• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

آمپول مزوتراپی چیست؟

آمپول مزوتراپی چیست؟ از آمپول مزوتراپی چگونه استفاده می شود؟

مسلما آن دسته از افرادی که به زیبایی و سلامتی خود اهمیت می دهند، با این روش آشنا هستند. زیرا مزوتراپی تکنیکی است که برای شاداب شدن پوست و مو و تقویت آنها انجام می شود.

از انجایی که این تکنیک مزیت های زیادی دارد و با صرف هزینه بسیار کمی انجام می شود، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای استفاده از تکنیک های تهاجمی از روش های غیر تهاجمی مانند مزوتراپی برای زیبایی و سلامتی خود استفاده نمایند.

در رابطه با تکنیک مزوتراپی لازم به ذکر است که این تکنیک را هم آقایان می توانند استفاده کنند و هم بانوان. پس با این وجود هیچ گونه محدودیت جنسی در خصوص مزوتراپی وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پوست از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

آمپول مزوتراپی چیست؟

برای انجام هر یک از راهکارهای درمانی معمولا از وسایل و تجهیزات مخصوصی استفاده می شود و برای انجام مزوتراپی نیز باید از تجهیزات مربوط به این کار استفاده گردد که این تجهیزات مواد تزریقی و آمپول هستند که تزریق دارو های مناسب توسط این روش به قسمت مورد نظر انجام می شود.

آمپول مزوتراپی به صورت کلی همان آمپول هایی است که در امور دیگر نیز استفاده می شود، اما مواد به کار رفته در این آمپول با امور دیگر تفاوت دارد و برای هر نوع مزوتراپی، از مواد مناسب برای آن هدف استفاده می شود.

به عنوان مثال: اگر مزوتراپی برای پوست باشد، مواد آمپول، به گونه ای هستند که برای تقویت پوست مناسب باشند و اگر مزوتراپی برای مو انجام شود، مواد آن به گونه ای باید باشد که برای مو مناسب باشد.

انواع آمپول مزوتراپی چیست؟

 در خصوص کاربرد های مختلفی استفاده می شوند و انواع آن عبارتند از:

  • آمپول  صورت
  • آمپول  مو
  • آمپول  لاغری

آمپول مزوتراپی چه کاربردی دارد؟

از آمپول برای تزریق مواد مورد نیاز در خصوص تقویت مو و پوست و یا برای تزریق مواد مورد نیاز برای لاغری شکم و … استفاده می گردد. بدون استفاده از این آمپول نمی توان مواد مورد نیاز برای مزوتراپی را به مناطق مورد نظر وارد کرد.

نحوه استفاده از مزوتراپی چگونه است؟

برای استفاده از آمپول  ابتدا باید موارد مورد نیاز را در داخل آن به میزان تعیین شده وارد کرد و سپس تزریق را انجام داد. در صورتی که هدف از این کار تقویت پوست صورت باشد، آمپول را بر روی پوست صورت تزریق می کنند و اگر هدف از این روش تقویت مو باشد، آمپول را در کف سر تزریق می کنند که پیش از تزریق آمپول در این خصوص ابتدا به سر شخص بخور می دهند تا کف سر نرم بشود و تزریق راحت تر انجام گردد.

همچنین اگر تزریق آمپول در خصوص لاغری شکم باشد این آمپول را در شکم تزریق می نمایند.

نتیجه تزریق آمپول چگونه است؟

تزریق هایی که توسط روش مزوتراپی در قسمت های مختلف بدن انجام می شوند تقریبا در حدود 90 درصد تاثیر گذار هستند و به عبارت دیگر به میزان 90 درصد می توانند مشکلات را برطرف کنند و به درمان مشکلات افراد بپردازند.

در نتیجه تزریق مواد مورد نیاز توسط این آمپول راهکار بسیار مناسب و تاثیر گذاری است که نتیجه حاصل از آن نیز موفقیت آمیز می باشد.

قیمت آمپول مزوتراپی چه قدر است؟

آمپول از قیمت و هزینه زیادی برخوردار نیست و به راحتی می توان هزینه موردنیاز برای آن را پرداخت کرد. اما موادی که برای انجام مزوتراپی باید در آمپول ریخته شوند و به قسمت های مختلف بدن تزریق شوند، ممکن است که هزینه بالاتری در مقایسه با آمپول داشته باشند.

به صورت کلی قیمت این آمپول بستگی به تعداد جلساتی دارد که باید برای شخص انجام شود. در این صورت هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش پیدا می کند.

سخن آخر:

پس با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب می توان نتیجه گیری کرد که آمپول یکی از تجهیزات مورد نیاز برای تکنیک مزوتراپی است و باید در هر کدام از انواع مزوتراپی از این روش استفاده شود.

دوستان عزیز چنانچه قصد دارید مزوتراپی صورت، مو و یا مزوتراپی لاغر انجام دهید، می توانید به کلینیک زیبایی مدرن مراجعه کنید و از تخصص و مهارت همکاران ما در این مجموعه بهره مند شوید.

 

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار