• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی چه قدر است؟ آیا هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس دائمی زیاد است؟ چگونه می توان هزینه تزریق بوتاکس دائمی را محاسبه کرد؟ عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه تزریق بوتاکس دائمی چیست؟

همان طور که می دانید منظور از بوتاکس یک سهم بی خطر به نام بوتولینوم است که این سم زمانی که به عضله های مورد نظر تزریق می شود، باعث پدید آمدن فلج موقت در آن عضله می گردد و به این شکل چین و چروک های ایجاد شده در عضله مورد نظر را از بین می برد.

البته از بوتاکس علاوه بر رفع کردن چین و چروک های صورت، برای حجم دادن به بخش های مختلف صورت نیز استفاده می شود.

امروزه زیبایی، در هر زمینه ای بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است. لذا مراقبت و بازسازی آن در اولویت قرار دارد. بوتاکس دائمی و زیبایی صورت نیز از این گستره مجزا نیست.

در نتیجه برای از بین بردن چین و چروک های صورت، سمی به نام بوتولینوم استیک را به نواحی مورد نظر تزریق کرده و موجب فلج شدن نواحی مذکور، و از بین بردن چین و چروک ها می‌شوند.

به صورت کلی بوتاکس یک راهکار دائمی برای درمان چین و چروک ها و از بین بردن خطوط ایجاد شده بر روی پوست نیست، اما با تزریق مکرر این ماده به صورت می توان تاثیر گذاری و دوام آن را بیشتر کرد به گونه ای که بتوان آن را در قالب یک راهکار دائمی در نظر گرفت.

با این وجود هر چه فواصل تزریق مجدد بوتاکس کوتاه تر باشد و از ماده بوتاکس با کیفیت تری استفاده گردد، هزینه تزریق بوتاکس دائمی افزایش پیدا می کند اما از طرف مقابل به این شکل می توان از بوتاکس دائمی بهره برد و ماندگاری بوتاکس را افزایش داد.

حال با این وجود در بطن این مقاله می خواهیم به بررسی هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی بپردازیم.

 

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی

 

بوتاکس دائمی چیست؟

پیری و کهولت سن، قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و عوامل وراثتی، به مرور باعث کاهش میزان تولید کلاژن پوست شده و درنتیجه، شاهد نمایان شدن چین و چروک های زیادی، بر روی پوست هستیم. روش های جوان سازی بسیاری، برای رفع پیری و کاهش چین و چروک ها وجود دارد.

یکی از این روش ها بوتاکس دائمی صورت است. همان طور که در بالا اشاره کردیم؛ در بوتاکس دائمی با فلج کردن نواحی مختلف صورت، موجب کم شدن انقباضات و در نتیجه از بین رفتن چین و چروکها می‌شویم. این کار را توسط سم بوتولینوم و تزریق آن به صورت انجام خواهیم داد.

تزریق این سم به گونه ای است که هیچ خطر و آسیبی، به سایر بافت ها نرسد و فقط همان نواحی که چین و چروک دارد، دستخوش تغییرات قرار گیرد. در بوتاکس دائمی، به هیچ گونه مواد و تزریقات بی حسی موضعی و کامل نیاز نخواهد بود و این روش درمانی، بدون درد و عوارض جانبی صورت خواهد گرفت.

 

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی:

هزینه و قیمت بوتاکس به صورت کلی بر اساس هر یک سی سی واحد تزریق شده برای افراد محاسبه می شود و با این وجود هر چه میزان تزریق ماده بوتاکس برای افراد بیشتر باشد، هزینه مورد نیاز نیز افزایش پیدا می کند.

در سال 1400 هزینه تزریق بوتاکس بر حسب سی سی، به میزان 850 هزار تومان است اما وضعیت افراد با هم متفاوت است و عمق چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست نیز با هم تفاوت دارند. به همین دلیل برای محاسبه هزینه بوتاکس برای هر شخصی باید عوامل تاثیر گذار در قیمت در نظر گرفته شوند و با بررسی های لازم این هزینه را تعیین کرد.

عوامل تاثیر گذار در هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی

بوتاکس موجود در بازار، در انواع ایرانی و خارجی قابل ارائه است.  هر نوع آن، قیمت و هزینه مخصوص به خود را دارد. فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت بوتاکس دائمی، هر ساله تغییر خواهند کرد. ولی از جمله عوامل مؤثر و ثابت در تعیین قیمت:

میزان دوام و ماندگاری بوتاکس

از مهم ترین مسائل در خصوص هزینه (قیمت) بوتاکس ، میزان ماندگاری و دوام بوتاکس تزریق شده برای هر فرد است زیرا ماده بوتاکس در انواع مختلف و برند های مختلف دارای میزان ماندگاری متفاوتی هستند و برخی از ماندگاری بیشتر و برخی از ماندگاری کمتری برخوردار هستند.

 

برند و کشور سازنده ماده بوتاکس

بوتاکس توسط کشور های مختلف و با برند های متفاوتی تولید می شود که ماده بوتاکس استفاده شده برای هر شخص بر اساس کشور سازنده و برند در قیمت بوتاکس تاثیر خواهد گذاشت.

 

میزان تزریق بوتاکس برای هر فرد

برای هر شخصی متناسب با عمق چین و چروک ها از میزان مختلفی ماده بوتاکس برای تزریق استفاده می شود که در نتیجه این موضوع را می توان در قیمت تزریق بوتاکس موثر دانست.

مهم ترین عامل در تعیین هزینه بوتاکس مقدار محلول مصرفی است, که به صورت افراد تزریق می‌شود. هرچه میزان چین و چروک ها و خطوط ایجاد شده بر روی پوست، عمیق تر باشد، میزان محلول مصرفی بیشتر و در نتیجه هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

طبیعتا سن افراد نیز حائز اهمیت است. زیرا هرچه افراد مسن تر باشند، تعداد خطوط چین و چروک ها بیشتر و عمیق تر می‌شود. ازاین رو برای براورد هزینه های احتمالی می توانید با پزشک متخصص مشورت کرده و از مقدار محلول مورد نیاز برای بوتاکس مطلع شوید.

 

محل تزریق بوتاکس

بخشی از صورت که شخص می خواهد در آن قسمت تزریق بوتاکس انجام دهد نیز بر روی هزینه موثر است.

میزان تخصص و مهارت پزشکی که تزریق بوتاکس را برای افراد انجام میدهد:

پزشکان از تخصص و تجربه متفاوتی نسبت به هم برخوردار هستند و هر چه پزشک با تجربه تر و متخصص باشد، دستمزد او بیشتر خواهد بود.

این که بوتاکس بر روی کدام قسمت از پوست صورت انجام شود نیز در تعیین قیمت دخیل خواهد بود همان طورکه می دانید با بیشتر شدن ناحیه بوتاکس هزینه آن نیز افزایش خواهد یافت.

 

شهر و استان محل تزریق

معمولا قیمت بوتاکس در شهر ها و استان های مختلف با هم متفاوت است و در شهر های بزرگ معمولا هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس بیشتر از سایر شهر ها است زیرا شهر های بزرگ و کلان شهر ها از تجهیزات پیشرفته تری برای تزریق بوتاکس استفاده می کنند و کیفیت انجام کار آنها بالاتر است.

 

سال تزریق بوتاکس

 

سال تزریق بوتاکس

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی تزریق بوتاکس دائمی، سال تزریق است. زیرا با در نظر گرفتن میزان تورم در جامعه هزینه تزریق بوتاکس در هر سال جدید افزایش پیدا می کند.

به عنوان مثال: هزینه بوتاکس در سال 1400 بیشتر از سال 1399 است.

 

کلینیک زیبایی مورد نظر

کلینیک ها نیز از بیماران هزینه های متفاوتی در خصوص ارائه خدمات زیبایی و تزریق بوتاکس دائمی دریافت می کنند که این موضوع را نیز باید در هزینه تزریق بوتاکس موثر دانست.

 

پرداخت هزینه پزشک مربوطه و کلینیک مورد نظر

علاوه بر مواد مورد نیاز، برای انجام بوتاکس دائمی، دستمزد پزشک متخصص و هزینه های ناشی از کلینیک مربوطه نیز متفاوت خواهد . زیرا هر کلینیک از ابزار و تجهیزات مخصوص به خود استفاده کرده و خدمات متفاوتی را ارائه می کند.

کلینیک های معتبر میزان هزینه دریافتی بیشتری نسبت به کلینیک های تازه تاسیس و معمولی دارند لازم به ذکر است که میزان تجربه پزشک مربوطه نیز باعث افزایش دستمزد دریافتی وی خواهد شد.( توجه داشته باشید که هیچ گاه بدون تحقیق و کسب اطلاعات کافی، اقدام به انجام بوتاکس نکنید.

به قول معروف: هیچ گرانی بی حکمت نیست. لذا سلامت خود را برای پرداخت مبلغ ناچیز به خطر نیندازید. شما می توانید با مراجعه به سایت مدرن کلینیک، علاوه بر استفاده از خدمات و امکانات بروز و عالی، پاسخ تمامی پرسش های خود را در زمینه انجام بوتاکس دائمی، به دست آورید. )

 

انجام بوتاکس در چند جلسه

گاهی طبق تشخیص پزشک متخصص، برای انجام بوتاکس در قسمت های مورد نظر، نیازمند تزریق سم مذکور، در چند جلسه متوالی خواهید بود. بنابراین تعداد جلسات تزریق و درمان برای جواب دهی بهتر، میزان هزینه را تغییر‌ خواهد داد.

 

نتیجه گیری

بعد از انجام بوتاکس، تأثیرات آن را بلافاصله مشاهده نخواهید کرد. با گذشت حداکثر دو هفته، از زمان انجام تزریق، شما شاهد ایجاد تغییرات و تأثیرات بوتاکس بر زیبایی خود خواهید بود. البته میزان تغییر در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

توجه داشته باشید کسانی که بیماریهای عصبی_عضلانی دارند و یا داروهای ضد انعقاد خون مصرف می کنند، همچنین بانوهای باردار و شیرده نیز، برای انجام بوتاکس حتما باید با پزشک متخصص مشورت کنند. بوتاکس دائمی، علاوه بر زیبا سازی شما، یک روش درمانی نیز محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به سایت مدرن کلینیک مراجعه کنید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۴ از ۵
از مجموع ۷ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار