ یک از اعضای صورت به چشم نمی آید و در پشت پوست خراب، پنهان می شود.

برای استفاده از خدمات پوست می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ:

جوان سازی پوست و کمک به زیبایی پوست بر اساس تکنیک های مختلفی انجام می شود که دو مورد از روش هایی که با کمک آن می توان به جوان سازی پوست پرداخت، آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ هستند.

این تکنیک ها شاید دارای شباهت هایی به هم باشند و در برخی از مسائل یکسان باشند، اما تفاوت هایی در میان آر اف فرکشنال با میکرونیدلینگ آنها وجود دارد که باعث شده تا این دو تکنیک از هم مجزا شوند. در ادامه به برخی از تفاوت های موجود در میان آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ خواهیم پرداخت.

تفاوت آر اف فرکشنال با میکرونیدلینگ:

تمامی تفاوت هایی که در میان این دو تکنیک جدید وجود دارد، از قبیل زیر هستند:

روش انجام آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ:

تکنیک آر اف فرکشنال به صورت غیر تهاجمی است که در این روش سوزن های بسیار ریز باعث انتقال امواج رادیویی به عمق پوست می شوند و با گرم شدن لایه های زیرین پوست کلاژن سازی در پوست را تقویت می کنند.

اما از طرف مقابل در تکنیک میکرونیدلینگ از دستگاهی به نام کارتریج برای جوان سازی پوست استفاده می شود که این دستگاه به سوزن های بسیار ریزی از جنس نانو متصل است و سوزن ها به داخل پوست نفود می کنند و به صورت مدور بر روی پوست می چرخند که در این صورت لایه برداری عمیق پوست انجام می شود و همچنین در حین کار کردن دستگاه بر روی پوست آمپولی تقویتی که حاوی مواد مغذی برای پوست است، بر روی پوست صورت ریخته می شود تا از منافذ باز شده پوست به عمق پوست نفوذ کند.

میزان تاثیر آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ:

آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ هر دو پاکسازی پوست را به صورت عمقی انجام می دهند، اما میزان تاثیر گذاری تکنیک آر اف فرکشنال در مقایسه با میکرونیدلینگ بیشتر است زیرا در روش آر اف فرکشنال میزان تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی بیشتر از میکرونیدلینگ است.

دوره نقاهت:

از دیگر تفاوت های موجود در میان آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ، دوره نقاهت بعد از استفاده از این روش ها است. زمانی که از تکنیک آر اف فرکشنال استفاده می شود، قرمزی ایجاد شده بر روی پوست تنها به مدت یک روز بر روی صورت باقی می ماند و پس از یک روز این قرمزی از بین می رود.

در حالی که در تکنیک میکرونیدلینگ، قرمزی ایجاد شده بر روی پوست تا مدت چند روز بر روی پوست باقی می ماند و به مدت یک هفته زمان نیاز است تا پوست به شرایط عادی بازگردد.

مراقبت بعد از آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ:

در رابطه با تفاوت آر اف فرکشنال  و میکرونیدلینگ باید به مراقبت های بعد از درمان نیز اشاره کنیم. در صورت استفاده از تکنیک آر اف نیازی به رعایت مراقبت های خاص نیست. اما در صورتی که از تکنیک میکرونیدلینگ استفاده شود، باید مراقبت های خاصی انجام شود تا بهبودی شخص حاصل گردد.

کاربرد های آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ:

از تکنیک آر اف فرکشنال برای رفع سلولیت و چاقی موضعی نیز می توان استفاده کرد در حالی که تکنیک میکرونیدلیتگ تنها برای جوان سازی پوست به کار می رود.

ایجاد زخم و لکه پوستی:

در تکنیک آر اف هیچ گونه جای زخم، جراحت و لکه ای بر روی پوست ایجاد نمی شود، در حالی که در تکنیک میکرونیدلینگ، بهبودی جراحت های ایجاد شده زمانبر است و ممکن است که لکه های پوستی بر روی صورت فرد ایجاد گردد.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار