• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

سابسیژن صورت چیست؟

آیا از جای جوش و آکنه بر روی صورت خود خسته شده اید؟ آیا می خواهید با تکنیکی برای رفع جای جوش آشنا شوید؟ سابسیژن صورت متد جدیدی است که می خواهیم در این مقاله در خصوص آن با شما عزیزان صحبت کنیم.

سابسیژن صورت – وجود هر گونه عارضه پوستی بر روی پوست خصوصا بر روی صورت ناراحت کننده است و باعث آزار اشخاصی که با این عارضه های پوستی مواجه هستند، می شود.

در میان انواع عارضه های پوستی، جوش و آکنه از شایع ترین این بیماری ها است که تعداد بیشماری از افراد در سراسر جهان با آن مواجه هستند و از این موضوع رنج می برند.

سابسیژن تکنیکی جدید برای از بین بردن هر گونه آکنه اعم از: جای جوش سر سیاه، جوش سر سفید، جای زخم و … است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و با کمک این روش می توان جای زخم و آکنه را برطرف کرد.

برای اطلاع بیشتر در مورد خدمات پوست از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

سابسیژن صورت:

آکنه در بخش های مختلفی از بدن مانند: صورت، شانه، پشت، گردن و بالای بازو ایجاد می شود که در میان قسمت های مختلف بدن که با این عارضه پوستی مواجه می شوند، جوش ها و آکنه های موجود بر روی صورت آزار دهنده تر هستند زیرا وجود  جوش و اکنه بر روی صورت زیبایی اشخاص را تحت تاثیر قرار می دهد و پوست شفاف و صاف اشخاص را از آنها می گیرد.

با توجه به این مساله لازم به ذکر است که در صورت نیز سابسیژن صورت را می توان بر روی بخش های مختلف صورت مانند: پیشانی، خط لبخند و خط اخم در صورتی که دارای جای جوش باشند، انجام داد که سابسیژن در این قسمت ها را برای شما شرح می دهیم.

سابسیژن خط لبخند:

اسکار حاصل از جای جوش در بسیاری از مواقع بر روی خط لبخند ایجاد می شود و ظاهری ناخوشایند را ایجاد می کند. معمولا اشخاصی که میزان جوش صورت در آنها بسیار زیاد است با اسکار جای جوش بر روی خط لبخند مواجه می شوند که این مشکل را می توان به کمک سابسیژن خط لبخند برطرف کرد.

برای انجام این کار ابتدا محل مورد نظر باید تمیز شود، سپس اطراف اسکار با خطوطی مشخص می شود و پس از آن از بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن محل مورد نظر استفاده می شود.

در مرحله بعد سوزن مخصوص سابسیژن صورت در قسمت های تعیین شده با زاویه مشخص وارد می شود و تا لایه درم پیش می رود. در انتها نیز پس از پایان یافتن عملیات سوزن از پوست خارج می شود.

با انجام این عملیات خط لبخند از بین می رود و پوستی صاف ایجاد می شود.

سابسیژن پیشانی:

پیشانی نیز مانند خط لبخند از قسمت های در صورت است که به وفور دچار اسکار جای جوش می شود و آثار ناشی از جای جوش  بر روی آن ظاهری ناخوشایند و همراه با لکه های پوستی در پیشانی را ایجاد می کند.

به کمک سابسیژن صورت می توان اسکار جای جوش ایجاد شده بر روی پیشانی را نیز از بین برد که تکنیک انجام عملیات سابسیژن برای این بخش نیز مانند بخش ذکر شده در قسمت سابسیژن خط لبخند است.

سابسیژن صورت خط اخم:

معمولا زمانی که جوش هایی به میزان زیاد بر روی پیشانی به وجود می آیند، اسکار ناشی از آنها بر روی پیشانی باقی می ماند و باعث می شود که خط اخم بر اثر اسکار جای جوش ایجاد شود که در این صورت چهره فرد اخمو به نظر می رسد.

به همین دلیل از سابسیژن خط اخم باید در چنین مواقعی استفاده کرد تا این عارضه های پوستی برطرف شوند و زیبایی افرادی که با این مساله مواجه هستند، بازیابی گردد.

هزینه سابسیژن صورت جای جوش:

به صورت کلی در خصوص هزینه سابسیژن جای جوش باید خدمت شما عزیزان ذکر کنیم که هزینه مورد نیاز برای انجام این کار در شرایط مختلف به صورت متفاوت است و زمانی می توان این هزینه را تعیین کرد که عوامل تاثیر گذار بر روی این هزینه مشخص شوند. این عوامل نیز به شرح زیر هستند:

  • تعداد جلسات سابسیژن
  • قسمتی از صورت که سابسیژن برای آن انجام می شود
  • دستمزد پزشک
  • هزینه مربوط به کلینیک زیبایی
  • میزان مشکلات پوستی در هر شخص
  • و…

بنابراین چنانچه می خواهید از هزینه سابسیژن جای جوش به صورت کامل اطلاع یابید، می توانید به کلینیک زیبایی مدرن مراجعه کنید و پس از انجام بررسی های لازم، هزینه مورد نیاز در خصوص سابسیژن صورت شما تعیین گردد.

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار