• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

قیمت انواع خدمات پوست

قیمت انواع خدمات پوست در ایران چه قدر است؟ آیا می خواهید از هزینه مورد نیاز برای انجام خدمات پوستی مطلع شوید؟

قیمت انواع خدمات پوست – همان طور که می دانید خدمات پوستی در انواع مختلفی انجام می شوند و دارای تنوع زیادی هستند که مسلما با این وجود هزینه موردنیاز برای انجام هر یک از این خدمات نیز متفاوت می باشد.

نحوه محاسبه قیمت انواع خدمات پوست:

خدماتی که درخصوص زیبایی و سلامت پوست انجام می شوند بسیار گسترده هستند و مهم ترین این خدمات به همراه قیمت آنها از قبیل زیر می باشند:

لیزر پوست برای رفع لک:

لیزری که برای رفع لکه های پوستی انجام می شود، بستگی به وسعت لکه های مورد نظر محاسبه می شود و هر چه تعداد لکه های پوستی و یا خال هایی که باید لیزر شوند، بیشتر باشد هزینه لیزر نیز افزایش پیدا می کند.

هزینه لیزر لکه های پوستی مشخص نیست و بر اساس کلینیک های متفاوت نرخ های متفاوتی دارد.

لیزر برای رفع موهای زائد:

لیزری که برای رفع موهای زائد انجام می شود، نیز بر اساس قسمت های مختلف بدن محاسبه می گردد. به عنوان مثال: هزینه مورد نظر برای لیزر ساق پا، با هزینه لیزر زیر بغل متفاوت است.

محدوده قیمت لیزر موهای زائد تقریبا در حدود 80 هزار تومان به بالا است که هر چه بخش های بیشتری از بدن را بخواهید لیزر کنید مسلما هزینه آن نیز بیشتر می شود. اما معمولا هزینه لیزر کل بدن در حدود 400 الی 500 هزار تومان خواهد شد.

قیمت انواع خدمات پوست – میکرونیدلینگ:

هزینه مورد نیاز برای انجام میکرونیدلینگ در کلینیک های مختلف در حدود 500 هزار تومان است و هر شخصی هر مشکل پوستی که داشته باشد در قیمت و هزینه تاثیری نخواهد داشت.

اما آرایشگاه ها نیز ممکن است که میکرونیدلینگ را برای افراد با هزینه پایین تری انجام دهند. با این وجود توصیه ما به شما عزیزان این است که برای دریافت این خدمات پوست به جای مراجعه به آرایشگاه ها به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید و این خدمات را از پزشکان متخصص در این زمینه دریافت نمایید.

قیمت انواع خدمات پوست – میکرودرم آبریژن:

میکرودرم نیز یکی دیگر از خدمات پوستی است که هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود و نحوه محاسبه این هزینه در کلینیک های مختلف شاید متفاوت باشد. اما معمولا هزینه مورد نیاز برای انجام میکرودرم در حدود 200 هزار تومان است.

پاکسازی پوست و هیدرودرم و مزوتراپی:

خدمات پاکسازی پوست و هیدرودرم و مزوتراپی دارای نرخ مشخصی نیستند و هزینه مربوط به این امور وابسته به مرکزی که این امور را برای اشخاص انجام می دهد، می باشد. از این رو هر مرکزی نرخ تصویب شده توسط کلینیک خود را دارد.

قیمت انواع خدمات پوست – پلاسما جت:

پلاسما جت نیز از جمله امور زیبایی است که هزینه آن بر اساس ناحیه ای که عمل پلاسما جت برای آن انجام می شود، تعیین می گردد. به عنوان مثال: انجام پلاسما جت برای پلک ها هزینه متفاوتی در مقایسه با پلاسما جت برای زیر گلو دارد.

پلاسما فرکشنال:

هزینه مورد نیاز برای انجام پلاسما فرکشنال از محدوده 250 هزار تومان الی یک میلیون و 800 هزار تومان متفاوت است و بستگی به نوع شیوه ای که پلاسما فرکشنال انجام می شود، دارد.

تزریق ژل و بوتاکس:

در تزریق ژل و بوتاکس نیز برند ژل تزریق شده برای شخص در هزینه بسیار تاثیر گذار است و هزینه مورد نیاز برای انجام آن بر حسب هر یک سی سی محاسبه می گردد. در نتیجه قسمت هایی از صورت که حجم بیشتری ژل و یا بوتاکس نیاز داشته باشد، هزینه بیشتری را خواهد داشت.

به صورت کلی هزینه هر یک سی سی ژل و یا بوتاکس در حدود 800 هزار تومان است.

لیفت چشم، ابرو، پیشانی و یا کل صورت:

عملیات مربوط به لیفت قسمت های مختلف صورت و یا بدن از آنجایی که به بیهوشی کامل نیاز دارند، در گروه خدمات پوستی گران قیمت هستند و از هزینه های متفاوتی برخوردار می باشند.

سخن اخر:

دوستان عزیز در انتهای این مطلب باید بگوییم که برای اینکه با انواع خدمات پوستی ذکر شده در قسمت های فوق آشنا شوید و از شیوه انجام آنها اطلاع یابید، می توانید مقالات دیگر ما را نیز در این وب سایت مطالعه کنید تا با این خدمات پوستی آشنا شوید  و اطلاعات مناسب در خصوص آنها را به دست آورید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار