• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی چه قدر است؟ آیا هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس دائمی زیاد است؟ چگونه می توان هزینه تزریق بوتاکس دائمی را محاسبه کرد؟ عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه تزریق بوتاکس دائمی چیست؟

همان طور که می دانید منظور از بوتاکس یک سهم بی خطر به نام بوتولینوم است که این سم زمانی که به عضله های مورد نظر تزریق می شود، باعث پدید آمدن فلج موقت در آن عضله می گردد و به این شکل چین و چروک های ایجاد شده در عضله مورد نظر را از بین می برد.

البته از بوتاکس علاوه بر رفع کردن چین و چروک های صورت، برای حجم دادن به بخش های مختلف صورت نیز استفاده می شود.

به صورت کلی بوتاکس یک راهکار دائمی برای درمان چین و چروک ها و از بین بردن خطوط ایجاد شده بر روی پوست نیست، اما با تزریق مکرر این ماده به صورت می توان تاثیر گذاری و دوام آن را بیشتر کرد به گونه ای که بتوان آن را در قالب یک راهکار دائمی در نظر گرفت.

با این وجود هر چه فواصل تزریق مجدد بوتاکس کوتاه تر باشد و از ماده بوتاکس با کیفیت تری استفاده گردد، هزینه تزریق بوتاکس دائمی افزایش پیدا می کند اما از طرف مقابل به این شکل می توان از بوتاکس دائمی بهره برد و ماندگاری بوتاکس را افزایش داد.

حال با این وجود در بطن این مقاله می خواهیم به بررسی هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی بپردازیم.

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی:

هزینه و قیمت بوتاکس به صورت کلی بر اساس هر یک سی سی واحد تزریق شده برای افراد محاسبه می شود و با این وجود هر چه میزان تزریق ماده بوتاکس برای افراد بیشتر باشد، هزینه مورد نیاز نیز افزایش پیدا می کند.

در سال 1400 هزینه تزریق بوتاکس بر حسب سی سی، به میزان 850 هزار تومان است اما وضعیت افراد با هم متفاوت است و عمق چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست نیز با هم تفاوت دارند. به همین دلیل برای محاسبه هزینه بوتاکس برای هر شخصی باید عوامل تاثیر گذار در قیمت در نظر گرفته شوند و با بررسی های لازم این هزینه را تعیین کرد.

عوامل تاثیر گذار در هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی:

میزان دوام و ماندگاری بوتاکس:

از مهم ترین مسائل در خصوص هزینه (قیمت) بوتاکس ، میزان ماندگاری و دوام بوتاکس تزریق شده برای هر فرد است زیرا ماده بوتاکس در انواع مختلف و برند های مختلف دارای میزان ماندگاری متفاوتی هستند و برخی از ماندگاری بیشتر و برخی از ماندگاری کمتری برخوردار هستند.

برند و کشور سازنده ماده بوتاکس:

بوتاکس توسط کشور های مختلف و با برند های متفاوتی تولید می شود که ماده بوتاکس استفاده شده برای هر شخص بر اساس کشور سازنده و برند در قیمت بوتاکس تاثیر خواهد گذاشت.

میزان تزریق بوتاکس برای هر فرد:

برای هر شخصی متناسب با عمق چین و چروک ها از میزان مختلفی ماده بوتاکس برای تزریق استفاده می شود که در نتیجه این موضوع را می توان در قیمت تزریق بوتاکس موثر دانست.

محل تزریق بوتاکس:

بخشی از صورت که شخص می خواهد در آن قسمت تزریق بوتاکس انجام دهد نیز بر روی هزینه موثر است.

میزان تخصص و مهارت پزشکی که تزریق بوتاکس را برای افراد انجام میدهد:

پزشکان از تخصص و تجربه متفاوتی نسبت به هم برخوردار هستند و هر چه پزشک با تجربه تر و متخصص باشد، دستمزد او بیشتر خواهد بود.

شهر و استان محل تزریق:

معمولا قیمت بوتاکس در شهر ها و استان های مختلف با هم متفاوت است و در شهر های بزرگ معمولا هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس بیشتر از سایر شهر ها است زیرا شهر های بزرگ و کلان شهر ها از تجهیزات پیشرفته تری برای تزریق بوتاکس استفاده می کنند و کیفیت انجام کار آنها بالاتر است.

سال تزریق بوتاکس

سال تزریق بوتاکس:

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی تزریق بوتاکس دائمی، سال تزریق است. زیرا با در نظر گرفتن میزان تورم در جامعه هزینه تزریق بوتاکس در هر سال جدید افزایش پیدا می کند.

به عنوان مثال: هزینه بوتاکس در سال 1400 بیشتر از سال 1399 است.

کلینیک زیبایی مورد نظر:

کلینیک ها نیز از بیماران هزینه های متفاوتی در خصوص ارائه خدمات زیبایی و تزریق بوتاکس دائمی دریافت می کنند که این موضوع را نیز باید در هزینه تزریق بوتاکس موثر دانست.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)

شش سر

راهکارهای تضمینی درمان شپش موی سر

شپش سر حشره ریزی است که از خون پوست سر انسان تغذیه می کند. شپش سر اغلب کودکان را مبتلا می کند. حشرات معمولاً از طریق انتقال مستقیم از موهای یک نفر به موی شخص دیگر پخش می شوند. داشتن شپش نشانه ای از بهداشت ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار