• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بهترین زمان تمدید بوتاکس

بهترین زمان تمدید بوتاکس چه موقعی است؟ آیا باید برای تمدید بوتاکس اقدام کرد؟

مزایای تمدید به موقع بوتاکس چیست؟ تمدید بوتاکس در طولانی مدت و کوتاه مدت چگونه است؟

بهترین زمان تمدید بوتاکس – همان طور که می دانید بوتاکس یکی از روش های جوان سازی پوست است که امروزه تعداد بیشماری از آقایان و بانوان برای انجام آن اقدام می کنند. همچنین مسلما همه شما می دانید که بوتاکس یک تکنیک دائمی نیست و نتیجه آن پس از گذشت مدت زمانی از بین می رود و به تمدید نیاز دارد.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که این مطلب را برای شما عزیزان آماده کنیم تا با بهترین زمان تمدید بوتاکس آشنا شوید.

برای خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

ماندگاری بوتاکس چه قدر است؟

بوتاکس بر اساس نوع و برند آن دارای ماندگاری متفاوتی است و برخی از انواع بوتاکس به میزان 2 الی 4 ماه ماندگاری و دوام دارد، در حالی که انواع دیگر بوتاکس به میزان 6 ماه الی یک سال دوام و ماندگاری دارند که البته با رعایت مسائل متفاوتی می توان میزان دوام و ماندگاری بوتاکس را افزایش داد و یکی از این راهکار ها که باعث افزایش دوام و ماندگاری بوتاکس می شود، تمدید به موقع بوتاکس است.

علت اهمیت تمدید بوتاکس چیست؟

تمدید بوتاکس به صورت کلی باعث می شود تا توانایی ماهیچه مورد نظر به مرور زمان کاهش پیدا کند و به این شکل دوام و ماندگاری بوتاکس تزریق شده افزایش یابد. در این میان اگر فواصل تزریق بوتاکس کوتاه باشد، ممکن است که بوتاکس بر روی ماهیچه تاثیری نگذارد ولی اگر فواصل تزریق بوتاکس و تمدید آن طولانی باشد نیز در مدت موجود در میان تزریق اول و تزریق دوم، ممکن است که چین و چروک هایی به صورت مجدد ایجاد شوند و تاثیرات بوتاکس در ناحیه مورد نظر کاهش پیدا کند.

بهترین زمان تمدید بوتاکس:

برای تزریق و تمدید بوتاکس باید این کار را در زمان مناسب خود انجام داد. به عبارت دیگر اگر تمدید بوتاکس در زمان مناسب آن انجام نشود، نتیجه مناسبی را نمی گذارد و ممکن است که بی ثمر واقع شود.

تمدید بوتاکس از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حتما در زمان مشخص شده در خصوص آن برای انجام این کار اقدام شود که معمولا زمان مناسب برای تمدید بوتاکس توسط پزشک معالج مطرح می شود.

به صورت کلی تمدید بوتاکس باید حداقل دو مرتبه پس از اولین تزریق انجام شود تا نتیجه و تاثیرگذاری خوبی داشته باشد و در صورتی که از انواع با کیفیت بوتاکس استفاده شود که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد، بهترین زمان تمدید بوتاکس در این خصوص، در حدود 4 الی 7 ماه بعد از گذشت اولین روز از تزریق بوتاکس می باشد.

البته باید بگوییم که این مساله و بهترین زمان تمدید بوتاکس بر اساس نوع پوست هر شخصی و با توجه به نقاطی که بوتاکس در آنها تزریق شده است، ممکن است که متفاوت باشد.

بهترین زمان تمدید بوتاکس – مزایای تمدید به موقع بوتاکس چیست؟

در صورتی که برای تمدید بوتاکس، بهترین زمان تمدید بوتاکس را در نظر بگیرید، از مزایای ذکر شده در قسمت زیر بهره مند می شوید:

  • افزایش مدت دوام و ماندگاری بوتاکس
  • کمک به دوام بوتاکس در طولانی مدت
  • دریافت نتیجه موفقیت آمیزتر
  • جلوگیری از بروز چین و چروک ها به صورت مجدد
  • دریافت تاثیرات بیشتر از تزریق بوتاکس

چند بار در سال می توان به تمدید بوتاکس پرداخت؟

در خصوص این مساله باید اشاره کنیم که خوشبختانه تعداد دفعات تمدید بوتاکس در طول سال هیچ محدودیتی ندارد و مشکلی را ایجاد نمی کند. اما با این وجود بهتر است که برای تزریق بوتاکس به فواصل زمانی مناسب برای انجام این کار توجه شود و با مشورت پزشک معالج تزریقات و تمدیدات بوتاکس را در زمان های مناسب برای آن انجام داد.

به عبارت دیگر برای تمدید بوتاکس تنها موضوع مهمی که باید به آن توجه شود، زمان بندی مناسب برای تمدید بوتاکس است و تعداد دفعات تکرار و تمدید بوتاکس  حتی اگر از دو بار در سال هم بیشتر شوند، هیچ مشکلی را برای شخص ایجاد نمی کند.

سخن پایانی:

دوستان و هموطنان عزیز چنانچه تزریق بوتاکس انجام داده اید و قصد تمدید آن را دارید، با توجه به مطالبی که در خصوص تمدید بوتاکس مطرح کردیم، حتما از پزشک معالج خود در رابطه با بهترین زمان تمدید بوتاکس مشورت بگیرید زیرا ممکن است شرایط پوستی شما به گونه ای باشد که بهترین زمان تمدید بوتاکس برایتان با آنچه ما در این مطلب ذکر کردیم، تفاوت داشته باشد.

از این رو بهترین راهنمایی را می توانید از پزشک معالج خود دریافت کنید. 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار