• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

رفع چین و چروک های صورت

برای رفع چین و چروک های صورت باید چه کار کرد؟ آیا امکان برطرف کردن چین و چروک های صورت وجود دارد؟ روش های رایج رفع چین و چروک های صورت چیست؟ کدام روش برای رفع چروک های پوستی گران قیمت ترین روش است؟

رفع چین و چروک های صورت – هر چه سن و سال افراد بالا تر می رود میزان چین و چروک های موجود  در صورت نیز بیشتر می شود و افرادی که دارای پوست خشکی هستند، بیشتر مستعد چین و چروک صورت می باشند.

اما در این میان اشخاصی که به پوست خود رسیدگی می کنند و مراقبت های مورد نیاز را انجام میدهند، دیر تر با چروک های پوستی مواجه می شوند.

به طور کلی زمانی که چروک های پوستی پدیدار شوند، باید از راه های رفع چین و چروک های استفاده کرد.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

رفع چین و چروک های صورت چگونه است؟

برای رفع چین و چروک های صورت معمولا از روش های تهاجمی و کم تهاجمی استفاده می شود که در روش های تهاجمی باید بیهوشی کامل برای فرد انجام شود در حالی که در روش های کم تهاجمی از بی حس کننده موضعی استفاده می گردد.

انواع روش های رفع چین و چروک های صورت چیست؟

برای رفع چین و چروک های صورت روش های بسیار زیادی وجود دارد که انواع این روش ها از قبیل زیر هستند:

بوتاکس:

بوتاکس یکی از متداول ترین روش های رفع چین و چروک پوستی است که این روش با استفاده از تزریق ماده ای به نام بوتولونیوم انجام می شود که این ماده باعث فلج شدن موقت عضو مورد نظر می گردد و در نتیجه چروک ها را برطرف می کند.

از بوتاکس می توان برای برطرف کردن چین و چروک های پیشانی، خط اخم، خط لبخند، دور چشم، چروک های بالای لب و … استفاده کرد.

رفع چین و چروک های صورت – اندولیفت:

از دیگر روش هایی که برای رفع چین و چروک استفاده می شود، اندولیفت است که این روش از جدیدترین روش ها برای رفع چین و چروک است. در تکنیک اندولیفت یک فیبر نازک نوری را به زیر پوست وارد می کنند که این فیبر دارای اشعه مادون قرمز است و باعث تحریک کلاژن سازی پوست و در نهایت رفع چین و چروک های پوستی و سفت شدن پوست می شود.

لازم به ذکر است که روش اندولیفت یک تکنیک کم تهاجمی است و برای انجام آن از بی حسی موضعی استفاده می شود.

جراحی کشیدن پوست:

جراحی کشیدن پوست از روش هایی است که برای رفع چروک های پوستی استفاده می شود و این روش سال های زیادی است که در کشور ما انجام می گردد و از نتیجه موفقیت آمیزی برخوردار است.

جراحی کشیدن پوست تحت بیهوشی کامل انجام می شود و تاثیر آن به صورت موقت نیست بلکه تا پایان عمر باقی می ماند. از این تکنیک برای برطرف کردن چروک های موجود در تمامی بخش های صورت و گردن و اعضای دیگر بدن می توان استفاده کرد.

کشیدن پوست پلک، دور چشم، ابرو و پیشانی در بخش های صورت بسیار متداول است و بیشترین مقدار کاربرد را دارد.

پلاسما جت:

یکی دیگر از روش های جدید برای برطرف کردن چروک های موجود بر روی پوست صورت و گردن، روش پلاسما جت است. پلاسما جت یک روش کم تهاجمی است و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

در این تکنیک چربی های موجود در نقطه مورد نظر به اندازه یک سر سوزن سوزانده می شوند که در نتیجه این کار پوست کشیده و سفت می شود و به جوان سازی و کلاژن سازی پوست کمک می شود.

از روش پلاسماجت امروزه برای برطرف کردن چین و چروک های اطراف چشم، رفع افتادگی پلک، رفع افتادگی زیر گلو استفاده می شود و نتایج حاصل از انجام این شیوه تا کنون موفقیت آمیز بوده است.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب لازم به ذکر است که از میان روش های ذکر شده در قسمت فوق، تنها روش جراحی کشیدن پوست از ماندگاری دائمی برخوردار است و روش های دیگر پس از مدت زمانی به حالت قبلی باز می گردند و به صورت دائمی نیستند.

از این رو اگر به دنبال یک روش دائمی برای رفع چین و چروک های صورت خود هستید، استفاده از تکنیک جراحی پوست صورت برای شما مناسب خواهد بود اما هزینه انجام این روش در مقایسه با روش های دیگر بیشتر می باشد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

زمان مناسب برای شروع ورزش و پیاده روی پس از کاشت مو

بهترین زمان برای شروع پیاده روی و ورزش پس از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انتخاب ورزش پس از کاشت موخطرات و احتیاط ها در صورت شروع زود هنگام ورزش پس از کاشت مونکاتی برای حفظ سلامتی پس از کاشت مو با انجام ورزش های مناسب ورزش پس از کاشت مو به نوع فعالیت مو... (ادامه)

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیلمدت زمان انجام پیوند ریش و سبیلعلل فقدان و کمبود ریش و سبیل در مردانچه کسانی کیس مناسبی برای کاشت ریش و سبیل هستند؟سخن پایانی پیوند ریش و س... (ادامه)

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیلمراقبت های مورد نیاز بعد از کاشت ریش و سبیلآمادگی برای کاشت ریش و سبیل | آماده سازی پوست صورتسخن پایانی آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار