• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت

در رابطه با بوتاکس دیسپورت و بوتاکس مصپورت چه می دانید؟ آیا از تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت آگاهی دارید؟

بوتاکس از تکنیک هایی برای جوانسازی پوست است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و استقبال از این روش روز به روز در حال افزایش است.

تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت – موادی که برای بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرند، در برند های مختلفی در سراسر دنیا تهیه می شوند که دو مورد از این برند ها، دیسپورت و مصپورت هستند که قصد داریم به بررسی آنها و شرح تفاوت های موجود در میان این دو برند بوتاکس بپردازیم.

برای اطلاع بیشتر از خدمات پوست از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

بوتاکس دیسپورت:

بوتاکس دیسپورت از برند های مهم بوتاکس در ایران است که توسط کشور های اروپایی ساخته می شود. ماده اصلی که برای ساخت بوتاکس دیسپورت استفاده می شود، سم بوتولینوم است و محصولی است که برای کاهش چین و چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

بوتاکس دیسپورت در خصوص دمای مناسب برای نگهداری با دیگر انواع بوتاکس تفاوت دارد و باید در دمای 2 الی 8 درجه نگهداری شود. همچنین این نوع بوتاکس به صورت پودری عرضه می گردد که این مساله نیز از دیگر تفاوت های برند دیسپورت با سایر انواع برند های بوتاکس است.

بوتاکس مصپورت:

بوتاکس مصپورت نیز از دیگر برند های محبوب بوتاکس در ایران است که کارایی زیادی دارد و عوارض ناشی از این نوع بوتاکس بسیار کم است. استفاده از این نوع بوتاکس توسط متخصصان بسیار توصیه می شود و از نظر کیفیت آن را می توان با سایر برند های بوتاکس در سراسر جهان برابر دانست.

بوتاکس مصپورت از نظر کارایی به بوتاکس دیسپورت شبیه است و از ماندگاری طولانی مدتی برای رفع چین و چروک ها برخوردار است.

استفاده از بوتاکس مصپورت برای انجام تزریقات قسمت های تحتانی صورت مانند: پیشانی، ابرو و چشم مناسب تر است و از آنجایی که این برند در داخل کشور تولید می شود، قیمت آن در مقایسه با سایر برند ها بسیار مناسب تر است و برندی مقرون به صرفه و مناسب است.

تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت:

کشور سازنده:

 تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت در ترکیبات سازنده انها نیست و همچنین این دو برند در نحوه عملکرد با هم هیچ تفاوتی ندارند. از مهم ترین تفاوت های موجود در بین دو برند دیسپورت و مصپورت، تفاوت در کشور های سازنده انها است زیرا بوتاکس دیسپورت توسط کشور های انگلیس و چین ساخته می شوند در حالی که برند مصپورت در داخل کشور تولید می گردد و هیچ گونه نمونه خارجی ندارد.

تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت- سرعت عملکرد:

از دیگر تفاوت های موجود در میان این دو برند می توان به سرعت عملکرد و میزان درد ناشی از آن اشاره کرد. این دو برند در سرعت عملکرد و تاثیر گذاری بر روی عضله با هم تفاوت دارند.

مدت زمان مورد نیاز برای بروز عملکرد بوتاکس دیسپورت یک روز است در حالی که بوتاکس مصپورت برای تاثیر گذاری بر روی عضله به مدت 3 الی 10 روز زمان نیاز دارد.

تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت – محل تزریق:

این دو برند در محل تزریق نیز با هم متفاوت هستند به صورتی که بوتاکس دیسپورت باید در پیشانی، میان ابرو ها و کنار چشم تزریق شوند در حالی که بوتاکس مصپورت برای از بین بردن تمامی چین و چروک های موجود بر روی صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض بعد از تزریق:

اگر چه برند بوتاکس دیسپورت و مصپورت از کم عارضه ترین برند ها هستند، اما استفاده از آنها ممکن است که باعث بروز سردرد و سرگیجه شود. به عبارت دیگر از آنجایی که بوتاکس دیسپورت در خطوط اخم و چین  های پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد از عوارضی از قبیل: سر درد، گلو درد، تورم، درد در محل تزریق و عفونت های تنفسی برخوردار است و بوتاکس مصپورت نیز با علائم و عوارضی مانند: سرگیجه، افتادگی پلک ها، ضعف عضلانی و مشکل در تنفس و … همراه است.

مقدار مورد نیاز تزریق:

علاوه بر موارد ذکر شده در قسمت فوق، برد دیسپورت و مصپورت در مقدار مورد نیاز تزریق نیز با هم تفاوت دارند. برای استفاده از بوتاکس دیسپورت باید دوز بالاتری تزریق شود و بوتاکس مصپورت به تزریق دوز کمتری نیاز دارد.

به عبارت دیگر هر چند که میزان دوز تزریق به عمق چین و چروک ها نیز وابسته است اما در صورتی که از این برند های بوتاکس برای از بین بردن عمق معینی از چین و چروک استفاده شود،  دوز مورد نیاز برای برند دیسپورت کمتر از مصپورت است.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار