• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

قیمت هر جلسه مزونیدلینگ

مزونیدلینگ چیست؟ قیمت مزونیدلینگ چه قدر است؟ آیا تمامی افراد از عهده هزینه مزونیدلینگ بر می آیند؟

چنانچه برای دریافت پاسخ این سوالات و کسب اطلاع در خصوص موارد دیگری در ارتباط با مزونیدلینگ مشتاق هستید، با ما همراه باشید.

مزونیدلینگ چیست و قیمت مزونیدلینگ؟

مزونیدلینگ یکی از تکنیک های جدید پاکسازی پوست است که پاکسازی پوست را به صورت عمقی انجام می دهد. به عبارت دیگر مزونیدلینگ یک روش پاکسازی پوست به صورت کم تهاجمی است و برای انجام آن از دستگاهی به کارتریج استفاده می شود.

برای انجام دادن مزونیدلینگ باید از بی حس کننده موضعی استفاده شود و میزان درد  و خونریزی در این تکنیک بسیار ناچیز است.

به کمک متد مزونیدلینگ می توان بسیاری از عارضه های پوستی از قبیل: آکنه، جای جوش، لکه های پوستی، کک و مک و … را برطرف کرد و هر فردی بر اساس میزان عارضه های پوستی خود به تعداد جلسات متفاوتی برای انجام مزونیدلینگ نیاز دارد.

در نتیجه ممکن است که برخی از افراد با یک و یا دو جلسه نتیجه مناسبی بگیرند و برخی دیگر نیز به تعداد ده الی پانزده جلسه مزونیدلینگ نیاز داشته باشند.

قیمت مزونیدلینگ چه قدر است؟

زمانی که صحبت از انجام مزونیدلینگ می شود، بسیاری از اشخاص با مساله قیمت مواجه می شوند و تمایل دارند که از هزینه مورد نیاز برای انجام این کار اطلاع یابند. در خصوص قیمت مزونیدلینگ باید خدمت شما عزیزان بگوییم که معمولا هزینه مورد نیاز برای انجام دادن این تکنیک در حدود 600 الی 700 هزار تومان برای هر یک جلسه است و در نتیجه به راحتی می توان با توجه به هزینه مناسب آن، از این تکنیک جهت جوان سازی پوست استفاده کرد.

اما در رابطه با قیمت مزونیدلینگ لازم به ذکر است که هزینه مورد نیاز برای انجام این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است که این هزینه کمی بالاتر و پایین تر شود. برخی از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه مزونیدلینگ از قبیل زیر هستند:

دستمزد پزشک:

پزشکانی که امور مربوط به مزونیدلینگ را انجام می دهند، از دستمزد های متفاوتی برخوردارند که در این صورت دستمزد مربوط به پزشک ممکن است که در هزینه انجام مزونیدلینگ تاثیر گذار باشد و باعث افزایش و یا کاهش هزینه مزونیدلینگ شود.

قیمت مزونیدلینگ کلینیک زیبایی:

علاوه بر پزشک، کلینیک ها نیز در هزینه دخیل هستند، خصوصا با توجه به اینکه علاوه بر کلینیک های زیبایی، آرایشگاه ها نیز مزونیدلینگ را انجام می دهند که معمولا آرایشگاه ها هزینه مناسب تری در مقایسه با کلینیک های زیبایی دریافت می کنند اما با توجه به حساسیت های موجود در مزونیدلینگ به شما عزیزان توصیه می کنیم که حتما برای انجام این کار به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید و از مراجعه به آرایشگاه ها بپرهیزید.

 

کیفیت و نوع آمپولی که برای مزونیدلینگ استفاده می شود:

در تکنیک مزونیدلینگ آمپول هایی که حاوی مواد تقویت کننده پوست است در حین انجام عملیات بر روی پوست ریخته می شوند که پوست با کمک این آمپول ها جوان سازی می شود و مواد مورد نیاز خود را به دست می آورد.

در نتیجه نوع و میزان تاثیرگذاری آمپولی که برای انجام این کار استفاده می شود نیز در قیمت مزونیدلیتگ موثر خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات پوست کلینیک ما از طریق لنک با ما در ارتباط باشید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد:

با توجه به اینکه هزینه مزونیدلینگ بر اساس هر یک جلسه محاسبه می شود، اشخاصی که به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند، مسلما باید هزینه بیشتری را در خصوص زیبا سازی پوست خود بپردازند.

تعداد سوزن های نانو استفاده شده برای هر فرد:

از عوامل دیگر تاثیر گذار بر روی قیمت مزونیدلینگ، تعداد سوزن های به کار گرفته شده برای انجام این کار است. زیرا در تکنیک مزونیدلینگ سوزن های نانو با استفاده از دستگاه کارتریج وارد پوست می شوند و پاکسازی پوست به این شکل صورت می گیرد.

حال هر چه تعداد سوزن های نانو استفاده برای مزونیدلینگ بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش پیدا می کند زیرا با افزایش تعداد سوزن های نانو، پاکسازی پوست به صورت عمقی تر انجام می شود و لایه برداری بهتر صورت می گیرد.

سخن پایانی:

با توجه به مطالب ذکر شده در خصوص هزینه مزونیدلینگ و عوامل تاثیر گذار بر روی آن، زمانی می توان از هزینه دقیق برای هر شخصی اطلاع حاصل کرد که تمامی این عوامل مورد بررسی قرار گیرند و مشخص شوند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

آیا تیغ زدن موی سر باعث پر پشت شدن آن می شود؟

آیا تیغ زدن موی سر رابطه مستقیم با پر پشت شدن مو دارد؟

فهرست محتوا Toggle نگهداری صحیح پس از تیغ زدن موی سرمراجعه به آرایشگاه برای تیغ زدن موی سرسخن پایانی تیغ زدن موی سر یکی از روش های شایع برای از بین بردن موهای زائد در موقعیت‌ هایی مانند اصلاح سبیل و ترا... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار