• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

مزوژل برای جای جوش

آیا با تکنیک مزوژل می توان جای جوش را برطرف کرد؟ مزوژل برای جای جوش چگونه است؟

مزوژل برای جای جوش – یکی از متداول ترین عارضه های پوستی که تعدادد افراد زیادی در جامعه به آن مبتلا هستند، جای جوش است. بسیاری از اوقات جای جوش بر روی صورت افراد باقی می ماند و لک می شود که ایجاد چنین لکه هایی بر روی پوست باعث می شود که زیبایی پوست و چهره کاهش پیدا کند.

به همین دلیل تعداد افراد زیادی تمایل دارند که با تکنیکی برای برطرف کردن جای جوش آشنا شوند. از این رو می خواهیم تکنیک جدید مزوژل را به شما عزیزان معرفی کنیم.

برای اطلاع بیشتر از خدمات پوست از طریق لینک با ما همراه باشید.

مزوژل چیست؟

این تکنیکی جدید برای رفع جای جوش، جوانسازی پوست و از بین بردن مشکلات پوستی است که از موادی نظیر: هیالورونیک اسید، کوانزیم ها، مواد معدنی، اسید آمینه، آنتی اکسیدان و ویتامین ساخته شده است.

این مواد به صورت تزریقی به پوست صورت وارد می شوند و باعث جوانسازی پوست می گردند.

مزوژل برای جای جوش چگونه است؟

مزوژل برای جای جوش به گونه ای است که مواد مزوژل به پوست صورت تزریق می شوند و باعث تحریک کلاژن سازی در پوست می گردند.

برای انجام این تزریق پزشک در ابتدا از بی حس کننده موضعی استفاده می کند تا بخش های مورد نظر را بی حس کند و سپس ماده مزوژل را با استفاده از سوزن های بسیار ظریف به پوست تزریق  می کند.

پس از اینکه تزریق مزوژل به صورت انجام می شود به سرعت و در همان لحظه می توانید تاثیرات آن را بر روی جای جوش مشاهده کنید. اما به صورت کلی نتیجه کامل از این تزریق بعد از مدت دو روز مشاهده می شود.

در صورتی که قصد داشته باشید تا با تزریق مزوژل جای جوش را به صورت کامل برطرف کنید باید مواد مزوژل را به فاصله یک ماه تزریق کنید و به تعداد دو الی شش مرتبه در سال این تزریق را تکرار نمایید.

آیا نتایج مزوژل برای جای جوش دائمی است؟

دائمی بودن و یا موقت بودن مزوژل سوالی است که بسیاری از اشخاص می خواهند پاسخ آن را بدانند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مزوژل یک تکنیک دائمی نیست و نتایج حاصل از این تزریق پس از مدت 6 الی 9 ماه از بین می رود.

در نتیجه بعد از اینکه نتایج مزوژل از بین برود، باید تزریق مزوژل را مجددا انجام داد.

به عبارت دیگر در این رابطه باید بگوییم که همان طور که استفاده از کرم مرطوب کننده و ماسک صورت باید به صورت مداوم و در فواصل زمانی مشخص انجام شوند، تزریق مزوژل نیز باید پس از مدت زمان مشخصی تکرار گردد.

مراقبت های بعد از مزوژل برای جای جوش چگونه است؟

پس از اینکه تزریق مزوژل برای جای جوش انجام می شود باید مراقبت هایی انجام گیرد که این مراقبت ها از قبیل زیر هستند:

  • پرهیز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید
  • استفاده از کرم ضد آفتاب در مواقع خروج از خانه
  • پرهیز از انجام امور زیبایی مانند: لایه برداری و لیزر به مدت 14 روز
  • پرهیز از مصرف دارو های رقیق کننده خون مانند: اسپرین
  • استفاده از کمپرس سرد بعد از تزریق مزوژل
  • پرهیز از ورزش های سنگین به مدت 24 ساعت
  • نوشیدن میزان زیادی آب در طول روز

هزینه تزریق مزوژل برای جای جوش چه قدر است؟

هزینه مربوط به تزریق را نمی توان مشخص کرد زیرا این هزینه بر اساس وضعیت فرد و وضعیت پوست تعیین می شود. به همین دلیل اگر قصد دارید که از هزینه مزوژل برای پوست خود اطلاع یابید، باید به پزشک و کلینیک زیبایی مراجعه کنید و در رابطه با این هزینه از آنها سوال بپرسید.

در این صورت پس از بررسی شدن وضعیت پوستی شما، هزینه مورد نیاز برای مزوژل صورت تان تعیین می گردد.

سخن پایانی:

در انتهای این مطلب می خواهیم کلینیک زیبایی مدرن را به شما عزیزان معرفی کنیم که این کلینیک در سعادت آباد تهران واقع شده است و با مراجعه به آن می توانید تمامی اموری زیبایی از جمله: تزریق مزوژل برای جای جوش را انجام دهید.

همچنین لازم به ذکر است که در این وب سایت می توانیدد به راحتی از طریق دکمه دریافت نوبت ویزیت، وقت مشاوره و ویزیت از کلینیک زیبایی مدرن دریافت کنید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار