• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

قیمت تزریق ژل بوتاکس

آیا می خواهید بدانید که قیمت تزریق ژل بوتاکس چه قدر است؟ آیا برای انجام بوتاکس نیاز دارید که حتما از قیمت تزریق ژل بوتاکس اطلاع پیدا کنید؟

قیمت تزریق ژل بوتاکس – بوتاکس یکی از شیوه های بازسازی و جوان سازی پوست است که علاوه بر کمک به زیبایی از آن می توان برای درمان میگرن و … نیز استفاده کرد. امروزه استفاده از این تکنیک بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است زیرا برای انجام آن نیاز به بیهوشی کامل نیست و با هزینه بسیار کم و در حدود 20 دقیقه زمان قابل انجام است.

کسب اطلاع و آگاهی از هزینه تزریق بوتاکس برای افراد مساله بسیار مهمی است. به همین دلیل برای اینکه به شما عزیزان در خصوص تزریق بوتاکس کمک شود، ما تصمیم گرفتیم که این مطلب را برایتان آماده کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پوست از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

قیمت تزریق ژل بوتاکس چه قدر است؟

نحوه محاسبه تزریق بوتاکس بر اساس هر یک سی سی ماده بوتاکس تزریق شده است. با این وجود هر چه میزان بیشتری بوتاکس به ناحیه مورد نظر تزریق شود، هزینه تزریق بوتاکس نیز بیشتر خواهد شد.

معمولا قیمت تزریق ژل بوتاکس بر اساس هر یک سی سی به میزان 800 هزار تومان محاسبه می شود اما این قیمت بر اساس عوامل مختلفی ممکن است که کمتر و یا بیشتر شود. برخی از این عوامل عبارتند از:

میزان تزریق ماده بوتاکس برای هر شخص:

تزریق ماده بوتاکس برای هر شخصی متفاوت است زیرا عمق چین و چروک ها در افراد با هم تفاوت دارند و از این رو برای هر کسی باید به میزان مورد نیاز بوتاکس تزریق شود. در نتیجه میزان تزریق بوتاکس برای هر شخصی را می توان از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تزریق ژل بوتاکس در نظر گرفت.

قیمت تزریق ژل بوتاکس -دستمزد پزشک:

پزشکانی که کار تزریق ژل بوتاکس انجام می دهند، دارای دستمزد های متفاوتی هستند و میزان تجربه و مهارت آنها در دستمزدشان تاثیر می گذارد و از این رو مهارت پزشکان در این زمینه در قیمت تزریق بوتاکس تاثیر می گذارد.

در این رابطه بهره گرفتن از تجربه و مهارت پزشکان کار بلد مساله بسیار مهمی است زیرا تزریق بوتاکس از جمله امور زیبایی است که به مهارت زیادی نیاز دارد تا از بروز خطرات جلوگیری به عمل آید.

هزینه مربوط به کلینیک مورد نظر:

امروزه تعداد کلینیک های زیبایی در سطح شهر بسیار زیاد است و کلینیک ها امکانات مختلفی را در اختیار بیماران قرار می دهند. از این رو هر چه امکانات کلینیک بیشتر باشد و از تجهیزات پیشرفته تری برای تزریق بوتاکس استفاده کند، قیمت بوتاکس نیز در آن کلینیک بیشتر خواهد شد.

در این خصوص پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای تزریق بوتاکس به کلینیک های معتبر مراجعه کنید که از مواد با کیفیت برای شما استفاده کنند و کیفیت ارائه خدمات در آنها رضایت بخش باشد.

برند بوتاکس استفاده شده و کشور سازنده آن:

همان طور که می دانید ماده بوتاکس توسط کشور های مختلفی تولید می شود و انواع بوتاکس های که توسط کشور های انگلیس، کره و آلمان ساخته می شوند از کیفیت بهتری برخوردار هستند و از این رو هزینه مورد نیاز برای آنها بیش از برند بوتاکس های دیگر است.

در حالی که انواع برند بوتاکس های ایرانی و چینی از ارزان قیمت ترین بوتاکس های تولید شده هستند و استفاده از آنها هزینه کمتری دارد.

نرخ روز دلار:

از آنجایی که ماده بوتاکس باید از کشور های دیگر به ایران وارد شود، معمولا نرخ روز دلار در  تزریق بوتاکس تاثیر گذار خواهد بود زیرا هر چه هزینه بیشتری برای تهیه ماده بوتاکس مورد نیاز باشد، هزینه بیشتری نیز باید توسط بیمار پرداخت گردد.

آیا قیمت تزریق ژل بوتاکس در شهرهای مختلف، متفاوت است؟

در رابطه با این موضوع باید ذکر شود که هزینه مورد نیاز برای تزریق ژل بوتاکس ممکن است که در شهرهای مختلف به صورت متفاوت باشد. زیرا این امکان وجود دارد که امکانات و تجهیزات به کار برده شده در شهر های مختلف با هم تفاوت داشته باشند و در این صورت امکان بالا و یا پایین شدن هزینه وجود خواهد داشت.

سخن آخر:

دوستان عزیز امیدواریم که مطالبی که همکاران ما در خصوص قیمت تزریق ژل بوتاکس برای شما عزیزان تهیه کرده اند، برای شما مفید واقع شده باشد و پاسخ سوالات خود را با مطالعه آن دریافت کرده باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار